Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną


Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Rozumiemy emocjonalne i finansowe trudności, z którymi przychodzi zmierzyć się po stracie bliskiej osoby. Zawierając umowę Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie z Red Sands Life Assurance Company (Europe) z siedzibą na Gibraltarze możesz otrzymać aż do 50 000 zł sumy ubezpieczenia, tak by Twoi bliscy mogli pożegnać Cię nie martwiąc się o pieniądze. Dopilnujemy też tego by wypłata świadczenia została zlecona w ciągu 24 godzin (w dni robocze) od momentu otrzymania kompletu dokumentów i zaakceptowania odszkodowania.

map Miesięczne składki są przystępne cenowo
map Możesz wykupić polisę nie wychodząc z domu
map Zlecenie wypłaty świadczenia w ciągu 24 godzin (w dni robocze) od momentu otrzymania kompletu dokumentów i zaakceptowania odszkodowania
map Akceptacja wniosku o przystąpienie do ubezpieczenia dla osób między 40. a 85. rokiem życia (ograniczona wypłata świadczenia w ciągu pierwszych 24 miesięcy trwania umowy)
map Brak badań lekarskich podczas przystępowania do ubezpieczenia
Potrójna Ochrona Wypadkowa - Twoi bliscy otrzymają potrójną wartość wybranej przez Ciebie sumy ubezpieczenia, jeśli śmierć będzie spowodowana nieszczęśliwym wypadkiem. Przystępując do ubezpieczenia możesz objąć ochroną również swojego współmałżonka.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia, które zawierają szczegóły umowy oraz wykluczenia znajdziesz w dokumentach do pobrania.

Przeczytaj więcej...
 • Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie oferowane za pośrednictwem 4Life Direct zapewni Twojej rodzinie wsparcie finansowe, które w przypadku Twojej śmierci pomoże pokryć koszty pogrzebu oraz inne nieprzewidziane wydatki.

  Utrata bliskiej osoby jest niezwykle trudnym doświadczeniem. Bez odpowiedniego przygotowania może również spowodować kłopoty finansowe. Rosnące koszty pogrzebu oraz opieki medycznej, w połączeniu z ratami kredytów i pożyczek, mogą stać się niespodziewanym ciężarem dla Twojej rodziny.

  Dzięki Bezterminowemu Ubezpieczeniu na Życie będziesz mieć pewność, że Twoi bliscy otrzymają dodatkowe wsparcie finansowe, co pomoże im uregulować zobowiązania, które możesz po sobie pozostawić.

 • Nikt nie wie, co może go za chwilę spotkać. Im wcześniej zakupisz Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie, tym szybciej będziesz miał pewność, że w przypadku Twojej śmierci w wyniku choroby czy wypadku Twoja rodzina będzie miała odpowiednie zabezpieczenie, gdy tylko będzie ono potrzebne. Ponadto, ponieważ wysokość składki obliczana jest na podstawie Twojego wieku oraz wybranej sumy ubezpieczenia, im wcześniej się ubezpieczysz, tym mniej będziesz płacić!

 • Oczywiście! Twój wniosek nie może zostać odrzucony. Nie ma żadnych badań lekarskich ani pytań o stan zdrowia. Gwarantujemy, że Twój wniosek zostanie zaakceptowany bez względu na Twój stan zdrowia. Wystarczy, że jesteś wieku od 40 do 85 lat. Oto dlaczego możemy zagwarantować Ci akceptację Twojego wniosku. Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie będzie ważne przez całe Twoje życie. Jeśli w ciągu pierwszych dwóch lat umrzesz z przyczyn naturalnych (przyczyn jakichkolwiek innych, niż nieszczęśliwy wypadek), osoba, którą wskazałeś w polisie, otrzyma wszystkie wpłacone przez Ciebie składki. Po dwóch latach od przystąpienia do ubezpieczenia, wypłacimy sumę ubezpieczenia niezależnie od przyczyny śmierci (zgodnie z OWU).
 • To Ty decydujesz, kto otrzyma świadczenie, które zostanie wypłacone z Twojej polisy Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie. Mogą to być dowolne, wybrane przez Ciebie osoby. W każdej chwili możesz zmienić swoją decyzję dotyczącą wyboru osób. Możesz także wybrać dowolną organizację, stowarzyszenie czy akcję charytatywną.

 • Nie. Twoja składka z tytułu Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie nigdy nie wzrośnie, niezależnie od tego, jak długo będziesz posiadał polisę. Sam wybierasz sumę ubezpieczenia, która odpowiada Twoim potrzebom, a składkę płacisz raz na miesiąc. To takie proste. Każda wystawiona przez nas polisa Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie gwarantuje niezmienną wysokość składki.

