Oferowane produkty

Ochrona Wypadkowa

Dowiedz się więcej bez żadnych zobowiązań!

Zostaw nam swoje dane kontaktowe – oddzwonimy!

 

Nie chcemy o tym myśleć, ale wystarczy spojrzeć na codzienne relacje w prasie czy telewizji aby przekonać się, że każdy z nas jest narażony na śmierć w wypadku. Niestety, Polska jest na pierwszym miejscu pod względem liczby osób ginących w wypadkach samochodowych w Europie. Średnio 8 osób* każdego dnia traci życie na polskich drogach. Wypadki drogowe to tylko jeden z powodów, dla których powinieneś zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę przed kosztami związanymi z tragiczną śmiercią. Ochrona Wypadkowa daje Ci pewność, że jeśli zginiesz w nieszczęśliwym wypadku, Twoja rodzina otrzyma dodatkowe wsparcie finansowe. Wybrana przez Ciebie kwota może pomóc zabezpieczyć finansową przyszłość Twojej rodziny, kiedy sam nie będziesz już mógł o nią zadbać.

  • Brak badań medycznych, brak pytań o stan zdrowia
  • Możliwość kontynuacja ubezpieczenia do 80. roku życia
  • Polisę kupisz przez telefon – bez wychodzenia z domu
  • Nie masz nic do stracenia – masz 30 dni na przemyślenie decyzji

Aby dowiedzieć się więcej, bez żadnych zobowiązań, po prostu zostaw nam swoje dane kontaktowe zadzwonimy w dogodnym dla Ciebie momencie.

* Wypadki drogowe w Polsce w 2016 roku, Główna Komenda Policji, Warszawa 2017

Umowa ubezpieczenia jest uregulowana Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia zawierana jest z Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited z siedzibą na Gibraltarze. Red Sands Life jest notyfikowany przez KNF zgodnie z właściwymi europejskimi regulacjami ubezpieczeniowymi oraz jest upoważniony do oferowania ochrony ubezpieczeniowej i zawierania umów ubezpieczenia w Polsce. 

Od 25 000 zł do 200 000 zł sumy ubezpieczenia
Jeśli jesteś mieszkańcem Polski w wieku od 18 do 70 lat, gwarantujemy Ci akceptację wniosku ubezpieczeniowego. Możesz wybrać sumę ubezpieczenia, która odpowiada Twoim potrzebom i możliwościom finansowym – w wysokości od 25 000 zł do 200 000 zł. Aby dowiedzieć się więcej, zostaw nam swoje dane kontaktowe, a oddzwonimy do Ciebie i obliczymy Twoją składkę – bez żadnych zobowiązań.

Wariant indywidualny i małżeński
Możesz wybrać ubezpieczenie tylko dla siebie lub objąć ochroną również swojego małżonka lub partnera.

Aby dowiedzieć się więcej, zostaw nam swoje dane kontaktowe, a oddzwonimy do Ciebie w dogodnym czasie.

 

Skorzystaj z Polecenia Zapłaty – łatwego i wygodnego sposobu płacenia Twoich składek

Żadnych blankietów do wypełniania
Gdy zdecydujesz się skorzystać z Polecenia Zapłaty, Twój bank w wygodny dla Ciebie sposób będzie przekazywać Twoje składki ubezpieczeniowe bezpośrednio z Twojego konta. Dzięki temu nie będziesz musiał wypełniać blankietów i chodzić na pocztę.

Oszczędzasz pieniądze
Jeśli wybierzesz Polecenie Zapłaty, obniżymy Twoją składkę o 5 zł miesięcznie – a w dzisiejszych czasach każda złotówka jest ważna. Jest to kolejny sposób, w jaki 4Life Direct pozwala Ci oszczędzić pieniądze i ułatwić sobie życie.

Skorzystaj z Polecenia Zapłaty już dzisiaj
Gdy tylko otrzymamy Twoją autoryzację, bank zacznie przekazywać nam składki z Twojego konta – co miesiąc, w dniu, który wybierzesz. Pobierz formularz zgody na obciążanie rachunku klikając tutaj. Pamiętaj, że faktyczny dzień pobrania przez nas składki może różnić się w poszczególnych miesiącach ze względu na święta czy weekendy.

Płatność gotówką
Możesz również opłacać swoje składki przelewem bankowym, albo gotówką na poczcie lub w innych punktach przyjmowania opłat. Jeśli zdecydujesz się opłacać składki gotówką, razem z Twoją polisą otrzymasz specjalnie przygotowane blankiety opłat. Opłacanie składek w oddziałach Poczty Polskiej oraz za pośrednictwem usługi „Moje Rachunki” jest bezpłatne, co jeszcze bardziej ułatwi Ci dokonywanie opłat.

Płatność internetowa 

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy możliwość opłaty składki, bez dodatkowych opłat, za pośrednictwem PayU. Nie będziesz musiał przepisywać formularzy i ręcznie zlecać przelewów. Wystarczy, że zalogujesz się do banku i autoryzujesz, wypełnione już, polecenie przelewu. Jeśli jesteś naszym Klientem i chcesz skorzystać z tej metody płatności skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 22 354 50 00.

 

Aby dowiedzieć się więcej, bez żadnych zobowiązań, po prostu zostaw nam swoje dane kontaktowe - zadzwonimy w dogodnym dla Ciebie momencie.

Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE