Oferowane produkty

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie

 Dowiedz się więcej bez żadnych zobowiązań!

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, oddzwonimy!

Możesz również kliknąć tutaj, żeby kupić polisę.

 

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie oferowane za pośrednictwem 4Life Direct zapewni Twojej rodzinie wsparcie finansowe, które w przypadku Twojej śmierci pomoże pokryć koszty pogrzebu oraz innych nieprzewidzianych wydatków.

Utrata bliskiej osoby jest niezwykle trudnym doświadczeniem. Bez odpowiedniego przygotowania może również spowodować kłopoty finansowe. Rosnące koszty pogrzebu oraz opieki medycznej, w połączeniu z ratami kredytów i pożyczek, mogą stać się niespodziewanym ciężarem dla Twojej rodziny.

 

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie zapewnia:

  • Akceptację przystąpienia

Zapewniamy akcpetację wszystkim osobom w wieku 40-85 lat – bez względu na stan zdrowia. Polisa jest bezterminowym ubezpieczeniem na całe życie. Jest ważna tak długo jak opłacasz swoje składki w terminie. Ty jesteś jedyną osobą, która ma prawo anulować polisę.

  • Przystępne cenowo składki

Możesz być pewien, iż Twoja składka nie wzrośnie – niezależnie od zmiany Twojego wieku czy stanu zdrowia.

Dodatkowe korzyści polisy Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie:

  • Nie wymagamy badań lekarskich i nie pytamy o Twój stan zdrowia podczas przystępowania do ubezpieczenia
  • Wypłata świadczenia dla Twojej rodziny zostanie zlecona w ciągu 24h (w dni robocze) od zaakceptowania kompletu dokumentów
  • Możesz wybrać ubezpieczenie tylko dla siebie lub ubezpieczyć się ze współmałżonkiem
  • Polisę kupisz przez telefon – bez wychodzenia z domu
  • Nie masz nic do stracenia – masz 30 dni na przemyślenie swojej decyzji

 

Umowa ubezpieczenia jest uregulowana Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia zawierana jest z Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited z siedzibą na Gibraltarze. Red Sands Life jest notyfikowany przez KNF zgodnie z właściwymi europejskimi regulacjami ubezpieczeniowymi oraz jest upoważniony do oferowania ochrony ubezpieczeniowej i zawierania umów ubezpieczenia w Polsce. 

 

Wybierz najlepszą dla siebie sumę ubezpieczenia 

Możesz wybrać sumę ubezpieczenia, która odpowiada Twoim potrzebom i możliwościom finansowym – podczas niezobowiązującej rozmowy telefonicznej nasz konsultant przestawi Ci ofertę najlepiej dostosowaną do Twojego wieku i oczekiwań. Skontaktuj się z nami już dziś!

Podwojenie sumy ubezpieczenia dla nieszczęśliwych wypadków

Podwójne Świadczenie Wypadkowe to dodatkowa umowa, dzięki której Twoi bliscy otrzymają podwójną sumę ubezpieczenia, jeśli umrzesz w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Na przykład, jeśli wybrałeś sumę ubezpieczenia 15 000 zł i zginiesz w wypadku, świadczenie wypłacone Twojej rodzinie będzie wynosiło 30 000 zł.

Wariant indywidualny i małżeński

Możesz wybrać ubezpieczenie tylko dla siebie lub objąć ochroną również swojego małżonka lub partnera.

Aby dowiedzieć się więcej, zostaw nam swoje dane kontaktowe, a oddzwonimy do Ciebie w dogodnym czasie.

Skorzystaj z Polecenia Zapłaty – łatwego i wygodnego sposobu płacenia Twoich składek

Żadnych blankietów do wypełniania
Gdy zdecydujesz się skorzystać z Polecenia Zapłaty, Twój bank w wygodny dla Ciebie sposób będzie przekazywać Twoje składki ubezpieczeniowe bezpośrednio z Twojego konta. Dzięki temu nie będziesz musiał wypełniać blankietów i chodzić na pocztę.

Oszczędzasz pieniądze
Jeśli wybierzesz Polecenie Zapłaty, obniżymy Twoją składkę o 5 zł miesięcznie – a w dzisiejszych czasach każda złotówka jest ważna. Jest to kolejny sposób, w jaki 4Life Direct pozwala Ci oszczędzić pieniądze i ułatwić sobie życie.

Skorzystaj z Polecenia Zapłaty już dzisiaj
Gdy tylko otrzymamy Twoją autoryzację, bank zacznie przekazywać nam składki z Twojego konta – co miesiąc, w dniu, który wybierzesz. Pobierz formularz zgody na obciążanie rachunku klikając tutaj. Pamiętaj, że faktyczny dzień pobrania przez nas składki może różnić się w poszczególnych miesiącach ze względu na święta czy weekendy.

Płatność gotówką
Możesz również opłacać swoje składki przelewem bankowym, albo gotówką na poczcie lub w innych punktach przyjmowania opłat. Jeśli zdecydujesz się opłacać składki gotówką, razem z Twoją polisą otrzymasz specjalnie przygotowane blankiety opłat. Opłacanie składek w oddziałach Poczty Polskiej oraz za pośrednictwem usługi „Moje Rachunki” jest bezpłatne, co jeszcze bardziej ułatwi Ci dokonywanie opłat.

Płatność internetowa 

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy możliwość opłaty składki, bez dodatkowych opłat, za pośrednictwem PayU. Nie będziesz musiał przepisywać formularzy i ręcznie zlecać przelewów. Wystarczy, że zalogujesz się do banku i autoryzujesz, wypełnione już, polecenie przelewu. Jeśli jesteś naszym Klientem i chcesz skorzystać z tej metody płatności skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 22 354 50 00.

 

Aby dowiedzieć się więcej, bez żadnych zobowiązań, po prostu zostaw nam swoje dane kontaktowe - zadzwonimy w dogodnym dla Ciebie momencie.

Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE