Oferowane produkty

Polisa na Przyszłość Plus

 Dowiedz się więcej bez żadnych zobowiązań!

Zostaw nam swoje dane kontaktowe – oddzwonimy!

 

 

 

Polisa na przyszłość - prezent na całe życie 
Każdy kochający rodzic lub dziadek chce zrobić wszystko co możliwe by zapewnić swojemu dziecku dobry start w życiu. Polisa na Przyszłość Plus pomoże Ci w łatwy i przystępny sposób zabezpieczyć przyszłość finansową Twojej pociechy. Już dziś zapewnij swojemu dziecku właściwy start tym szczególnym prezentem, który może trwać przez całe życie.    

Korzyści z Polisy na Przyszłość Plus:

  • Niska dziecięca składka nigdy nie wzrośnie
  • Ochrona ubezpieczeniowa na całe życie
  • Buduje wartość gotówkową – po ukończeniu 18. roku życia (jeśli w momencie przystępowania do ubezpieczenia dziecko miało mniej niż 10 lat) lub po ukończeniu 25. roku życia (jeśli w momencie przestępowania do ubezpieczenia dziecko miało więcej niż 10 lat) wartość gotówkowa polisy będzie równa wszystkim składkom wpłaconym przez te lata.
  • 30 dni na podjęcie decyzji, bez ryzyka i zobowiązań.


Aby dowiedzieć się więcej, bez żadnych zobowiązań, po prostu zostaw nam swoje dane kontaktowe – zadzwonimy w dogodnym dla Ciebie momencie.

 

Umowa ubezpieczenia jest uregulowana Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia zawierana jest z Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited z siedzibą na Gibraltarze. Red Sands Life jest notyfikowany przez KNF zgodnie z właściwymi europejskimi regulacjami ubezpieczeniowymi oraz jest upoważniony do oferowania ochrony ubezpieczeniowej i zawierania umów ubezpieczenia w Polsce.

Wszyscy wiemy, że ubezpieczenia na życie na wysoką kwotę rzędu setek tysięcy złotych są bardzo drogie, zwłaszcza jeśli o takim ubezpieczeniu pomyśli się późno. Polisa na Przyszłość Plus oferuje przezornym rodzicom czy dziadkom możliwość zawarcia umowy ubezpieczeniowej dla dziecka już na początku jego życia. Dzięki temu składka za ubezpieczenie na kwotę tak wysoką jak 50 000 zł może wynosić zaledwie 16 zł miesięcznie.  Dodatkowo, ta niska dziecięca składka będzie utrzymana na zawsze.


W dowolnym momencie po ukończeniu 18. roku życia dziecko będzie mogło zostać właścicielem polisy  – a dzięki Twojej przezorności składki będą tak małe, że w ogóle nie odczują ich w swoim budżecie. Jeśli wolisz możesz też dalej samodzielnie opłacać składki za polisę dziecka.

Kiedy dzieci założą własne rodziny, ubezpieczenie na życie na tak wysoką kwotę będzie dla nich wspaniałym zabezpieczeniem, nie będąc jednocześnie żadnym obciążeniem finansowym. 


W dodatku, po ukończeniu 18. roku życia (jeśli w momencie przystępowania do ubezpieczenia dziecko miało mniej niż 10 lat) lub po ukończeniu 25. roku życia (jeśli w momencie przestępowania do ubezpieczenia dziecko miało więcej niż 10 lat) wartość gotówkowa polisy będzie równa wszystkim składkom wpłaconym przez te lata. Będziesz mógł podarować dziecku każdą złotówkę z wpłaconych składek z zastrzeżeniem, że kwota ta nie będzie mniejsza niż 2000 zł, nie zrywając przy tym umowy ubezpieczeniowej. Uzyskana w ten sposób gotówka na pewno przyda się na dofinansowanie studiów, wyjazd za granicę lub inne potrzeby.

Skorzystaj z Polecenia Zapłaty – łatwego i wygodnego sposobu płacenia Twoich składek

Żadnych blankietów do wypełniania
Gdy zdecydujesz się skorzystać z Polecenia Zapłaty, Twój bank w wygodny dla Ciebie sposób będzie przekazywać Twoje składki ubezpieczeniowe bezpośrednio z Twojego konta. Dzięki temu nie będziesz musiał wypełniać blankietów i chodzić na pocztę.

Oszczędzasz pieniądze
Jeśli wybierzesz Polecenie Zapłaty, obniżymy Twoją składkę o 5 zł miesięcznie – a w dzisiejszych czasach każda złotówka jest ważna. Jest to kolejny sposób, w jaki 4Life Direct pozwala Ci oszczędzić pieniądze i ułatwić sobie życie.

Skorzystaj z Polecenia Zapłaty już dzisiaj
Gdy tylko otrzymamy Twoją autoryzację, bank zacznie przekazywać nam składki z Twojego konta – co miesiąc, w dniu, który wybierzesz. Pobierz formularz zgody na obciążanie rachunku klikając tutaj. Pamiętaj, że faktyczny dzień pobrania przez nas składki może różnić się w poszczególnych miesiącach ze względu na święta czy weekendy.

Płatność gotówką
Możesz również opłacać swoje składki przelewem bankowym, albo gotówką na poczcie lub w innych punktach przyjmowania opłat. Jeśli zdecydujesz się opłacać składki gotówką, razem z Twoją polisą otrzymasz specjalnie przygotowane blankiety opłat. Opłacanie składek w oddziałach Poczty Polskiej oraz za pośrednictwem usługi „Moje Rachunki” jest bezpłatne, co jeszcze bardziej ułatwi Ci dokonywanie opłat.

Płatność internetowa 

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy możliwość opłaty składki, bez dodatkowych opłat, za pośrednictwem PayU. Nie będziesz musiał przepisywać formularzy i ręcznie zlecać przelewów. Wystarczy, że zalogujesz się do banku i autoryzujesz, wypełnione już, polecenie przelewu. Jeśli jesteś naszym Klientem i chcesz skorzystać z tej metody płatności skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 22 354 50 00.

 

 

Aby dowiedzieć się więcej, bez żadnych zobowiązań, po prostu zostaw nam swoje dane kontaktowe - zadzwonimy w dogodnym dla Ciebie momencie.

Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE