Oferowane produkty

Dowiedz się więcej bez żadnych zobowiązań!

Zostaw nam swoje dane kontaktowe – oddzwonimy!

 

Co roku tysiące osób ginie lub ulega trwałemu kalectwu wskutek wypadku. Fakty są takie, że każdego dnia średnio 8 osób w Polsce ginie w wyniku wypadku drogowego*, a wiele więcej zostaje rannych bądź doznaje trwałego kalectwa. Nikt nie jest odporny na emocjonalne i finansowe konsekwencje wypadku powodującego kalectwo.

Świadczenia z polisy od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków są wolne od podatku i wypłacane bezpośrednio Tobie, dodatkowo z innymi polisami zdrowotnymi, wypadkowymi lub innymi ubezpieczeniami jakie możesz posiadać.

Gotówka z Polisy może pomóc zastąpić utracony wskutek wypadku stały dochód, pokryć koszty leczenia i pobytu w szpitalu. Pomoże też sprostać codziennym kosztom takim jak raty kredytu, jedzenie, rachunki za wodę, prąd, gaz lub innymi wydatkami, na które Twoja  rodzina może potrzebować pieniędzy.

* „Wypadki drogowe w Polsce w 2016 roku”, Komenda Główna Policji, Warszawa 2017 

Ubezpieczenie NNW to:

  • Możliwość przystąpienia – Nie spotkasz się z odmową ze względu na stan zdrowia.
  • Przystępna składka – Twoja składka w okresie 5-letniego trwania umowy nie wzrośnie z powodu wieku lub stanu zdrowia.
  • Brak ograniczeń zdrowotnych – Nie musisz odpowiadać na jakiekolwiek pytania o stan zdrowia czy przechodzić badań lekarskich, aby otrzymać tę ochronę.
  • Świadczenie nawet do 100 000 zł – polisa zapewnia Ci wypłatę świadczenia w gotówce w przypadku: trwałego kalectwa, złamania kości lub hospitalizacji.
  • Świadczenie wolne od podatku – Zgodnie z obecnym prawem, świadczenie otrzymane w ramach tej polisy nie są opodatkowane. Oznacza to, że otrzymasz świadczenie w pełnej wysokości, bez potrącenia od niej podatku.
  • 30-dniowy okres próbny – Bez ryzyka! Jeśli nie jesteś całkowicie zadowolony ze swojej polisy, masz zapewniony zwrot składek do 30 dni od otrzymania polisy, bez żadnych pytań.
  • Ochrona dostępna także dla współmałżonka – Ta ochrona może być dla Ciebie lub dla Ciebie i Twojego współmałżonka, w zależności od Waszych potrzeb.

 

Umowa ubezpieczenia jest uregulowana Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia zawierana jest z Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited z siedzibą na Gibraltarze. Red Sands Life jest notyfikowany przez KNF zgodnie z właściwymi europejskimi regulacjami ubezpieczeniowymi oraz jest upoważniony do oferowania ochrony ubezpieczeniowej i zawierania umów ubezpieczenia w Polsce. 

Od 10 000 zł do 100 000 zł sumy ubezpieczenia

Jeśli jesteś  w wieku od 18 do 70 lat zapewniamy Ci akceptację wniosku ubezpieczeniowego. Możesz wybrać sumę ubezpieczenia, która odpowiada Twoim potrzebom i możliwościom finansowym – w wysokości od 10 000 zł do 100 000 zł., które otrzymasz w przypadku poważnego urazu w wyniku nieszczęśliwego wypadku (kalectwo, złamania kości, hospitalizacja)

Wariant indywidualny i małżeński

Możesz wybrać ubezpieczenie tylko dla siebie lub objąć ochroną również swojego małżonka lub partnera.

 

Aby dowiedzieć się więcej, zostaw nam swoje dane kontaktowe, a oddzwonimy do Ciebie w dogodnym czasie.

Skorzystaj z Polecenia Zapłaty – łatwego i wygodnego sposobu płacenia Twoich składek

Żadnych blankietów do wypełniania
Gdy zdecydujesz się skorzystać z Polecenia Zapłaty, Twój bank w wygodny dla Ciebie sposób będzie przekazywać Twoje składki ubezpieczeniowe bezpośrednio z Twojego konta. Dzięki temu nie będziesz musiał wypełniać blankietów i chodzić na pocztę.

Oszczędzasz pieniądze
Jeśli wybierzesz Polecenie Zapłaty, obniżymy Twoją składkę o 5 zł miesięcznie – a w dzisiejszych czasach każda złotówka jest ważna. Jest to kolejny sposób, w jaki 4Life Direct pozwala Ci oszczędzić pieniądze i ułatwić sobie życie.

Skorzystaj z Polecenia Zapłaty już dzisiaj
Gdy tylko otrzymamy Twoją autoryzację, bank zacznie przekazywać nam składki z Twojego konta – co miesiąc, w dniu, który wybierzesz. Pobierz formularz zgody na obciążanie rachunku klikając tutaj. Pamiętaj, że faktyczny dzień pobrania przez nas składki może różnić się w poszczególnych miesiącach ze względu na święta czy weekendy.

Płatność gotówką
Możesz również opłacać swoje składki przelewem bankowym, albo gotówką na poczcie lub w innych punktach przyjmowania opłat. Jeśli zdecydujesz się opłacać składki gotówką, razem z Twoją polisą otrzymasz specjalnie przygotowane blankiety opłat. Opłacanie składek w oddziałach Poczty Polskiej oraz za pośrednictwem usługi „Moje Rachunki” jest bezpłatne, co jeszcze bardziej ułatwi Ci dokonywanie opłat.

Płatność internetowa 

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy możliwość opłaty składki, bez dodatkowych opłat, za pośrednictwem PayU. Nie będziesz musiał przepisywać formularzy i ręcznie zlecać przelewów. Wystarczy, że zalogujesz się do banku i autoryzujesz, wypełnione już, polecenie przelewu. Jeśli jesteś naszym Klientem i chcesz skorzystać z tej metody płatności skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 22 354 50 00.

 

Aby dowiedzieć się więcej, bez żadnych zobowiązań, po prostu zostaw nam swoje dane kontaktowe - zadzwonimy w dogodnym dla Ciebie momencie.

Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE