Pytania i Odpowiedzi

Czy są jakieś wyjątki w wypłacie świadczenia z tytułu polisy Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie?

Po 24 miesiącach obowiązywania polisy Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie, pełna kwota ubezpieczenia jest wypłacana niezależnie od tego czy śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych, czy w wyniku wypadku. Jedynymi wykluczeniami są śmierć w wyniku działań wojennych, terroryzmu oraz czynnego udziału ubezpieczonego w przestępstwie i samobójstwo.

Natomiast  w ciągu pierwszych 24 miesięcy pełna suma ubezpieczenia z tytułu polisy Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie jest wypłacana wtedy, gdy śmierć nastąpi w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Jeśli w tym czasie śmierć nastąpi z innych przyczyn, świadczenie zostanie wypłacone w wysokości sumy wszystkich wpłaconych składek ( w wariancie małżeńskim 50% wpłaconych składek).

 
Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE