O Nas

Opinie Klientów o 4Life Direct

Wszystkie opinie dostępne na stronie internetowej 4Life Direct są autentycznymi wypowiedziami naszych Klientów. Ze względu na ochronę danych osobowych nie podajemy nazwisk Klientów, jednak oryginalne nagrania ich wypowiedzi dostępne są do wglądu w siedzibie 4Life Direct.

Więcej opinii dostępnych jest na: www.4lifedirectopinie.pl

 

quotes
Jolanta, 51 lat, Blachownia

Jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi firmy 4Life Direct. Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy, tak jak miało to miejsce w innych firmach. Tutaj nie było tego problemu. Formalności zostały załatwione bardzo szybko i jestem bardzo zadowolona z usług 4Life Direct. Ogólnie poleciłabym ubezpieczenie Moi Bliscy moim znajomym.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
quotes
Magdalena, 33 lata, Gdańsk

Zaskoczyło mnie to, że rzeczywiście nie było żadnych trudności ze strony 4Life Direct i cała procedura roszczenia była rzetelnie przeprowadzona. Wszystko zostało spokojnie załatwione, bez problemów, nawet w momencie, gdy pojawiły się jakieś pytania z mojej strony. Ja osobiście nie byłam w najlepszej formie i byłam bardzo zadowolona z sposobu w jaki została załatwiona moja sprawa. Wcześniej nie miałam żadnego kontaktu z firmą ubezpieczeniową, a po rozpatrzeniu roszczenia przez firmę 4Life Direct, zdecydowanie mogę polecić Państwa ofertę.

Magdalena, 33 lata, Gdańsk
quotes
Zbigniew, Szczecin

Jestem bardzo zadowolony z obsługi firmy 4Life Direct. Po przesłaniu przeze mnie wszystkich dokumentów, została podjęta szybka decyzja o przyznaniu świadczenia. Otrzymałem pełną wypłatę świadczenia, a pracownicy 4Life Direct bardzo profesjonalnie podeszli do sprawy. Polisa oferowana za pośrednictwem 4Life Direct jest na pewno bardzo pomocna, ponieważ obecnie pogrzeb to koszty około 12 tysięcy złotych i takie ubezpieczenie pomaga w ich pokryciu.

Zbigniew, Szczecin
quotes
Krystyna, Olecko

Pogrzeb męża kosztował mnie bardzo dużo pieniędzy i świadczenie, które otrzymałam od ubezpieczyciela bardzo mi pomogło. Jestem bardzo zadowolona z obsługi 4Life Direct i nadal będę kontynuować ubezpieczenie. Jak tylko wysłałam dokumenty, bardzo szybko otrzymałam pieniądze. Pracownicy 4Life Direct są bardzo kompetentni i bardzo sprawnie załatwili sprawę wypłaty mojego świadczenia. Polecam to ubezpieczenie mojej rodzinie.

Krystyna, Olecko
quotes
Teresa, 65 lat, Łobez

Jestem zadowolona z ubezpieczenia. Obsługa 4Life Direct była bardzo miła i wszystko zostało mi szczegółowo wytłumaczone. Nie było dużo formalności do załatwienia i nie mam żadnych zastrzeżeń do całej procedury roszczeniowej. Poleciłam oferowane przez 4Life Direct ubezpieczenie moim znajomym i nadal sama z niego korzystam.

Teresa, 65 lat, Łobez
quotes
Kazimiera, Ząbkowice Śląskie

Ja jestem bardzo mile zaskoczona Waszą propozycją i Waszą firmą, ze względu na to, że jest bardzo uczciwa. Będę ją wszystkim polecała. Jestem bardzo serdecznie wdzięczna za wszystko, co zrobiła dla mnie firma 4Life Direct.  

Kazimiera, Ząbkowice Śląskie
quotes
Mirosław, 48 lat, Cieszyn

Proces roszczeniowy przebiegł sprawnie i bez kłopotów, bez dodatkowych frustracji, które występują w innych firmach ubezpieczeniowych – tutaj obyło się bez tego. Pracownicy firmy są bardzo kompetentni, jestem bardzo zadowolony z obsługi. Bardzo krótko czekałem na wypłatę świadczenia. Nie mam żadnych uwag do firmy.  

Mirosław, 48 lat, Cieszyn
quotes
Dorota, 30 lat, Białobrzegi

Jestem zadowolona z ubezpieczenia. Moja mama wciąż jest ubezpieczona w Państwa firmie. Nie było żadnych problemów z wypłatą roszczenia, wszystko było tak jak było wcześniej powiedziane. 

