Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną


Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

History

Wierzymy, że każdy w Polsce powinien mieć dostęp do przystępnego cenowo ubezpieczenia, które jest proste i łatwe do zrozumienia. Wsparcie finansowe dla naszych bliskich w trudnym dla nich czasie jest czymś co każdy z nas powinien móc zapewnić. Ubezpieczenie nie musi być skomplikowane, dlatego właśnie produkty oferowane za naszym pośrednictwem są łatwe do zrozumienia, a wniosek o zawarcie umowy ubezpieczenia złożysz w prosty sposób, bez wychodzenia z domu. Prościej być nie może.

Naszą pasją jest stworzenie Polakom możliwości by chronili siebie i swoich bliskich za pomocą przystępnego cenowo ubezpieczenia. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy agentem działającym na rzecz Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited, które jest ubezpieczycielem polis oferowanych za naszym pośrednictwem i jest częścią europejskiej grupy Red Sands, która posiada obecnie ponad 1 mln Klientów w całej Europie i w samym tylko 2017 roku wypłaciła łącznie ponad £ 88 mln z tytułu roszczeń.

4Life Direct Sp. z o.o o jest członkiem 4Life Direct International Group („4Life Direct”), która w całej Europie oferuje łatwe do zrozumienia ubezpieczenia najwyższej jakości, bezpośrednio przez telefon. Umowy ubezpieczenia są zawierane z Ubezpieczycielem cieszącym się naszym pełnym zaufaniem i są one jednymi z najprostszych, przejrzystych i przystępnych cenowo umów ubezpieczenia w Polsce. Już od lat 80-tych, założyciele 4Life Direct współpracowali z firmami ubezpieczeniowymi, aby zapewniać wsparcie finansowe rodzinom w różnych krajach. Od 2009 roku, 4Life Direct oferuje taką samą, najwyższej jakości obsługę oraz wsparcie finansowe swoim europejskim klientom oraz ich bliskim.
Prostota - Uważamy, że ubezpieczenie na życie musi być zrozumiałe i łatwe do nabycia, oraz, że nasi klienci muszą dokładnie wiedzieć co kupują. Współpracujemy wyłącznie z firmą ubezpieczeniową, która oferuje zrozumiałe umowy oraz pełny zakres ochrony.   Komfort - Nasza doskonała obsługa została zaprojektowana z myślą o naszych klientach, po to by zapewnić im komfort, bez dodatkowego stresu. Komunikujemy się z naszymi klientami bezpośrednio przez telefon, co oznacza, że nie muszą oni nawet wychodzić z domu.   Przystępne ceny - Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci mają do dyspozycji konkretny budżet, dlatego też współpracujemy z firmą ubezpieczeniową oferującą produkty ubezpieczeniowe z przystępną składką. Gdy ujrzysz logo 4Life Direct, możesz być pewien, że masz do czynienia z produktami od firmy ubezpieczeniowej, która podziela naszą wizję.
Wybieramy partnerów, którzy kierują się takimi samymi zasadami jak my – wygodą, komfortem i przystępnymi cenami. Grupa Red Sands Insurance, do której należą firmy oferujące polisy na życie oraz inne rodzaje ubezpieczeń, podziela naszą wizję i oferuje produkty ubezpieczeniowe najwyższej jakości oraz zapewnia stabilność i wiarygodność finansową, których oczekuje się od dużej, międzynarodowej grupy. A co najważniejsze, grupa Red Sands Insurance oferuje szeroki zakres produktów i usług we wszystkich obszarach rynku europejskiego, bez względu na lokalizację. Towarzystwa są również powiązane z dużą międzynarodową grupą ubezpieczeniową, posiadającą ponad 6,5 miliona klientów na całym świecie, a jej składki przypisane brutto wynoszą miliard euro.
Zdobyliśmy godną pozazdroszczenia reputację za sposób, w jaki prowadzimy naszą działalność oraz za innowacyjne produkty oferowane za naszym pośrednictwem. Dowodem tego są liczne nagrody, które zdobyliśmy. 4Life Direct Sp. z o.o. jest agentem ubezpieczeniowym zarejestrowanym w rejestrze pośredników ubezpieczeniowych KNF. Informacja o ubezpieczycielu Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited Pełnomocnictwo – Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited
Wyróżnienia
Akredytacje

Wszystkie opinie dostępne na stronie internetowej 4Life Direct są autentycznymi wypowiedziami naszych Klientów. Ze względu na ochronę danych osobowych nie podajemy nazwisk Klientów, jednak oryginalne nagrania ich wypowiedzi dostępne są do wglądu w siedzibie 4Life Direct.

Więcej opinii dostępnych jest na: www.4lifedirectopinie.pl

mapMagdalena Szymańska Menadżer Działu HR
mapKamil Sidwa Menadżer Działu Finansowego
mapIwona Grzegrzółka Kierownik Działu Odszkodowań