Pytania i Odpowiedzi

Na jaką kwotę mogę się ubezpieczyć w ramach Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie?

Możesz wybrać sumę ubezpieczenia, która odpowiada Twoim potrzebom i możliwościom finansowym – podczas niezobowiązującej rozmowy telefonicznej nasz konsultant przestawi Ci ofertę najlepiej dostosowaną do Twojego wieku i oczekiwań.

Bezterminowe Ubezpieczenia na Życie pozwala Ci również zakupić polisę tylko dla siebie lub objąć ochroną ubezpieczeniową również swojego małżonka lub partnera. Wariant małżeński jest bardzo często korzystny finansowo – zapytaj naszego Konsultanta o szczegóły tej oferty.

Dodatkowo, możesz wykupić Podwojenie sumy ubezpieczenia dla nieszczęśliwych wypadków. Podwójne Świadczenie Wypadkowe to dodatkowa umowa, dzięki której Twoi bliscy otrzymają podwójną sumę ubezpieczenia, jeśli umrzesz w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Przykładowo, jeśli wybrałeś sumę ubezpieczenia 30 000 zł i zginiesz w wypadku, świadczenie wypłacone Twojej rodzinie będzie wynosiło 60 000 zł.

Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Wyrażam zgodę aby 4Life Direct Sp. z o.o. kontaktowało się ze mną w sprawie produktów, usług i ofert, które mogą mnie interesować.
Wyrażam zgodę na kontakt:
telefoniczny E-mail

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE