W trosce o Twój spokój

Chcemy, aby wszyscy Polacy mogli zapewnić swoim rodzinom bezpieczną i spokojną przyszłość dzięki przystępnemu cenowo ubezpieczeniu opartemu na przejrzystych warunkach.

Nasze wartości

Prostota

Umowa ubezpieczeniowa musi być prosta, aby nasi Klienci dokładnie wiedzieli, za co płacą. Współpracujemy wyłącznie z firmami, które oferują przejrzyste warunki oraz zapewniają pełen zakres ochrony.

Wygoda

Rozmawiamy o poważnych sprawach, dlatego chcemy uchronić naszych Klientów od wszelkich zbędnych stresów. Komunikujemy się z nimi bezpośrednio przez telefon, co oznacza, że nie muszą wychodzić z domu, aby zadbać o przyszłość swoich rodzin.

Przystępne ceny

Nasi Klienci mają do dyspozycji konkretny budżet, dlatego współpracujemy z firmami oferującymi produkty ubezpieczeniowe z przystępną składką.

Współpracujemy z najlepszymi

Wybieramy partnerów, którzy kierują się takimi samymi zasadami jak my – prostotą, wygodą i przystępnymi cenami. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy agentem działającym na rzecz towarzystwa Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited, które jest ubezpieczycielem polis oferowanych za naszym pośrednictwem i jest częścią grupy Red Sands, która posiada obecnie ponad 1 mln Klientów w całej Europie i w samym tylko 2017 roku wypłaciła łącznie ponad £ 88 mln z tytułu roszczeń. Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited z siedzibą na Gibraltarze  jest notyfikowany przez KNF zgodnie z właściwymi europejskimi regulacjami ubezpieczeniowymi oraz jest upoważniony do oferowania ochrony ubezpieczeniowej i zawierania umów ubezpieczenia w Polsce.

Informacja o ubezpieczycielu Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited

Pełnomocnictwo – Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited

Nasz zespół

Za każdym godnym zaufania produktem stoją doświadczeni, zaangażowani i pełni pasji ludzie. Poznaj naszą kadrę zarządzającą.

Katarzyna Jedynak

Członek Zarządu

Marta Klicka-Lewandowska

Członek Zarządu

Aleksandra Siwek

Członek Zarządu

Magdalena Szymańska

Menadżer Działu HR

Kamil Sidwa

Menadżer Działu Finasowego

Zdobyliśmy godną pozazdroszczenia reputację za sposób, w jaki prowadzimy naszą działalność oraz za innowacyjne produkty oferowane za naszym pośrednictwem. Dowodem tego są liczne nagrody, które zdobyliśmy. 4Life Direct Sp. z o.o. jest agentem ubezpieczeniowym zarejestrowanym w rejestrze pośredników ubezpieczeniowych KNF.

Wyróżnienia

Laur Konsumenta

4Life Direct została wyróżniona Laurem Konsumenta w kategorii „Odkrycie Roku 2011”. Wyróżnienie to stanowi dla nas wyjątkową wartość, ponieważ o jego przyznaniu decydują sami Konsumenci.

Firma Przyjazna Klientowi

Od roku 2010 4Life Direct co roku otrzymuje godło Firmy Przyjaznej Klientowi za stosowanie najlepszych praktyk w zakresie działań zorientowanych na stałe podnoszenie poziomu zarządzania obsługą Klienta oraz za skuteczność realizowania założeń polityki zarządzania relacjami z Klientem.

Złota Mowa Reklamowa

W grudniu 2015 Dział Marketingu naszej firmy otrzymał wyróżnienie od Telewizji Polskiej w kategorii "Złota Mowa Reklamowa - Reklamodawca" w uznaniu za wybitną postawę w kształtowaniu kultury komunikacji za pośrednictwem reklam emitowanych na antenach TVP, za dużą wrażliwość i kreatywność językową, a także poszanowanie zasad i tradycji języka polskiego.

Najlepsze call center w Europie i na świecie

W 2012 roku 4Life Direct została wyróżniona dwoma złotymi medalami Contact Center World Awards w kategoriach „Best Sales Campaign” i „Best Direct Response Campaign”. 4Life Direct to pierwsza polska firma, która zdobyła tą prestiżową nagrodę przyznawaną przez The Global Association for Contact Center Best Practices & Networking.

Jakość Roku 2011

W 2011 roku firma 4Life Direct otrzymała nagrodę Jakość Roku za wysoką jakość obsługi Klienta.