Oferowane produkty

Wypadkowa Ochrona Szpitalna

Dowiedz się więcej bez żadnych zobowiązań!

Zostaw nam swoje dane kontaktowe – oddzwonimy!

 

Już teraz możesz cieszyć się większym bezpieczeństwem finansowym w razie gdybyś kiedykolwiek trafił do szpitala. 4Life Direct oferuje polisę odpowiadającą Twoim potrzebom. Wolne od podatku świadczenie z ubezpieczenia Wypadkowa Ochrona Szpitalna zostanie wypłacone Ci w razie hospitalizacji w wyniku wypadku. Dzięki temu zamiast martwić się o rachunki będziesz mógł w spokoju wrócić do zdrowia. 

Jeśli trafisz do szpitala w wyniku nieszczęśliwego wypadku otrzymasz wypłatę wysokiego świadczenia dziennego:

  • Do 500 zł dziennie za każdy dzień pobytu w szpitalu  - z powodu dowolnego wypadku podlegającego ochronie. 
  • Podwójne świadczenie dzienne za pobyt na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. 
  • Podwójne świadczenie dzienne za pobyt w szpitalu, jeśli zostaniesz ranny jako pasażer transportu publicznego lub taksówki. 
     

Oprócz tego polisa Wypadkowa Ochrona Szpitalna zapewnia:

  • Polisa jest zawierana na 5 lat z mozliwością kontynuowania aż do 80. roku życia
  • Ochroną obejmiesz także swojego współmałżonka
     

Umowa ubezpieczenia jest uregulowana Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia zawierana jest z Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited z siedzibą na Gibraltarze. Red Sands Life jest notyfikowany przez KNF zgodnie z właściwymi europejskimi regulacjami ubezpieczeniowymi oraz jest upoważniony do oferowania ochrony ubezpieczeniowej i zawierania umów ubezpieczenia w Polsce. 

 

Skorzystaj z Polecenia Zapłaty – łatwego i wygodnego sposobu płacenia Twoich składek

Żadnych blankietów do wypełniania
Gdy zdecydujesz się skorzystać z Polecenia Zapłaty, Twój bank w wygodny dla Ciebie sposób będzie przekazywać Twoje składki ubezpieczeniowe bezpośrednio z Twojego konta. Dzięki temu nie będziesz musiał wypełniać blankietów i chodzić na pocztę.

Oszczędzasz pieniądze
Jeśli wybierzesz Polecenie Zapłaty, obniżymy Twoją składkę o 5 zł miesięcznie – a w dzisiejszych czasach każda złotówka jest ważna. Jest to kolejny sposób, w jaki 4Life Direct pozwala Ci oszczędzić pieniądze i ułatwić sobie życie.

Skorzystaj z Polecenia Zapłaty już dzisiaj
Gdy tylko otrzymamy Twoją autoryzację, bank zacznie przekazywać nam składki z Twojego konta – co miesiąc, w dniu, który wybierzesz. Pobierz formularz zgody na obciążanie rachunku klikając tutaj. Pamiętaj, że faktyczny dzień pobrania przez nas składki może różnić się w poszczególnych miesiącach ze względu na święta czy weekendy.

Płatność gotówką
Możesz również opłacać swoje składki przelewem bankowym, albo gotówką na poczcie lub w innych punktach przyjmowania opłat. Jeśli zdecydujesz się opłacać składki gotówką, razem z Twoją polisą otrzymasz specjalnie przygotowane blankiety opłat. Opłacanie składek w oddziałach Poczty Polskiej oraz za pośrednictwem usługi „Moje Rachunki” jest bezpłatne, co jeszcze bardziej ułatwi Ci dokonywanie opłat.

Płatność internetowa 

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy możliwość opłaty składki, bez dodatkowych opłat, za pośrednictwem PayU. Nie będziesz musiał przepisywać formularzy i ręcznie zlecać przelewów. Wystarczy, że zalogujesz się do banku i autoryzujesz, wypełnione już, polecenie przelewu. Jeśli jesteś naszym Klientem i chcesz skorzystać z tej metody płatności skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 22 354 50 00.

 

Aby dowiedzieć się więcej, bez żadnych zobowiązań, po prostu zostaw nam swoje dane kontaktowe - zadzwonimy w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wybierz sumę ubezpieczenia do 500 zł świadczenia wypłacanego za każdy dzień pobytu w szpitalu w wyniku wypadku

Możesz wybrać sumę ubezpieczenia, która odpowiada Twoim potrzebom i możliwościom finansowym – w wysokości aż do do 500 zł dziennie.


Podwojenie sumy ubezpieczenia  za pobyt na oddziale intensywnej terapii i podwójne świadczenie za wypadek w transporcie publicznym.

 

Wariant indywidualny i małżeński

Możesz wybrać ubezpieczenie tylko dla siebie lub objąć ochroną również swojego małżonka lub partnera.

 

Aby dowiedzieć się więcej, zostaw nam swoje dane kontaktowe, a oddzwonimy do Ciebie w dogodnym czasie.

Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE