Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną


Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Co należy rozważyć podczas zakupu ubezpieczenia na życie?

Ubezpieczenie na życie

Starsze osoby wiedzą lepiej niż inni, że w życiu niewielu rzeczy można być pewnym. Tak naprawdę, jedyną rzeczą na jakiej seniorzy mogą się oprzeć to spodziewać się niespodziewanego – szczególnie jeśli chodzi o zdrowie i pieniądze. Dlatego jesteśmy to dłużni samym sobie i naszym rodzinom by przygotować się najlepiej jak możemy na to czego powinniśmy się spodziewać, a czego jednocześnie nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

Jeśli masz od 40 do 85 lat to jest to najwyższy czas by rozważyć zakup ubezpieczenia na życie. Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie może być najlepszą decyzją, dzięki której zadbasz o przyszłość finansową zarówno swoją jak i swojej rodziny.

Im szybciej wyślesz wniosek tym lepiej – a oto dlaczego:
– Czy wiesz o tym, że im jesteś starszy tym polisa ubezpieczeniowa na życie staje się droższa? Im wcześniej wyślesz wniosek i dokonasz zakupu polisy tym niższe będą Twoje składki.
– Proces zakupu Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie jest łatwy, bardzo łatwy. Nie musisz wykonywać żadnych badań lekarskich, nie zadajemy też pytań o Twój stan zdrowia. Po prostu złóż wniosek drogą internetową lub zadzwoń i pozwól konsultantowi 4Life Direct przeprowadzić Cię przez każdy etap tego procesu.
– Jeśli masz od 40 do 85 lat Twoja akceptacja jest gwarantowana. Jedyne co musisz zrobić to złożyć wniosek.

Nic nie równa się ze spokojem ducha, gdy wiesz , że Twoi bliscy są bezpieczni.
Gwarantowana polisa ubezpieczeniowa na życie nie sprawi, że wszystkie Twoje troski znikną, ale pomoże Ci przygotować się na to co przyniesie przyszłość, jak wysokie rachunki za leczenie lub zobowiązania, które pozostawisz po sobie po śmierci.
Chronienie i zapewnianie bytu naszym dzieciom i wnukom to jedna z najbardziej satysfakcjonujących rzeczy w życiu. Dzięki 4LifeDirect i przystępnym miesięcznym składkom będziesz mógł postawić swoją rodzinę na pierwszym miejscu. Poza tym, wiedząc, że decyzje, które podejmujemy dziś mogą mieć wpływ na tych, na których nam najbardziej zależy, powinniśmy pamiętać by działać natychmiast.

** Gwarancja akceptacji dla wszystkich wnioskujących w wieku od 40 do 85 lat jest możliwa dzięki dwuletniemu okresowi karencji. Jeżeli posiadacz polisy umrze w ciągu pierwszych dwóch lat obowiązywania polisy z jakiegokolwiek innego powodu niż wypadek wówczas osobie uposażonej zostaną wypłacone wszystkie wpłacone składki, jeżeli zaś śmierć nastąpi w wyniku nieszczęśliwego wypadku,  wówczas płatna będzie pełna suma ubezpieczenia.