Pytania i Odpowiedzi

Kto mnie ubezpiecza w ramach ubezpieczenia Ochrona Szpitalna?

Ubezpieczenie Ochrona Szpitalna jest oferowane za pośrednictwem 4Life Direct i gwarantowane przez jedno z wiodących europejskich Towarzystw Ubezpieczeń. 4Life Direct jest niezależnym agentem ubezpieczeniowym i od powstania w 2009 roku świadczyło usługi już ponad połowie miliona Klientów. 4Life Direct podlega przepisom prawa polskiego oraz jest agentem ubezpieczeniowym zarejestrowanym w rejestrze pośredników ubezpieczeniowych KNF. 4Life Direct zostało nagrodzone dwoma złotymi medalami za najlepsze call  center w Europie, a także otrzymało szereg wyróżnień: Laur Konsumenta 2011, Jakość Roku 2011 i Firma Przyjazna Klientowi (od 2010).
Ubezpieczenie Ochrona Szpitalna jest gwarantowane przez Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited, które jest częścią niezależnej europejskiej grupy ubezpieczeniowej, oferującej szeroką gamę ubezpieczeń dla wszystkich segmentów rynku europejskiego. Grupa Red Sands ma obecnie ponad 1 mln Klientów w całej Europie, a w samym tylko roku 2016 wartość wypłaconych przez nią świadczeń wyniosła łącznie ponad £ 67 mln.  Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited jest notyfikowane w Komisji Nadzoru Finansowego i działa zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami polskimi i europejskimi w zakresie działalności ubezpieczeniowej.
 

Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE