Pytania i Odpowiedzi

W jaki sposób mogę zmienić swoich uposażonych?

Wystarczy, że powiadomisz nas o swojej decyzji na piśmie. Możesz w dowolnym momencie zmienić, usunąć lub dodać osoby uposażone. Musisz nas jedynie poinformować na piśmie, kim mają być Twoi uposażeni. Wyślij do nas list ze zdaniem: „Jako swoje nowe osoby uposażone, uprawnione do otrzymania świadczenia z mojej polisy o numerze: …………, wyznaczam następujące osoby:” a następnie wpisz imiona i nazwiska wybranych osób wraz ze stopniem pokrewieństwa czy relacji między Tobą a wskazanymi osobami  i procentem świadczenia, jaki każda z tych osób powinna otrzymać (powinno sumować się to do 100%). Nie zapomnij o wpisaniu aktualnej daty i złożeniu podpisu (podpis musisz złożyć zarówno Ty, jako właściciel polisy, jak również osoby ubezpieczone wskazane na polisie), a następnie wyślij to pismo do nas, na adres: 4Life Direct sp. z o.o., ul. Chmielna 132/134, 00-805 Warszawa. 

 
Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE