Pytania i Odpowiedzi

Co sprawia, że Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie jest takie ważne?

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie oferowane za pośrednictwem 4Life Direct zapewni Twojej rodzinie wsparcie finansowe, które w przypadku Twojej śmierci pomoże pokryć koszty pogrzebu oraz innych nieprzewidzianych wydatków.

Utrata bliskiej osoby jest niezwykle trudnym doświadczeniem. Bez odpowiedniego przygotowania może również spowodować kłopoty finansowe. Rosnące koszty pogrzebu oraz opieki medycznej, w połączeniu z ratami kredytów i pożyczek, mogą stać się niespodziewanym ciężarem dla Twojej rodziny.

Dzięki Bezterminowemu Ubezpieczeniu na Życie będziesz mieć pewność, że Twoi bliscy otrzymają dodatkowe wsparcie finansowe, co pomoże im uregulować zobowiązania, które możesz po sobie pozostawić.

Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE