Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną


Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Gdybyś zginął w wypadku, kto jeszcze na tym ucierpi? Nie jest to coś o czym chciałbyś myśleć, ale zastanów się nad tym jak Twoja rodzina poradzi sobie gdy Ciebie zabraknie. Pieniądze to nie wszystko, ale mogą być powodem do zmartwienia, z którym nie chcesz zostawiać swoich bliskich. Niestety, każdego roku tysiące ludzi ginie w wypadkach samochodowych. Polska jest na pierwszym miejscu pod względem liczby osób ginących w wypadkach samochodowych w Europie. Średnio 8 osób* każdego dnia traci życie na polskich drogach. Dzięki umowie „Ochrona Wypadkowa” zawieranej z Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited z siedzibą na Gibraltarze Twoi bliscy otrzymają świadczenie w wysokości aż do 300 000 zł, która pomoże zadbać o ich przyszłość. Życie jest nieprzewidywalne, nigdy nie wiadomo co może się wydarzyć. Opłaca się być przygotowanym. * Wypadki drogowe w Polsce w 2016 roku, Główna Komenda Policji, Warszawa 2017
mapZapewnij swoim bliskim ochronę ubezpieczeniową w wysokości od 25 000 zł do 300 000 zł gdybyś zginął w wyniku nieszczęśliwego wypadku
mapJeżeli masz od 18 do 70 lat uzyskasz akceptację przystąpienia do ubezpieczenia bez względu na Twój stan zdrowia
mapBrak badań lekarskich podczas przystępowania do ubezpieczenia
mapŚwiadczenie jest zlecane do wypłaty w ciągu 7 dni od zaakceptowania kompletu dokumentów
mapUmowa jest zawierana na 5 lat z możliwością przedłużenia o każde kolejne 5 lat aż do osiągnięcia 80. roku życia
mapMożesz dodać do umowy swoją małżonkę
Ogólne Warunki Ubezpieczenia, które zawierają szczegóły umowy oraz wykluczenia znajdziesz dokumentach do pobrania.
  1. Poinformuj nas o śmierci osoby ubezpieczonej Skontaktuj się bezpośrednio z Działem Odszkodowań, a udzielimy Ci wszystkich informacji dotyczących dokumentów niezbędnych do otrzymania świadczenia. Przede wszystkim, podaj nam podstawowe dane dotyczące roszczenia, w tym przyczynę śmierci oraz numer polisy (jeśli go posiadasz). Możesz to zrobić w najwygodniejszy dla siebie sposób – pocztą e-mail, telefonicznie, osobiście lub za pośrednictwem poczty. 2. Wypełnij wniosek i dostarcz nam wymagane dokumenty Podstawą do wypłaty świadczenia jest wniosek. Na wniosku znajdziesz również listę innych wymaganych dokumentów. Wypłata świadczenia zostanie zlecona najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od zaakceptowania kompletu wymaganych dokumentów. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się bezpośrednio z Działem Odszkodowań, a udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Wypłata roszczeń i postępowanie roszczeniowe oparte jest na przepisach prawa i wyżej wymienione wskazówki są jedną z możliwości uzyskania informacji o roszczeniu i krokach jakie należy podjąć, aby świadczenie zostało zapłacone. Kontakt z Działem Odszkodowań 4Life Direct: 4Life Direct sp. z o.o. Dział Odszkodowań ul. Chmielna 132/134 00-805 Warszawa Tel.: 22 354 50 00 e-mail: odszkodowania@4lifedirect.pl W szczególnych i uzasadnionych przypadkach 4Life Direct działający w imieniu Ubezpieczyciela zastrzega sobie prawo żądania innych dodatkowych informacji i dokumentacji. Wypłata odszkodowań i postępowanie odszkodowawcze oparte jest na przepisach prawa i wyżej wymienione wskazówki są jedną z możliwości uzyskania informacji o odszkodowaniu i krokach jakie należy podjąć, aby świadczenie zostało zapłacone. Umowa ubezpieczenia jest regulowana Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. Reklama ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Umowa Ubezpieczenia zawierana jest z Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited z siedzibą na Gibraltarze. Red Sand Life jest notyfikowany przez KNF zgodnie z właściwymi europejskimi regulacjami ubezpieczeniowymi oraz jest upoważniony do oferowania ochrony ubezpieczeniowej i zawierania umów ubezpieczenia w Polsce.