Poznaj opinie naszych Klientów - 4LifeDirect.pl - Strona główna

4Life Direct – ubezpieczenia na życie do 85 roku życia

Opinie Klientów o 4Life Direct

Wszystkie opinie dostępne na stronie internetowej 4Life Direct są autentycznymi wypowiedziami naszych Klientów. Ze względu na ochronę danych osobowych nie podajemy nazwisk Klientów, jednak oryginalne nagrania ich wypowiedzi dostępne są do wglądu w siedzibie 4Life Direct.

Więcej opinii dostępnych jest na: www.4lifedirectopinie.pl

 

quotes

Jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi firmy 4Life Direct. Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy, tak jak miało to miejsce w innych firmach. Tutaj nie było tego problemu. Formalności zostały załatwione bardzo szybko i jestem bardzo zadowolona z usług 4Life Direct. Ogólnie poleciłabym ubezpieczenie Moi Bliscy moim znajomym.

Jolanta, 51 lat, Blachownia

quotes

Zaskoczyło mnie to, że rzeczywiście nie było żadnych trudności ze strony 4Life Direct i cała procedura roszczenia była rzetelnie przeprowadzona. Wszystko zostało spokojnie załatwione, bez problemów, nawet w momencie, gdy pojawiły się jakieś pytania z mojej strony. Ja osobiście nie byłam w najlepszej formie i byłam bardzo zadowolona z sposobu w jaki została załatwiona moja sprawa. Wcześniej nie miałam żadnego kontaktu z firmą ubezpieczeniową, a po rozpatrzeniu roszczenia przez firmę 4Life Direct, zdecydowanie mogę polecić Państwa ofertę.

Magdalena, 33 lata, Gdańsk

quotes

Jestem bardzo zadowolony z obsługi firmy 4Life Direct. Po przesłaniu przeze mnie wszystkich dokumentów, została podjęta szybka decyzja o przyznaniu świadczenia. Otrzymałem pełną wypłatę świadczenia, a pracownicy 4Life Direct bardzo profesjonalnie podeszli do sprawy. Polisa Moi Bliscy jest na pewno bardzo pomocna, ponieważ obecnie pogrzeb to koszty około 12 tysięcy złotych i takie ubezpieczenie pomaga w ich pokryciu.

Zbigniew, Szczecin

quotes

Pogrzeb męża kosztował mnie bardzo dużo pieniędzy i świadczenie, które otrzymałam od 4Life Direct bardzo mi pomogło. Jestem bardzo zadowolona z obsługi 4LifeDirect i nadal będę kontynuować ubezpieczenie. Jak tylko wysłałam dokumenty, bardzo szybko otrzymałam pieniądze. Pracownicy 4Life Direct są bardzo kompetentni i bardzo sprawnie załatwili sprawę wypłaty mojego świadczenia. Polecam ubezpieczenie Moi Bliscy mojej rodzinie.

Krystyna, Olecko

quotes

Jestem zadowolona z ubezpieczenia Moi Bliscy. Obsługa 4Life Direct była bardzo miła i wszystko zostało mi szczegółowo wytłumaczone. Nie było dużo formalności do załatwienia i nie mam żadnych zastrzeżeń do całej procedury roszczeniowej. Poleciłam Wasze ubezpieczenie moim znajomym i nadal sama z niego korzystam.

Teresa, 65 lat, Łobez

quotes

Ja jestem bardzo mile zaskoczona Waszą propozycją i Waszą firmą, ze względu na to, że jest bardzo uczciwa. Będę ją wszystkim polecała. Jestem bardzo serdecznie wdzięczna za wszystko, co zrobiła dla mnie firma 4Life Direct. Żyjąc 73 lata jeszcze nie spotkałam się z taką solidną, uczciwą firmą.

Kazimiera, Ząbkowice Śląskie

Polisa na życie w prezencie od 4Life Direct, 5000 zł bezpłatnej ochrony. Dowiedz się więcej - wypełnij formularz

Proszę poprawić następujące błędy

*Szczegóły oferty znajdują się w Regulaminie.

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie

Wyślij SMS MB pod nr 4244

Dzienne Świadczenie Szpitalne

Wyślij SMS DSS pod nr 4755

Ochrona Wypadkowa

Wyślij SMS OW pod nr 4244

Terminowe Ubezpieczenie na Życie

Wyślij SMS TERM pod nr 4244

Koszt wysłania SMSa jak za zwykłą wiadomość.

Serwis internetowy 4Life Direct używa cookies i podobnych technologii. Więcej informacji w Polityce prywatności