Dorota, 30 lat, Białobrzegi
quotes
Aleksander, 31 lat, Sochaczew

Dostarczyłem dokumenty, które Państwo wymagaliście i na podstawie dostarczonych dokumentów świadczenie zostało zrealizowane. Jestem zadowolony, szybko zostało ono zrealizowane.  

Aleksander, 31 lat, Sochaczew
quotes
Joanna, 41 lat, Gdynia

Wszystko było sprawnie załatwione, szybciej to zostało załatwione niż ubezpieczenie, która sama mam. Pani, do której zadzwoniłam od raz udzieliła mi wszystkich informacji, wysłała mi wszystkie informacje potrzebne do wypełnienia i wszystkie druki na maila, także następnego dnia miałam już właściwie wszystko załatwione. W ciągu tygodnia miałam z powrotem oryginał aktu zgonu i wypłatę świadczenia. Właściwie to chyba nawet szybciej miałam środki na koncie. Byłam mile zaskoczona, nie ukrywam.

Joanna, 41 lat, Gdynia
quotes
Anna, 38 lat, Jastrowie

Wszystko było bardzo szybko załatwione, naprawdę bardzo szybko. Nawet się nie spodziewałam, że tak szybko będzie, bo to było akurat przed świętami samymi, bo tata zmarł w Wielki Piątek, ale wszystko szybko poszło. ZUS tak szybko nie przesłał swoich należności jak Państwo. Tylko raz zadzwoniłam, wszystko wysłałam, nie było żadnej sytuacji, że coś trzeba było dosłać czy coś jest nie tak. Ja jestem bardzo zadowolona. Nie miałam żadnych problemów.

Anna, 38 lat, Jastrowie
quotes
Beata, 50 lat, Augustów

 

Jeżeli chodzi o samą realizację świadczenia to oczywiście byłam bardzo mile zaskoczona, ponieważ na dzisiejszym rynku wiadomo, że mamy do czynienia z różnymi firmami, potem okazuje się, że są różne problemy, a tutaj akurat jestem bardzo zadowolona ze sposób realizacji, ze tego tempa i ograniczenia tych wszystkich formalności do minimum. Byłam naprawdę mile zaskoczona, byłam przygotowana na to, że będzie „pod górkę”, że może to będzie wymagało jakiejś dużej dokumentacji i tak dalej, a tutaj nie. Byłam naprawdę zadowolona z obsługi i sposobu załatwienia sprawy.

 

Beata, 50 lat, Augustów
quotes
Mariola, 50 lat, Wilczków

Ubezpieczenie było bardzo dobrym pomysłem. Firma jest rzetelna. Wszystko było bardzo w porządku, bardzo zadowolona jestem.  Obsługa była bardzo miła. Wypłata świadczenia była bardzo szybka, nawet się nie spodziewałam, że tak szybciutko.     

Mariola, 50 lat, Wilczków
quotes
Beata, 40 lat, Gubin

Z tego, co rodzice mówili jak żyli, to byli bardzo zadowoleni i mieli nadzieję, że właśnie po śmierci dostaniemy wsparcie tą kwotą żeby przeprowadzić ten cały proces pogrzebowy i mieli rację, nie zawiedli się. Dziś mogę Pani powiedzieć, że z Państwa usług jestem bardzo zadowolona i cały ten proces przebiegał bez żadnych zakłóceń. Po wysłaniu dokumentów, w krótkim czasie, nawet nie zauważyłam kiedy, te pieniądze pojawiły się na koncie. To był ogromny zastrzyk finansowy. Proces przebiegł bardzo szybko. W jednym i drugim przypadku, bo w tej chwili mieliśmy do czynienia z ubezpieczeniem mamy, a 1,5 roku temu żeśmy odbierali od Państwa ubezpieczenie taty. Wszystko było w jak najlepszym porządku. Przeprowadziłam tylko jedną rozmowę telefoniczną, aby zgłosić zgon. Pani mi bardzo krótko i zwięźle wytłumaczyła jakie dokumenty mam przesłać, powiadomiła mnie również, że na polisie jest to wszystko napisane. Po wysłaniu tych dokumentów roszczenie zostało bardzo szybko rozpatrzone. Jestem pozytywnie, mile zaskoczona. 

