Odpowiedzialność Społeczna

Odpowiedzialny biznes zmienia ludzkie życie. 

Care4 - szacunek, troska, zaangażowanie

W 4Life Direct prowadzimy działalność z poszanowaniem odpowiedzialności społecznej.

Jako firma od lat odnosząca sukcesy na rynku ubezpieczeniowym mamy czym się dzielić z lokalną społecznością. Dlatego bacznie przyglądamy się różnym inicjatywom i chętnie w nich uczestniczymy. W jaki sposób?

Nasz program Care4 został stworzony, aby w bezpośredni sposób zmieniać na lepsze życie lokalnych społeczności oraz miejsca, w których żyją nasi klienci i pracownicy. Co miesiąc wręczamy nagrodę dla „Pracownika Miesiąca”, wybieranego spośród osób, które wykazały się w pracy szczególnymi osiągnięciami. Zwycięzca ma możliwość wskazania organizacji charytatywnej bliskiej swemu sercu, której przekazujemy 1000 zł. Do tej pory pomogliśmy w ten sposób kilkunastu fundacjom, dzieląc się z nimi nie tylko pieniędzmi, ale i czasem, zaangażowaniem i uśmiechem. Uważamy bowiem, że osobisty udział w tego typu inicjatywach jest niezwykle istotny. Poznaj niektórych z naszych beneficjentów:

Małgosia

W lipcu Małgosia przekazała pieniądze na rzecz Fundacji "Się pomaga" Postanowiłam przekazać 1000 zł na rzecz Fundacji „Się pomaga”, a dokładniej dla 6-cio letniego Filipka, który urodził się z wadą serca.

Łukasz

W czerwcu Łukasz przekazał pieniądze na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Kwotę 1 000 zł postanowiłem przeznaczyć na Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Agnieszka

W maju Agnieszka przekazała pieniądze na rzecz statutowe Fundacji Hospicjum Onkologicznego Świętego Krzysztofa w Warszawie.

Grażyna

W kwietniu Grażyna przekazała pieniądze na rzecz Fundacji Avalon i jej podopiecznego Leszka Kruka 1000 zł przekazałam na rzecz fundacji Avalon, która działa na rzecz osób niepełnosprawnych i chorych.

Marta

W marcu 2019 r. Marta przekazała pieniądze na rzecz Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Gdy choroba dziecka jest nieuleczalna, gdy lekarz w szpitalu wykorzystał już wszystkie możliwości.

Robert

W lutym 2019 r. Robert kolejny raz przekazał pieniądze na rzecz podopiecznej Fundacji "Serce dla Maluszka" – Wiktorii Przekazałem 1000 zł na dziewczynkę imieniem Wiktoria, która pochodzi z sąsiedniej miejscowości skąd pochodzę.