Pytania i Odpowiedzi

Czy mam pewność, że mój wniosek o zawarcie Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie zostanie przyjęty?

Oczywiście! Twój wniosek nie może zostać odrzucony. Nie ma żadnych badań lekarskich ani pytań o stan zdrowia. Zapewniamy, że Twój wniosek zostanie zaakceptowany bez względu na Twój stan zdrowia. Wystarczy, że jesteś wieku od 40 do 85 lat. Oto dlaczego możemy zagwarantować Ci akceptację Twojego wniosku. Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie będzie ważne przez całe Twoje życie. Jeśli w ciągu pierwszych 24 miesięcy umrzesz z przyczyn naturalnych (przyczyn jakichkolwiek innych, niż wypadek), osoba, którą wskazałeś w polisie, otrzyma wszystkie wpłacone przez Ciebie składki. Po 24 miesiącach od przystąpienia do ubezpieczenia, wypłacimy pełne świadczenie w wybranej przez Ciebie sumie ubezpieczenia niezależnie od przyczyny śmierci (zgodnie z OWU).  

Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE