Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną


Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Odpowiedzialność Społeczna

care4

Odpowiedzialność Społeczna


W 4Life Direct prowadzimy działalność z poszanowaniem odpowiedzialności społecznej. Mamy na uwadze społeczności wokół nas i możliwości, które mamy by dać coś od siebie. Nasz program Care4 został stworzony by w bezpośredni sposób zmieniać na lepsze życie lokalnych społeczności oraz miejsca, w których żyją nasi klienci i pracownicy. Co miesiąc wręczamy nagrodę dla "Pracownika Miesiąca", a wybierany jest on spośród osób, które wykazały się w pracy szczególną inicjatywą. Zwycięzca ma możliwość wybrania organizacji charytatywnej bliskiej swemu sercu, której następnie my przekazujemy 1 000 zł. Nie chcemy jednakże mieć wkładu jedynie finansowego. Uważamy, że ważny jest też osobisty udział i pomoc w organizacji imprez charytatywnych.

FUNDACJA HOSPICJUM ONKOLOGICZNEGO ŚWIĘTEGO KRZYSZTOFA W WARSZAWIE
FUNDACJA "HOSPICJUM ONKOLOGICZNEGO ŚWIĘTEGO KRZYSZTOFA W WARSZAWIE" W maju Agnieszka przekazała pieniądze na rzecz statutowe Fundacji Hospicjum Onkologicznego Świętego Krzysztofa w Warszawie. Dziękuję za możliwość wskazania organizacji, której firma przekazała 1000 zł. Ta kwota została przekazana na cele statutowe Fundacji Hospicjum Onkologicznego Świętego Krzysztofa w Warszawie. Swój wybór motywuję przede wszystkim misją tejże instytucji, poprawą komfortu życia pacjentów, a także uświadomieniem potrzeby istnienia takich placówek.
Avalon-FB-Share128x128
FUNDACJA "AVALON" W kwietniu Grażyna przekazała pieniądze na rzecz Fundacji Avalon i jej podopiecznego Leszka Kruka 1000 zł przekazałam na rzecz fundacji Avalon, która działa na rzecz osób niepełnosprawnych i chorych. Postanowiłam wesprzeć konkretną osobę, a mianowicie Leszka Kruka, który od VII 2017r. zmaga się z deficytem ruchowym i psychicznym po przebytym udarze. Systematyczna rehabilitacja jest bardzo kosztowna, dlatego mam nadzieję, że wsparcie finansowe pomoże mu w polepszeniu komfortu życia.
hosp
WARSZAWSKIE "HOSPICJUM DLA DZIECI" W marcu 2019 r. Marta przekazała pieniądze na rzecz Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Gdy choroba dziecka jest nieuleczalna, gdy lekarz w szpitalu wykorzystał już wszystkie możliwości, gdy leczenie niesie coraz więcej cierpienia, gdy padły słowa „nie ma już nic do zrobienia”, gdy dalszy pobyt w szpitalu staje się bezcelowy, gdy dziecko i rodzice chcą wrócić do domu – wówczas rozpoczyna pracę hospicjum. Dlatego postanowiłam przekazać 1000 zł Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci, aby wesprzeć pomoc i dbanie o komfort dzieci w ostatnich dniach życia.  
niebo
FUNDACJA "SERCE DLA MALUSZKA" W lutym 2019 r. Robert kolejny raz przekazał pieniądze na rzecz podopiecznej Fundacji "Serce dla Maluszka" – Wiktorii Przekazałem 1000 zł na dziewczynkę imieniem Wiktoria, która pochodzi z sąsiedniej miejscowości skąd pochodzę. Wiktoria przyszła na świat z niezwykle rzadką chorobą. W Polsce jest jedyną chorą na to wyjątkowo ciężkie schorzenie. Wiktoria ma szereg wad wrodzonych żeber, kończyn dolnych, miednicy, kolan, stóp, zdeformowane kości udowe. Postanowiłem pomóc tej dziewczynce, ponieważ bardzo się z tą sytuacją utożsamiam, dlatego że znam jej rodziców osobiście i chciałem ich wesprzeć.
niebo
FUNDACJA "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ" W styczniu Paweł przeznaczył 1 000 zł na fundację „Zdążyć z pomocą”, której podopieczną jest Lena. Lena cierpi na porażenie mózgowe , ma porażoną prawą stronę ciała i krótszą jedną stopę , co utrudnia jej codzienne poruszanie się . Aby mogła chodzić musiała zbudować swój własny wzorzec chodu . Środki które przekazałem przyczynią się do operacji która jest bardzo kosztowna i niezbędna do normalnego funkcjonowania.
niebo
HOSPICJUM IM. KS. EUGENIUSZA DUTKIEWICZA SAC W GDAŃSKU W grudniu 2018 r. Adam przekazał pieniądze na rzecz Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC w Gdańsku. Przekazałem pieniądze na tą fundację ponieważ w ostatnim czasie właśnie ta fundacja była wspierana przez nieżyjącego już Prezydenta Gdańska. Ludzie którzy tam trafiają często wiedzą, że jest to ich ostatnia droga. Wiem, że wsparcie finansowe na pewno w jakimś stopniu pomoże tym ludziom w ciężkich dla nich chwilach.
niebo
FUNDACJA "WCZEŚNIAK - RODZICE RODZICOM" W listopadzie 2018 r. Marta przekazała pieniądze na rzecz podopiecznej Fundacji "Wcześniak – Rodzice Rodzicom" – Karolinę. Przeznaczam 1000 zł dla Karolinki, która wymaga specjalistycznej i kosztownej rehabilitacji. Choruje na rzadką chorobę genetyczną– Zespół Angelmana. Nieodłączna w tej chorobie jest padaczka lekooporna, z która dziewczynka zmaga się od urodzenia.
niebo
FUNDACJA "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ" W październiku 2018 r. Grażyna przekazała pieniądze na rzecz podopiecznej Fundacji ,,Zdążyć z pomocą” – Marysi. Przekazałam 1000 zł na leczenie dziewczynki imieniem Marysia. W lipcu został zdiagnozowany u niej nowotwór mózgu. Dziewczynka w tym momencie dzielnie walczy o powrót do zdrowia i jestem przekonana, że wsparcie z mojej strony jej w tym pomoże.
niebo
FUNDACJA "SERCE DLA MALUSZKA" We wrześniu 2018 r. Robert przekazał pieniądze na rzecz podopiecznej Fundacji ,,Serce dla Maluszka” – Wiktorii Przekazałem 1000 zł na dziewczynkę imieniem Wiktoria, która pochodzi z sąsiedniej miejscowości skąd pochodzę. Wiktoria przyszła na świat z niezwykle rzadką chorobą. W Polsce jest jedyną chorą na to wyjątkowo ciężkie schorzenie. Wiktoria ma szereg wad wrodzonych żeber, kończyn dolnych, miednicy, kolan, stóp, zdeformowane kości udowe. Bez odpowiedniego leczenia w USA skazujemy ja na wózek inwalidzki, ból i cierpienie. Postanowiłem pomóc tej dziewczynce, ponieważ bardzo się z tą sytuacją utożsamiam, dlatego że znam jej rodziców osobiście i chciałem ich wesprzeć.
niebo
FUNDACJA "KAWAŁEK NIEBA" W sierpniu Melania przekazała 1000 zł na rzecz Pani Małgorzaty Wiśniewskiej, podopiecznej Fundacji Kawałek Nieba Pieniądze z nagrody przekazałam dla Fundacji Kawałek Nieba, a konkretnie dla Pani Małgorzaty Wiśniewskiej z Werbkowic, mojej rodzinnej miejscowości. Pani Gosia zachorowała w ubiegłym roku na raka piersi. Aktualnie jest po mastektomii i usunięciu dyżurnych węzłów chłonnych. Pani Gosia jest poddana radioterapii, co ją bardzo osłabiło. Po tym ma odbyć kosztowną rehabilitację w celu regeneracji organizmu.
niebo
FUNDACJA "PARTNERSTWO" W lipcu 2018 r. Paweł przekazał pieniądze na rzecz podopiecznych Fundacji „Partnerstwo”. W lipcu miałem kolejną przyjemność przekazać 1000 zł na Fundację , drugi raz z rzędu wybrałem Fundację PARTNERSTWO , bo widziałem na co zostały przeznaczone pieniążki poprzednio. Dla klubu sportowego- zostały zakupione dla najmłodszych ochraniacze ,korki i koszulki - nic mnie tak bardzo nie buduje jak uśmiech tej drużyny.
niebo
FUNDACJA "PRZESZŁOŚĆ PRZYSZŁOŚCI" W czerwcu 2018 r. Filip przekazał pieniądze na rzecz Stowarzyszenia „Przeszłość Przyszłości” i ich podopiecznego Jakuba Nowaka Jest to syn dobrego znajomego z mojej miejscowości, chory na białaczkę. Kuba mimo swojej choroby nigdy nie traci pogody ducha. Jest zawsze uśmiechnięty, nie poddaje się. Bardzo dużo osób zaangażowało się w pomoc dla Jakuba, nie tylko rodzina i znajomi. Chce wspomóc jego i jego rodziców w tej trudnej walce.
niebo
FUNDACJA "RYCERZE I KSIĘŻNICZKI" W maju 2018 r. Marta przekazała pieniądze na rzecz Fundacji „Rycerze i Księżniczki” i ich podopieczną Gabrysię. Gabrysia urodziła się jako jedna z bliźniaczek z wrodzoną wadą serca, objawiającą się silnym niedotlenieniem organizmu. Rodzice Gabrysi zbierali pieniądze na leczenie we włoskiej klinice, która podjęła się operacyjnego wyeliminowania wady, która jest szansą dla Gabrysi na normalne dzieciństwo.
niebo
FUNDACJA "KAWAŁEK NIEBA" W kwietniu 2018r. Kamila przekazała 1000zł dla podopiecznej Fundacji „Kawałek Nieba” - Antoniny Stępień. 1000 zł pragnę przeznaczyć na Fundacje „Kawałek Nieba” a dokładnie dla podopiecznej fundacji- małej Antosi. Tosia urodziła się z padaczką lekooporną a dodatkowo całkowicie nie słyszy. Niestety tych napadów Antosia ma kilkanaście/ kilkadziesiąt dziennie a leki nie działają. Obecnie trwa zbiórka pieniędzy na leczenie w klinice w Niemczech specjalizującej się w tego typu zaburzeniach. Mam nadzieje, że przekazanie tych środków wspomoże w leczeniu Antosi.
snajper
FUNDACJA "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ" W marcu 2018 r. Dorota przekazała pieniądze na rzecz Fundacji ,,Zdążyć z pomocą" i ich podopieczną Karolinę Sadowską. Karolina ma prawie 4 lata, a od lutego 2018r. niespodziewanie zachorowała na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Podobno zawsze powtarza „Kocham Wszystkich”. Dotąd była okazem zdrowia. Obecnie jest w trakcie chemioterapii i czeka ją długi proces leczenia. Mam nadzieje, że przekazanie tych środków wspomoże leczenia Karoliny.
niebo
FUNDACJA "KAWAŁEK NIEBA" W lutym 2018 r. Natalia przekazała pieniądze dla podopiecznego Fundacji „Kawałek Nieba”. 1000 zł przeznaczyłam na Fundację „Kawałek Nieba” a dokładnie dla podopiecznego fundacji, siostrzeńca mojej znajomej – Olka.Olek urodził się z niezwykle rzadką wadą wrodzoną: Hemimelia piszczelowa (brak lub niedorozwój kości piszczelowej) charakteryzuje się skróceniem chorej nogi, któremu towarzyszy deformacja stawu kolanowego i stawu skokowego. Najczęściej jest to szpotawe ustawienie kolana i stopy. Leczenie jest długie i kosztowne, należy je rozpocząć, gdy dziecko jest małe. Olek musi nosić specjalny gips zmieniany co tydzień. W tym celu jeździ z rodzicami do szpitala do Wiednia. Po gipsowaniu Olusia czeka zabieg tenotomii (nacięcie ścięgna Achillesa), który koryguje końskie ustawienie pięty.
snajper
FUNDACJA "PARTNERSTWO" W styczniu 2018 r. Paweł przekazał pieniądze dla podopiecznych Fundacji "Partnerstwo". Nagrodę Pracownika Miesiąca przeznaczyłem na fundację "Partnerstwo", która zajmuje się wspieraniem mniejszych lokalnych klubów sportowych. Wybrałem Klub "Snajper Sośninka". Jest to lokalny klub który trenuje młode talenty w wieku 13-15 lat z moich okolic. Pieniądze które otrzymali, przeznaczą na zakup sprzętu sportowego.
logo_sloneczko_128
FUNDACJA POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM „SŁONECZKO”W grudniu 2017 r. Natalia przekazała pieniądze na leczenie Julii Tyszka, podopiecznej Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko” Emilka i Julka spędzają więcej czasu w szpitalach i sanatoriach niż w domu, mimo to nie tracą nadziei i pozytywnego nastawienia. Taką wiadomość dostałam od Emilii: „Fakt, szczęśliwe zawsze jesteśmy, bo każdy dzień mimo porażek, kryzysów daje nam momenty, które jeśli bardzo chcemy mogą odmienić nasz dzień. Tylko musimy nauczyć się to dostrzegać, a świat od razu staje się piękniejszy”. Często my, zdrowi ludzie narzekamy, szukamy wymówek na wszystko, zamiast cieszyć się zdrowiem swoim i bliskich.
4LD_care4_logotype_2018_04_17
PRACOWNIK ROKU 2017 W ramach nagrody Pracownika Roku, Marlena przekazała w sumie 10.000 zł na następujące cele: WARSZAWSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI 3. 000 zł z myślą o chorych i cierpiących dzieciach, tak żebym im ulżyć w bólu oraz wspomóc ich rodziców, bo choroba dziecka, to choroba całej rodziny. FUNDACJĘ ONKOLOGICZNĄ ALIVIA 1.000 zł dla Pana Andrzeja Bieleckiego, który walczy i powoli wygrywa z chorobą, również dzięki 4Life Direct oraz 3.000 zł dla Pani Aleksandry Dąbrowskiej, która zachorowała na raka piersi i jest dopiero na początku swojej walki. STOWARZYSZENIE RUGBY NA WÓZKACH FOUR KINGS 3.000 zł – ponieważ ten zespół, to jeżdżąca motywacja, zawziętość i siła - jednym słowem dynamit. Wiem, bo widziałam - NIGDY SIĘ NIE PODDAJĄ.
alivia
FUNDACJA ALIVIA Dlaczego wybrałam Panią Elizę? Bo to kobieta, którą życie w ostatnim czasie bardzo mocno doświadczyło – w Wigilię 2016r. zmarł Jej Mąż, została sama z dwójką dzieci. Amelka ma 9 lat, a Pola 5. W 2009 roku, dwa tygodnie po urodzeniu Poli, zdiagnozowano u niej raka szyjki macicy. Chciałabym wspomóc Ją w walce z chorobą, ponieważ ma Ona dwójkę cudownych dzieci, dla których Matka jest niezastąpiona. Pieniądze te kieruję więc tak naprawdę dla tych Dziewczynek, żeby jak najdłużej mogły cieszyć się Mamą, która już teraz jest ich jedynym rodzicem.
fundacja-krok-po-kroku
FUNDACJA KROK PO KROKU W październiku 2017r. Natalia przekazała pieniądze dla Igi Pawelec, podopiecznej Fundacji „Krok po kroku”. Nagrodę pracownika miesiąca postanowiłam przeznaczyć dla chorej na epilepsję Igi Pawelec . Dziewczynka ma ponad 2 latka i od urodzenia walczy z atakami padaczki. Iga pochodzi z okolicy mojego rodzinnego miasta. Pół roku temu wszyscy zbieraliśmy dla niej pieniądze na wyjazd do kliniki Shon w Niemczech, gdzie otrzymała odpowiednie leczenie i pomoc. Aby mogła w pełni mówić i stanąć na nóżkach, potrzebuje stałej rehabilitacji i środków na leczenie. Pieniążki przeznaczone na ten cel zostały przekazane fundacji ,,Krok po kroku’’. Tak naprawdę urzekł mnie uśmiech Igi na Jej portalu na Facebooku.
zdazyc
FUNDACJA ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ We wrześniu 2017r. Izabela przekazała pieniądze na rzecz Bartłomieja Kowalczyka, podopiecznego Fundacji „Zdążyć z pomocą”. Bartuś jest dzielnym wcześniakiem, który w czasie ciąży przeżył zawał serca mamy i od początku swojego życia jest pod stałą opieką lekarzy specjalistów i rehabilitantów ze względu na chore stawy biodrowe, staw kolanowy, obie stopy, cofniętą żuchwę, zeza naprzemiennego, przebyte oraz planowane zabiegi i operacje. Jest opóźniony psychoruchowo i choć nie umie mówić, gryźć i chodzić, to chce ćwiczyć z całych sił i jest pełen życia do poznawania nowych rzeczy, dlatego robi małe, ale systematyczne postępy. Poprawa zdrowia uzależniona jest cyklicznymi zmianami niezbędnego sprzętu ortopedycznego i codziennych zabiegów rehabilitacyjnych usprawniających rozwój motoryki małej i dużej. Rodzice nie są w stanie udźwignąć w pełni obciążenia finansowego, a jednocześnie nie mogą zaprzestać starań o normalne życie dla kochanego synka.
alivia
FUNDACJA ALIVIA W sierpniu 2017r. Marlena przekazała pieniądze dla Andrzeja Bieleckiego, podopiecznego Fundacji „Alivia”. Pan Andrzej od Bożego Narodzenia w 2013r. walczy z nowotworem – chorobą, która w ostatnim czasie zabiera coraz więcej młodych ludzi. Pan Andrzej ma dopiero 47 lat, a jedną szansą na powstrzymanie raka kości i szpiku jest poddanie się nierefundowanej terapii. Miesięczny koszt leczenia wynosi 18 tys. zł, a całość trwa pół roku, co daje sumę 108 tys. Zł. Fundacja Alivia działa z misją mobilizowania i aktywizowania chorych na raka do bycia odważnym, aktywnym pacjentem, poszukującym najlepszych terapii, lekarzy i ośrodków, najkrótszych kolejek do badań diagnostycznych i wszelkich innych informacji, które mogą poprawić ich wyniki leczenia i stan zdrowia.
logo-pomozim-serce
FUNDACJA „POMÓŻ IM” ONKOLOGIA I HOSPICJUM DLA DZIECI W lipcu 2017 Marta przekazała pieniądze na rzecz Fundacji "Pomóż mi". Wybrałam tą Fundację, ponieważ opiekuje się ona dziećmi z chorobami nowotworowymi oraz prowadzi domowe hospicjum. Jej mali podopieczni otoczeni są opieką w przyjaznych dla nich warunkach, czyli we własnych domach. Dzięki temu nieuleczalnie chore dzieci nie są skazane na długotrwały pobyt w szpitalu, ale ostatnie chwile spędzają z bliskimi w znanym dla siebie miejscu. Hospicjum zapewnia także psychologów oraz pracowników socjalnych, którzy wspierają i pomagają rodzinom w czasie żałoby.
zdazyc
AMELIA BUKOWSKA, PODOPIECZNA FUNDACJA DZIECIOM „PROGRAM ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ” - DZIEWCZYNKA CHORA NA MÓZGOWE PORAŻENIE DZIECIĘCE W czerwcu 2017 Ola przekazała pieniądze Amelii Bukowskiej – dziewczynce chorej na mózgowe porażenie dziecięce, podopiecznej Fundacji Zdążyć z Pomocą. Amelka ma 7 lat. Jest uroczym, uśmiechniętym dzieckiem, które daje mnóstwo ciepła dla całej rodziny. Niestety choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Jest odłączona od szkoły ze względu na swoją chorobę. Dzięki systematycznej, kompleksowej rehabilitacji jej stan zdrowia ulega poprawie. Rodzice Amelki pragną zapewnić dziecku jak najlepszy rozwój, jednak koszty codziennej rehabilitacji, leczenia, sprzętu rehabilitacyjnego czy turnusów rehabilitacyjnych w znacznym stopniu przekraczają ich możliwości finansowe.
na-ratunerk-128
FUNDACJA NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ W maju 2017 Jarek przekazał pieniądze na Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Swoją nagrodę 1000 zł postanowiłem przekazać Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Czym motywuję swój wybór? Dzieci to mali ludzie, którzy bez pomocy dorosłych nie poradzą sobie z tak poważnymi chorobami jak choroby nowotworowe.
zdazyc
FUNDACJA ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ W kwietniu 2017 Marysia przekazała pieniądze na Fundację Zdążyć z Pomocą. Swoją nagrodę 1000 zł postanowiłam przekazać Zosi - podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Zosia, razem z siostrą bliźniaczką, urodziła się z komplikacjami, które spowodowały mózgowe porażenie dziecięce. Przez to ma duże problemy z rozwojem ruchowym, jedzeniem, przybieraniem na wadze i ogólnym rozwojem. Pomimo tylu przeciwności losu Zosia ma wielką wolę walki i dzielnie ćwiczy od pierwszych dni życia. Mam nadzieję, że moja nagroda chociaż trochę wspomoże ją w codziennej walce.
hosp
HOSPICJUM DZIECIĘCE W WARSZAWIE W marcu 2017 Marta przekazała pieniądze na Hospicjum Dziecięce w Warszawie. Zdecydowałam się przekazać 1000 zł właśnie tej Fundacji, ponieważ Hospicjum pomaga śmiertelnie chorym dzieciom jak najlepiej przeżyć trudne chwile. Dzięki Hospicjum i wolontariuszom żadne dziecko nie odchodzi samotnie. Mam nadzieję, że dzięki tym pieniądzom będzie można zrobić dużo dobrego dla jakiegoś chorego dziecka.  
alivia
FUNDACJA ALIVIA W lutym 2017 Ewelina przekazała pieniądze na pomoc Andrzejowi Mrowiec podopieczny– podopiecznemu Fundacji Alivia. Zdecydowałam się przekazać 1000 zł na Fundację Alivia, która swoimi działaniami mobilizuje chorych na raka do bycia aktywnym pacjentem. Podopiecznym fundacji jest również Andrzej, który jako lekarz do tej pory sam pomagał innym, a teraz zbiera na nowy lek immunologiczny dający szanse na ustabilizowanie choroby a może nawet całkowite wyleczenie.
Avalon-FB-Share128x128
FUNDACJA AVALON W styczniu 2017 Marta przekazała pieniądze na pomoc Agacie Szczucińskiej – podopiecznej Fundacji Avalon. Zdecydowałam się na przekazanie 1000 zł właśnie tej fundacji i Agacie, bo jest osobą niesamowicie zdeterminowaną w walce o swoje zdrowie i odzyskanie pełnej sprawności funkcjonowania. Nie znam drugiej tak uśmiechniętej i pozytywnej osoby, która realizuje swoje cele, plany, marzenia, niezależnie od walki z chorobą, jaką ma za sobą.