 • Nie! W przypadku wielu ubezpieczeń na życie świadczenie z roku na rok, stopniowo maleje. Ale nie jest tak w przypadku Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie! Kwota ubezpieczenia, którą wybierzesz w dniu podpisania umowy, nie zmaleje ani o złotówkę, nawet jeśli będziesz miał polisę przez 10, 15, 20 lat czy dłużej.

 • Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie jest ważne do końca Twojego życia, pod warunkiem, że regularnie opłacasz swoje składki. Dzięki temu pozostajesz objęty ochroną 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, do końca swojego życia.

 • Tak! Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie zostało stworzone także z myślą o rodzinach. Możesz wybrać ubezpieczenie tylko dla siebie lub objąć ochroną również swojego małżonka lub partnera. Aby dowiedzieć się więcej, zostaw nam swoje dane kontaktowe, a oddzwonimy do Ciebie w dogodnym czasie.

 • Możesz wybrać sumę ubezpieczenia, która odpowiada Twoim potrzebom i możliwościom finansowym – podczas niezobowiązującej rozmowy telefonicznej nasz konsultant przestawi Ci ofertę najlepiej dostosowaną do Twojego wieku i oczekiwań. Bezterminowe Ubezpieczenia na Życie pozwala Ci również zakupić polisę tylko dla siebie lub objąć ochroną ubezpieczeniową również swojego małżonka lub partnera. Wariant małżeński jest bardzo często korzystny finansowo – zapytaj naszego Konsultanta o szczegóły tej oferty. Dodatkowo, Twoi bliscy otrzymają potrójną wartość wybranej przez Ciebie sumy ubezpieczenia, jeśli śmierć będzie spowodowana nieszczęśliwym wypadkiem.

 • Nie! Podczas przystępowania do ubezpieczenia nie będziesz musiał przechodzić żadnych badań lekarskich ani odpowiadać na pytania dotyczące Twojego stanu zdrowia.

 • Jeśli anulujesz polisę Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie w ciągu 30 dni od daty rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej – z jakiegokolwiek powodu – otrzymasz pełen zwrot wpłaconych składek. Jeśli anulujesz polisę po upływie 30 dni od daty rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej, nie zwrócimy Ci składek, ponieważ Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie nie jest planem oszczędnościowym.

 • Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie jest oferowane za pośrednictwem 4Life Direct i gwarantowane przez jedno z wiodących europejskich Towarzystw Ubezpieczeń na Życie. 4Life Direct jest niezależnym agentem ubezpieczeniowym i od powstania w 2009 roku świadczyło usługi już ponad połowie miliona Klientów. 4Life Direct podlega przepisom prawa polskiego oraz jest agentem ubezpieczeniowym zarejestrowanym w rejestrze pośredników ubezpieczeniowych KNF. 4Life Direct zostało nagrodzone dwoma złotymi medalami za najlepsze call center na świecie, a także otrzymało szereg wyróżnień: Laur Konsumenta 2011, Jakość Roku 2011 i Firma Przyjazna Klientowi (2010 - 2019). Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie jest gwarantowane przez Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited, które jest częścią niezależnej europejskiej grupy ubezpieczeniowej, oferującej szeroką gamę ubezpieczeń dla wszystkich segmentów rynku europejskiego. Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited, które jest ubezpieczycielem polis oferowanych za naszym pośrednictwem i jest częścią europejskiej grupy Red Sands, która posiada obecnie ponad 1 mln Klientów w całej Europie i w samym tylko 2017 roku wypłaciła łącznie ponad £88 mln z tytułu roszczeń. Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited jest notyfikowane w Komisji Nadzoru Finansowego i działa zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami polskimi i europejskimi w zakresie działalności ubezpieczeniowej.

 • Po 24 miesiącach obowiązywania polisy Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie, pełna suma ubezpieczenia jest wypłacana niezależnie od tego czy śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych, czy w wyniku wypadku. Jedynymi wykluczeniami są śmierć w wyniku działań wojennych, terroryzmu, śmierć spowodowana alkoholem oraz czynnego udziału ubezpieczonego w przestępstwie i samobójstwo. Natomiast w ciągu pierwszych 24 miesięcy trwania umowy jeśli śmierć nastąpi z innych przyczyn niż nieszczęśliwy wypadek, świadczenie zostanie wypłacone w wysokości sumy wszystkich wpłaconych składek do chwili śmierci (w wariancie małżeńskim 50% wpłaconych składek).

 • W 4Life Direct dbamy o to, abyś rozumiał co obejmuje Twoja polisa. Dlatego też wszystkie definicje używane w ramach Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie wyjaśnione są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU):

  Definicja pojęcia „nieszczęśliwy wypadek"

  Nieszczęśliwy wypadek – niezależne od woli i stanu zdrowia ubezpieczonego, gwałtowne i nagłe zdarzenie wywołane przyczyną zewnętrzną, którego konsekwencją jest śmierć ubezpieczonego, pod warunkiem, że śmierć ta nastąpi nie później niż 180 dni po dniu, w którym nieszczęśliwy wypadek miał miejsce.

  Możesz przeczytać Ogólne Warunki Ubezpieczenia na naszej stronie internetowej.

 • Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie oferowane za pośrednictwem 4Life Direct jest dostępne w przystępnej cenie dla wszystkich w wieku od 40 do 85 lat. Składka obliczana jest na podstawie Twojego wieku i sumy ubezpieczenia, którą wybierzesz. Za niewiele więcej możesz ubezpieczyć także swojego małżonka lub partnera.

  Będziesz zaskoczony jak niewiele kosztuje Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie! Przekonaj się sam, zostaw nam swoje dane kontaktowe przy pomocy formularza kontaktowego, a oddzwonimy do Ciebie i obliczymy Twoją składkę,

  Przekonasz się, że możemy Ci zaoferować ubezpieczenie w przystępnej cenie.

 • Jeśli masz pytania dotyczące polisy Bezterminowe Ubezpieczenia na Życie lub innego ubezpieczenia oferowanego za pośrednictwem 4Life Direct, możesz skorzystać z formularza kontaktowego – zostaw nam swoje dane kontaktowe, a oddzwonimy do Ciebie!

  Aleternatywnie, możesz zadzwonić bezpośrednio do 4Life Direct na bezpłatną infolinię 800 007 750. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 19:00.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia, które zawierają szczegóły umowy oraz wykluczenia znajdziesz dokumentach do pobrania

1. Poinformuj nas o śmierci osoby ubezpieczonej Skontaktuj się bezpośrednio z Działem Odszkodowań, a udzielimy Ci wszystkich informacji dotyczących dokumentów niezbędnych do otrzymania świadczenia. Przede wszystkim, podaj nam podstawowe dane dotyczące roszczenia, w tym przyczynę śmierci oraz numer polisy (jeśli go posiadasz). Możesz to zrobić w najwygodniejszy dla siebie sposób – pocztą e-mail, telefonicznie, osobiście lub za pośrednictwem poczty. 2. Wypełnij wniosek i dostarcz nam wymagane dokumenty Podstawą do wypłaty świadczenia jest wniosek. Na wniosku znajdziesz również listę innych wymaganych dokumentów. Wypłata świadczenia zostanie zlecona najpóźniej w ciągu 24 godzin (w dni pracujące) od zaakceptowania kompletu wymaganych dokumentów. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się bezpośrednio z Działem Odszkodowań, a udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Wypłata roszczeń i postępowanie roszczeniowe oparte jest na przepisach prawa i wyżej wymienione wskazówki są jedną z możliwości uzyskania informacji o roszczeniu i krokach jakie należy podjąć, aby świadczenie zostało zapłacone. Kontakt z Działem Odszkodowań 4Life Direct: 4Life Direct sp. z o.o. Dział Odszkodowań ul. Chmielna 132/134 00-805 Warszawa Tel.: 22 354 50 00 e-mail: odszkodowania@4lifedirect.pl

W szczególnych i uzasadnionych przypadkach 4Life Direct działający w imieniu Ubezpieczyciela zastrzega sobie prawo żądania innych dodatkowych informacji i dokumentacji. Wypłata odszkodowań i postępowanie odszkodowawcze oparte jest na przepisach prawa i wyżej wymienione wskazówki są jedną z możliwości uzyskania informacji o odszkodowaniu i krokach jakie należy podjąć, aby świadczenie zostało zapłacone.

W pierwszych 24 miesiącach wysokość świadczenia równa jest 100% wpłaconych składek. Zlecenie wypłaty świadczenia w 24 godziny obejmuje dni robocze. Umowa ubezpieczenia jest regulowana Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. Reklama ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Umowa Ubezpieczenia zawierana jest z Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited z siedzibą na Gibraltarze. Red Sand Life jest notyfikowany przez KNF zgodnie z właściwymi europejskimi regulacjami ubezpieczeniowymi oraz jest upoważniony do oferowania ochrony ubezpieczeniowej i zawierania umów ubezpieczenia w Polsce.