Beata, 40 lat, Gubin
quotes
Joanna, 26 lat, Gdańsk

W przypadku moich rodziców ubezpieczenie okazało się bardzo przydatne, bo sytuacja wyglądała tak, że zmarła mama i to było po długiej chorobie i te środki bardzo nam pomogły. W tym roku zmarł też tata, więc to była kolejna sytuacja, po której się po pierwsze jeszcze się nie podnieśliśmy, a musieliśmy znowu wyłożyć duże pieniądze. Dla nas to było duże wsparcie. Wszystko przebiegło zgodnie z tym, o czym informowali nas pracownicy. Pracownicy firmy mają dużą wiedzę, tak naprawdę ja nie orientowałam się w tego typu procedurach zupełnie, więc prowadzono mnie za rękę wręcz. Generalnie wszyscy wiedzieli co robić, więc ja nie czułam się zostawiona sama sobie.

Joanna, 26 lat, Gdańsk
quotes
Krystyna, 68 lat, Kluczbork

Mój mąż był w ogóle nieubezpieczony, nigdy go to nie interesowało, to była moja inicjatywa i teraz się cieszę, że tak się stało, a nie inaczej. Nikt nie mógł przewidzieć tego jego wcześniejszej śmierci, ale dla mnie to była duża, duża pomoc. Pozytywne było to, że nie musiałam nigdzie wydzwaniać, sama pani do mnie zadzwoniła i poinformowała, że zostało to rozpatrzone w sposób pozytywny, a pieniądze są już przelane. Jak umiera człowiek, to ma się dużo rzeczy na głowie i dużo spraw, które są niedokończona i niepozałatwiane, a tutaj trzeba się jeszcze zająć ubezpieczeniem. Ja tego nie musiałam robić, złożyłam dokumenty tylko i odczekałam i to nie było długi okres kiedy Państwo żeście oddzwonili i poinformowali, że już wszystko załatwione. 

Krystyna, 68 lat, Kluczbork
quotes
Izabela, 40 lat, Poznań

Uważam, że jesteście solidną firmą. Jesteście słowni i słowa dotrzymujecie, także moja opinia jest bardzo pozytywna. Myślałam, że będą problemy, jakieś kłopoty, bo to wiadomo jak to z tymi firmami ubezpieczeniowymi niektórymi jest, trochę się obwiałam czy rzeczywiście tak będzie. Jednak rzeczywiście jesteście solidną firmą ubezpieczeniową. 

Izabela, 40 lat, Poznań
quotes
Irena, 66 lat, Siemianowice Śląskie

Ja jestem bardzo zadowolona, dlatego, że poszło to bardzo szybko, właściwie jeden telefon do waszej firmy z informacją co się stało. Na drugie dzień bodajże były w skrzynce dokumenty, które należało wypełnić. Ja wiedziałam po rozmowie, że musze mieć oryginał aktu zgonu, więc wszystko to miałam już zgromadzone. Uważam, że bardzo dobrze, bo załatwiałam coś takiego pierwszy raz w życiu i na przykład zupełnie nie wiedziałabym o tej karcie statystycznej, a tak zaoszczędziło mi to troszkę jeżdżenia do Urzędu Stanu Cywilnego. No i wysłałam, jak do Państwa dotarły dokumenty, to na drugi dzień u córki na koncie były pieniądze. Co mnie jeszcze mile zaskoczyło to, że za parę dni dostałam jeszcze zwrot tych wszystkich dokumentów. Uważam, że to bardzo fajne po prostu, dostałam to wszystko z powrotem. Nie mam żadnych zastrzeżeń, żadnych uwag. Uważam, że było to bardzo szybko, bardzo sprawnie i profesjonalnie załatwione. Panie, które ze mną rozmawiały były miłe, udzieliły wyczerpujących odpowiedzi mając chyba na uwadze, że człowiek jak załatwia takie sprawy to wiadomo, i troszkę wolniej myśli i rejestruje, także były bardzo cierpliwe. Także bardzo dziękuję. 

Irena, 66 lat, Siemianowice Śląskie
quotes
Małgorzata, 35 lat, Inowrocław

Jestem mile zaskoczona, bo bardzo szybko te wszystkie sprawy, bodajże w przeciągu tygodnia od wysłania wszystkich dokumentów, dostaliśmy pozytywną odpowiedź, została ta suma przelana na konto, także jesteśmy bardzo zadowoleni. W innych firmach też próbowałam mamę ubezpieczyć, ale zazwyczaj chcieli jakieś szczegółowe informacje na temat zdrowia, a u Państwa to się odbywa w ten sposób, że nie jest potrzebna żadna informacja na temat zdrowia, także jestem bardzo zadowolona.

Małgorzata, 35 lat, Inowrocław
Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE