Blog

Blog

Wierzymy, że ubezpieczenie na życie jest jednym z najważniejszych podarunków, jakie możesz zapewnić swojej rodzinie. Właśnie dlatego od ponad 25 lat doskonalimy ofertę najbardziej przystępnych cenowo, wygodnych i zrozumiałych polis na życie, dostępnych we współczesnym świecie.

Dzięki tym doświadczeniom staliśmy się jednym z wiodących pośredników ubezpieczeniowych w Europie, prowadzących bezpośrednią sprzedaż ubezpieczeń na życie Towarzystwa Ubezpieczeń Red Sands, zapewniając naszym Klientom coś, czego nie oferuje nikt inny.

 
Zaduszki - kogo wtedy wspominamy?

Zaduszki - kogo wtedy wspominamy?

2 listopada obchodzimy Dzień Zaduszny, który jest połączony z poprzedzającą go uroczystością Wszystkich Świętych. Zaduszki zbiegają się zazwyczaj z ludowymi uroczystościami ku czci zmarłych, wywodzącymi się z wierzeń pogańskich lub obrzędowości przedchrześcijańskiej. Początki tego święta związane są z 998 rokiem, w którym ustalono Dzień Zaduszny jako przeciwwagę dla pogańskich obrządków. W Polsce święto rozpowszechniło się dopiero w XII w. Nazwa - Dzień Zaduszny - odnosi się do charakteru tego święta, podczas którego powinniśmy modlić się za dusze naszych zmarłych.

czytaj więcej...


Początek roku szkolnego: POZNAJ 4 SPOSOBY ABY SIĘ DO NIEGO DOBRZE PRZYGOTOWAĆ

Początek roku szkolnego: POZNAJ 4 SPOSOBY ABY SIĘ DO NIEGO DOBRZE PRZYGOTOWAĆ

Znów nadchodzi ten moment - początek roku szkolnego. Powrót do szkoły po długiej przerwie wakacyjnej może być trudny. Aby go wszystkim ułatwić opracowaliśmy cztery wskazówki, dzięki którym odpowiednio przygotujesz się do tego wyjątkowego dnia.

czytaj więcej...


Co jest najcenniejszym prezentem jaki możesz ofiarować swojej mamie z okazji Dnia Matki?

Co jest najcenniejszym prezentem jaki możesz ofiarować swojej mamie z okazji Dnia Matki?

Dzień Matki to idealna okazja do tego by pokazać mamom w całym kraju jak bardzo jesteśmy im wdzięczni, oraz, to że je doceniamy i szanujemy. Jest to również czas skłaniający ku refleksjom na temat tego jak wiele otrzymaliśmy od naszych mam oraz o tym jak wyglądałoby nasze życie bez ogromnej pomocy i wsparcia, które nasze mamy nam dają.  

Cieszymy się, że jako firma ubezpieczeniowa  dostarczająca polisy rodzinom możemy bezpośrednio doświadczyć jak wyjątkową i ogromną wartość mają dla tych rodzin matki  i , że bez wątpienia są one ich kluczowymi członkami, którzy często najbardziej je spajają. 

czytaj więcej...


10 wskazówek jak być bezpiecznym w czasie podróży

10 wskazówek jak być bezpiecznym w czasie podróży

Jako, że od Świąt Wielkanocnych dzieli nas jedynie kilka dni, prawdopodobnie masz już dla siebie i swoich bliskich świąteczne plany, które wymagają krótszej lub dłuższej podróży.   Z uwagi na wzmożony ruch samochodowy oraz w środkach transportu publicznego w tym czasie, ważne jest by zaplanować wyjazd z odpowiednim wyprzedzeniem i podjąć odpowiednie środki ostrożności aby mieć pewność, że Ty i Twoja rodzina będziecie tak bezpieczni jak to tylko możliwe. 

Dlatego też zamieściliśmy poniżej kilka przydatnych wskazówek i informacji, które pomogą Ci w tym by Twój rodzinny wyjazd przebiegał tak bezproblemowo jak to tylko możliwe , a  członkowie Twojej rodziny byli bezpieczni przez cały czas trwania podróży.

czytaj więcej...


7 wskazówek dla seniorów, dotyczących zakupu ubezpieczenia na życie w roku 2017

7 wskazówek dla seniorów, dotyczących zakupu ubezpieczenia na życie w roku 2017

Jeśli obecnie masz ponad 55 lat i szukasz ubezpieczenia na życie to jest wysoce prawdopodobne, że masz problem ze znalezieniem firmy ubezpieczeniowej , która chciałaby ubezpieczyć Cię na dogodnych dla Ciebie warunkach i z taką składką z jakiej byłbyś zadowolony. W pełni rozumiemy Twoje rozgoryczenie z tego powodu i właśnie dlatego stworzyliśmy ten wpis na naszym blogu.

czytaj więcej...


Walentynki  - co oznaczają one dla Ciebie?

Walentynki - co oznaczają one dla Ciebie?

W te Walentynki chcielibyśmy zadać Ci jedno z najważniejszych pytań - co oznacza dla Ciebie MIŁOŚĆ?

czytaj więcej...


Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Pobierz dokumenty

Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE