Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną


Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Co jest najcenniejszym prezentem jaki możesz ofiarować swojej mamie z okazji Dnia Matki?

dzień matki

Dzień Matki to idealna okazja do tego by pokazać mamom w całym kraju jak bardzo jesteśmy im wdzięczni, oraz, to że je doceniamy i szanujemy. Jest to również czas skłaniający ku refleksjom na temat tego jak wiele otrzymaliśmy od naszych mam oraz o tym jak wyglądałoby nasze życie bez ogromnej pomocy i wsparcia, które nasze mamy nam dają.

Cieszymy się, że jako firma ubezpieczeniowa  dostarczająca polisy rodzinom możemy bezpośrednio doświadczyć jak wyjątkową i ogromną wartość mają dla tych rodzin matki  i , że bez wątpienia są one ich kluczowymi członkami, którzy często najbardziej je spajają.

Chrońmy mamy na całym świecie

Mając na uwadze powyższe, w tym roku, w Dzień Matki, pragniemy zwrócić uwagę na jedno z największych zagrożeń  dotyczących matek na całym świecie – chorobę nowotworową.

Statystyki dotyczące zachorowalności na raka i tego w jakim stopniu może dotyczyć to matek i ich rodzin są przerażające:

  • Nowotwory są na drugim miejscu wśród najczęstszych przyczyn zgonów na świecie*
  • przewiduje się, że liczba nowych zachorowań na raka wzrośnie o ok. 70% na przestrzeni następnych dwudziestu lat*

Już powyżej przytoczone informacje są wystarczające  by można było stwierdzić, że jedną z najcenniejszych i najważniejszych rzeczy jakimi można obdarować mamę z okazji jej święta jest pewność, że robi się wszystko co możliwe by uchronić ją przed ogromnym zagrożeniem jakie stwarza zachorowanie na raka.

Jak najlepiej zadbać o nasze mamy?

Oto dwie propozycje, które warto rozważyć by lepiej chronić nasze mamy przed nowotworem.

Po pierwsze, jest mnóstwo rzeczy, które robione na co dzień, zmniejszają ryzyko zachorowania na raka. Radzimy więc byście zapoznali się z tymi prostymi wskazówkami by zminimalizować potencjalne zagrożenie.

Po drugie, możecie lepiej chronić swoje mamy przed zagrożeniem jakim jest rak mając pewność, że w razie negatywnej diagnozy będziecie dobrze przygotowani – i tu właśnie nieocenione okazać się może ubezpieczenie, które wesprze Was zarówno pod względem medycznym jak i finansowym.

Takie ubezpieczenie zapewni Wam jednorazowo wypłacane świadczenie, które będziecie mogli wykorzystać na  pokrycie kosztów leczenia, takich jak dodatkowe koszty opieki szpitalnej lub operacji chirurgicznych, chemioterapii, leków na receptę, terapii alternatywnej, prywatnej lub zwiększonej opieki zdrowotnej w domu lub jakiegokolwiek specjalistycznego sprzętu lub usług, które mogłyby okazać się potrzebne.

Możesz dowiedzieć się więcej o tym rodzaju ubezpieczenia wysyłając prośbę o telefon zwrotny od jednego z naszych wyszkolonych doradców, którzy  z przyjemnością przekażą Ci więcej informacji oraz udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zwracanie uwagi na te dwie proste rzeczy z dużym powodzeniem pomoże uchronić mamy i ich bliskich, dla których są one tak ważne, przed ogromnym i z czasem zwiększającym się ryzykiem zachorowania na raka. Jak pokazują wspomniane wcześniej statystyki niewiele jest cenniejszych i ważniejszych rzeczy, jakie możesz podarować swojej mamie, z praktycznego punktu widzenia, aby pokazać jak bardzo doceniasz jej unikalny wkład w istnienie rodziny.

Dzień Matki jest idealną okazją do tego, by okazać mamie szacunek i uznanie dając jej kwiaty lub przygotowując śniadanie, jednakże uchronienie mamy przed ciężarem finansowym jaki niesie ze sobą zachorowanie na nowotwór może okazać się dużo bardziej wartościowym sposobem na okazanie przywiązania i dalece bardziej znaczącym w dłuższej perspektywie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wyślij prośbę o telefon zwrotny od jednego z naszych doradców.

* strona internetowa Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) https://www.who.int/mediacentre/factsheets/fs297/en/