Działania społeczne

Wsparcie 4Life Direct dla Organizacji Pożytku Publicznego – inicjatywa Care4

Care4

 

W 4Life Direct jako firma wspieramy finansowo Organizacje Pożytku Publicznego. Inwestujemy nasz czas i umiejętności, aby móc je zrealizować. Nasi Pracownicy co miesiąc uzyskują możliwość przekazania kwoty 1000 zł na dowolną Organizację Pożytku Publicznego jako Zwycięzcy wewnętrznego konkursu w kategorii „Pracownik Miesiąca”.

 

 

 FUNDACJA SERCE DLA MALUSZKA

  

W lutym 2019 r. Robert kolejny raz przekazał pieniądze na rzecz podopiecznej Fundacji "Serce dla Maluszka" – Wiktorii

Przekazałem 1000 zł na dziewczynkę imieniem Wiktoria, która pochodzi z sąsiedniej miejscowości skąd pochodzę. Wiktoria przyszła na świat z niezwykle rzadką chorobą. W Polsce jest jedyną chorą na to wyjątkowo ciężkie schorzenie. Wiktoria ma szereg wad wrodzonych żeber, kończyn dolnych, miednicy, kolan, stóp, zdeformowane kości udowe. Postanowiłem pomóc tej dziewczynce, ponieważ bardzo się z tą sytuacją utożsamiam, dlatego że znam jej rodziców osobiście i chciałem ich wesprzeć.

 


 FUNDACJA "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"

  

W styczniu Paweł przeznaczył 1 000 zł na fundację „Zdążyć z pomocą”, której podopieczną jest Lena.

Lena cierpi na porażenie mózgowe , ma porażoną prawą stronę ciała i krótszą jedną stopę , co utrudnia jej codzienne poruszanie się . Aby mogła chodzić musiała zbudować swój własny wzorzec chodu . Środki które przekazałem przyczynią się do operacji która jest bardzo kosztowna i niezbędna do normalnego funkcjonowania.

 


 HOSPICJUM IM. KS. EUGENIUSZA DUTKIEWICZA SAC W GDAŃSKU

  

W grudniu 2018 r. Adam przekazał pieniądze na rzecz Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC w Gdańsku.

Przekazałem pieniądze na tą fundację ponieważ w ostatnim czasie właśnie ta fundacja była wspierana przez nieżyjącego już Prezydenta Gdańska. Ludzie którzy tam trafiają często wiedzą, że jest to ich ostatnia droga. Wiem, że wsparcie finansowe na pewno w jakimś stopniu pomoże tym ludziom w ciężkich dla nich chwilach.

 


 FUNDACJA "WCZEŚNIAK - RODZICE RODZICOM"

  

W listopadzie 2018 r. Marta przekazała pieniądze na rzecz podopiecznej Fundacji "Wcześniak – Rodzice Rodzicom" – Karolinę.

Przeznaczam 1000 zł dla Karolinki, która wymaga specjalistycznej i kosztownej rehabilitacji. Choruje na rzadką chorobę genetyczną– Zespół Angelmana. Nieodłączna w tej chorobie jest padaczka lekooporna, z która dziewczynka zmaga się od urodzenia.

 


 FUNDACJA "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"

  

W październiku 2018 r. Grażyna przekazała pieniądze na rzecz podopiecznej Fundacji "Zdążyć z pomocą" – Marysi.

Przekazałam 1000 zł na leczenie dziewczynki imieniem Marysia. W lipcu został zdiagnozowany u niej nowotwór mózgu. Dziewczynka w tym momencie dzielnie walczy o powrót do zdrowia i jestem przekonana, że wsparcie z mojej strony jej w tym pomoże.

 


 SERCE DLA MALUSZKA

  

We wrześniu 2018 r. Robert przekazał pieniądze na rzecz podopiecznej Fundacji "Serce dla Maluszka" – Wiktorii

Przekazałem 1000 zł na dziewczynkę imieniem Wiktoria, która pochodzi z sąsiedniej miejscowości skąd pochodzę. Wiktoria przyszła na świat z niezwykle rzadką chorobą. W Polsce jest jedyną chorą na to wyjątkowo ciężkie schorzenie. Wiktoria ma szereg wad wrodzonych żeber, kończyn dolnych, miednicy, kolan, stóp, zdeformowane kości udowe. Bez odpowiedniego leczenia w USA skazujemy ja na wózek inwalidzki, ból i cierpienie. Postanowiłem pomóc tej dziewczynce, ponieważ bardzo się z tą sytuacją utożsamiam, dlatego że znam jej rodziców osobiście i chciałem ich wesprzeć.

 


 FUNDACJI KAWAŁEK NIEBA

  

W sierpniu Melania przekazała 1000 zł na rzecz Pani Małgorzaty Wiśniewskiej, podopiecznej "Fundacji Kawałek Nieba"

Pieniądze z nagrody przekazałam dla Fundacji Kawałek Nieba, a konkretnie dla Pani Małgorzaty Wiśniewskiej z Werbkowic, mojej rodzinnej miejscowości. Pani Gosia zachorowała w ubiegłym roku na raka piersi. Aktualnie jest po mastektomii i usunięciu dyżurnych węzłów chłonnych. Pani Gosia jest poddana radioterapii, co ją bardzo osłabiło. Po tym ma odbyć kosztowną rehabilitację w celu regeneracji organizmu.

 


 FUNDACJA "PARTNERSTWO"

  

W lipcu 2018 r. Paweł przekazał pieniądze na rzecz podopiecznych Fundacji „Partnerstwo”.

W lipcu miałem kolejną przyjemność przekazać 1000 zł na Fundację , drugi raz z rzędu wybrałem Fundację PARTNERSTWO , bo widziałem na co zostały przeznaczone pieniążki poprzednio. Dla klubu sportowego- zostały zakupione dla najmłodszych ochraniacze ,korki i koszulki - nic mnie tak bardzo nie buduje jak uśmiech tej drużyny.

 


 STOWARZYSZENIE "PRZESZŁOŚĆ PRZYSZŁOŚCI"

  

W czerwcu 2018 r. Filip przekazał pieniądze na rzecz Stowarzyszenia „Przeszłość Przyszłości” i ich podopiecznego Jakuba Nowaka

Jest to syn dobrego znajomego z mojej miejscowości, chory na białaczkę. Kuba mimo swojej choroby nigdy nie traci pogody ducha. Jest zawsze uśmiechnięty, nie poddaje się. Bardzo dużo osób zaangażowało się w pomoc dla Jakuba, nie tylko rodzina i znajomi. Chce wspomóc jego i jego rodziców w tej trudnej walce.

 


 FUNDACJA "RYCERZE I KSIĘŻNICZKI"

  

W maju 2018 r. Marta przekazała pieniądze na rzecz Fundacji „Rycerze i Księżniczki” i ich podopieczną Gabrysię.

Gabrysia urodziła się jako jedna z bliźniaczek z wrodzoną wadą serca, objawiającą się silnym niedotlenieniem organizmu. Rodzice Gabrysi zbierali pieniądze na leczenie we włoskiej klinice, która podjęła się operacyjnego wyeliminowania wady, która jest szansą dla Gabrysi na normalne dzieciństwo.

 


 FUNDACJA "KAWAŁEK NIEBA"

  

W kwietniu 2018r. Kamila przekazała 1000zł dla podopiecznej Fundacji „Kawałek Nieba” - Antoniny Stępień.

1000 zł pragnę przeznaczyć na Fundacje „Kawałek Nieba” a dokładnie dla podopiecznej fundacji- małej Antosi.
Tosia urodziła się z padaczką lekooporną a dodatkowo całkowicie nie słyszy. Niestety tych napadów Antosia ma kilkanaście/ kilkadziesiąt dziennie a leki nie działają. Obecnie trwa zbiórka pieniędzy na leczenie w klinice w Niemczech specjalizującej się w tego typu zaburzeniach. Mam nadzieje, że przekazanie tych środków wspomoże w leczeniu Antosi.

 


 FUNDACJA "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"

  

W marcu 2018 r. Dorota przekazała pieniądze na rzecz Fundacji ,,Zdążyć z pomocą" i ich podopieczną Karolinę Sadowską.

Karolina ma prawie 4 lata, a od lutego 2018r. niespodziewanie zachorowała na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Podobno zawsze powtarza „Kocham Wszystkich”. Dotąd była okazem zdrowia. Obecnie jest w trakcie chemioterapii i czeka ją długi proces leczenia. Mam nadzieje, że przekazanie tych środków wspomoże leczenia Karoliny.

 

 


 FUNDACJA "KAWAŁEK NIEBA"

  

W lutym 2018 r. Natalia przekazała pieniądze dla podopiecznego Fundacji „Kawałek Nieba”.

1000 zł przeznaczyłam na Fundację „Kawałek Nieba” a dokładnie dla podopiecznego fundacji, siostrzeńca mojej znajomej – Olka.Olek urodził się z niezwykle rzadką wadą wrodzoną: Hemimelia piszczelowa (brak lub niedorozwój kości piszczelowej) charakteryzuje się skróceniem chorej nogi, któremu towarzyszy deformacja stawu kolanowego i stawu skokowego. Najczęściej jest to szpotawe ustawienie kolana i stopy. Leczenie jest długie i kosztowne, należy je rozpocząć, gdy dziecko jest małe. Olek musi nosić specjalny gips zmieniany co tydzień. W tym celu jeździ z rodzicami do szpitala do Wiednia. Po gipsowaniu Olusia czeka zabieg tenotomii (nacięcie ścięgna Achillesa), który koryguje końskie ustawienie pięty.

 

 

 


 FUNDACJA "PARTNERSTWO"

  

W styczniu 2018 r. Paweł przekazał pieniądze dla podopiecznych Fundacji "Partnerstwo".

Nagrodę Pracownika Miesiąca przeznaczyłem na fundację "Partnerstwo", która zajmuje się wspieraniem mniejszych lokalnych klubów sportowych. Wybrałem Klub "Snajper Sośninka". Jest to lokalny klub który trenuje młode talenty w wieku 13-15 lat z moich okolic. Pieniądze które otrzymali, przeznaczą na zakup sprzętu sportowego.

 

 


FUNDACJA POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM „SŁONECZKO”

  

W grudniu 2017 r. Natalia przekazała pieniądze na leczenie Julii Tyszka, podopiecznej Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”

Emilka i Julka spędzają więcej czasu w szpitalach i sanatoriach niż w domu, mimo to nie tracą nadziei i pozytywnego nastawienia. Taką wiadomość dostałam od Emilii: „Fakt, szczęśliwe zawsze jesteśmy, bo każdy dzień mimo porażek, kryzysów daje nam momenty, które jeśli bardzo chcemy mogą odmienić nasz dzień. Tylko musimy nauczyć się to dostrzegać, a świat od razu staje się piękniejszy”. Często my, zdrowi ludzie narzekamy, szukamy wymówek na wszystko, zamiast cieszyć się zdrowiem swoim i bliskich.

 

 


 PRACOWNIK ROKU 2017                                                                                                                          

 

W ramach nagrody Pracownika Roku, Marlena przekazała w sumie 10.000 zł na następujące cele:

WARSZAWSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI
3. 000 zł z myślą o chorych i cierpiących dzieciach, tak żebym im ulżyć w bólu oraz wspomóc ich rodziców, bo choroba dziecka, to choroba całej rodziny.

FUNDACJĘ ONKOLOGICZNĄ ALIVIA  
1.000 zł dla Pana Andrzeja Bieleckiego, który walczy i powoli wygrywa z chorobą, również dzięki 4Life Direct oraz 3.000 zł dla Pani Aleksandry Dąbrowskiej, która zachorowała na raka piersi i jest dopiero na początku swojej walki.

STOWARZYSZENIE RUGBY NA WÓZKACH FOUR KINGS
3.000 zł – ponieważ ten zespół, to jeżdżąca motywacja, zawziętość i siła - jednym słowem dynamit. Wiem, bo widziałam - NIGDY SIĘ NIE PODDAJĄ.

 

FUNDACJA ALIVIA

  

W listopadzie 2017r. Marlena przekazała pieniądze na leczenie Elizy Piotrowskiej – Pajka, podopiecznej Fundacji „Alivia.

Dlaczego wybrałam Panią Elizę? Bo to kobieta, którą życie w ostatnim czasie bardzo mocno doświadczyło – w Wigilię 2016r. zmarł Jej Mąż, została sama z dwójką dzieci. Amelka ma 9 lat, a Pola 5. W 2009 roku, dwa tygodnie po urodzeniu Poli, zdiagnozowano u niej raka szyjki macicy. Chciałabym wspomóc Ją w walce z chorobą, ponieważ ma Ona dwójkę cudownych dzieci, dla których Matka jest niezastąpiona. Pieniądze te kieruję więc tak naprawdę dla tych Dziewczynek, żeby jak najdłużej mogły cieszyć się Mamą, która już teraz jest ich jedynym rodzicem.

 

 


FUNDACJA KROK PO KROKU

  

W październiku 2017r. Natalia przekazała pieniądze dla Igi Pawelec, podopiecznej Fundacji „Krok po kroku”.

Nagrodę pracownika miesiąca postanowiłam przeznaczyć dla chorej na epilepsję Igi Pawelec . Dziewczynka ma ponad 2 latka i od urodzenia walczy z atakami padaczki. Iga pochodzi z okolicy mojego rodzinnego miasta. Pół roku temu wszyscy zbieraliśmy dla niej pieniądze na wyjazd do kliniki Shon w Niemczech, gdzie otrzymała odpowiednie leczenie i pomoc. Aby mogła w pełni mówić i stanąć na nóżkach, potrzebuje stałej rehabilitacji i środków na leczenie. Pieniążki przeznaczone na ten cel zostały przekazane fundacji ,,Krok po kroku’’. Tak naprawdę urzekł mnie uśmiech Igi na Jej portalu na Facebooku.

 

 


FUNDACJA ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ

  

We wrześniu 2017r. Izabela przekazała pieniądze na rzecz Bartłomieja Kowalczyka, podopiecznego Fundacji „Zdążyć z pomocą”.

Bartuś jest dzielnym wcześniakiem, który w czasie ciąży przeżył zawał serca mamy i od początku swojego życia jest pod stałą opieką lekarzy specjalistów i rehabilitantów ze względu na chore stawy biodrowe, staw kolanowy, obie stopy, cofniętą żuchwę, zeza naprzemiennego, przebyte oraz planowane zabiegi i operacje. Jest opóźniony psychoruchowo i choć nie umie mówić, gryźć i chodzić, to chce ćwiczyć z całych sił i jest pełen życia do poznawania nowych rzeczy, dlatego robi małe, ale systematyczne postępy. Poprawa zdrowia uzależniona jest cyklicznymi zmianami niezbędnego sprzętu ortopedycznego i codziennych zabiegów rehabilitacyjnych usprawniających rozwój motoryki małej i dużej. Rodzice nie są w stanie udźwignąć w pełni obciążenia finansowego, a jednocześnie nie mogą zaprzestać starań o normalne życie dla kochanego synka.

 

 


FUNDACJA ALIVIA

  

W sierpniu 2017r. Marlena przekazała pieniądze dla Andrzeja Bieleckiego, podopiecznego Fundacji „Alivia”

Pan Andrzej od Bożego Narodzenia w 2013r. walczy z nowotworem – chorobą, która w ostatnim czasie zabiera coraz więcej młodych ludzi. Pan Andrzej ma dopiero 47 lat, a jedną szansą na powstrzymanie raka kości i szpiku jest poddanie się nierefundowanej terapii. Miesięczny koszt leczenia wynosi 18 tys. zł, a całość trwa pół roku, co daje sumę 108 tys. Zł. Fundacja Alivia działa z misją mobilizowania i aktywizowania chorych na raka do bycia odważnym, aktywnym pacjentem, poszukującym najlepszych terapii, lekarzy i ośrodków, najkrótszych kolejek do badań diagnostycznych i wszelkich innych informacji, które mogą poprawić ich wyniki leczenia i stan zdrowia..

 

 


  FUNDACJA „POMÓŻ IM” ONKOLOGIA I HOSPICJUM DLA DZIECI                                                                                                 

  

W lipcu 2017 Marta przekazała pieniądze na rzecz Fundacji "Pomóz mi".

Wybrałam tą Fundację, ponieważ opiekuje się ona dziećmi z chorobami nowotworowymi oraz prowadzi domowe hospicjum. Jej mali podopieczni otoczeni są opieką w przyjaznych dla nich warunkach, czyli we własnych domach. Dzięki temu nieuleczalnie chore dzieci nie są skazane na długotrwały pobyt w szpitalu, ale ostatnie chwile spędzają z bliskimi w znanym dla siebie miejscu. Hospicjum zapewnia także psychologów oraz pracowników socjalnych, którzy wspierają i pomagają rodzinom w czasie żałoby.

 

 


  AMELIA BUKOWSKA, PODOPIECZNA FUNDACJA DZIECIOM „PROGRAM ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
 - DZIEWCZYNKA CHORA NA MÓZGOWE
 
PORAŻENIE DZIECIĘCE                                                                                           

  

W czerwcu 2017 Ola przekazała pieniądze Amelii Bukowskiej – dziewczynce chorej na mózgowe porażenie dziecięce, podopiecznej Fundacji Zdążyć z Pomocą.

Amelka ma 7 lat. Jest uroczym, uśmiechniętym dzieckiem, które daje mnóstwo ciepła dla całej rodziny. Niestety choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Jest odłączona od szkoły ze względu na swoją chorobę.  Dzięki systematycznej, kompleksowej rehabilitacji jej stan zdrowia ulega poprawie. Rodzice Amelki pragną zapewnić dziecku jak najlepszy rozwój, jednak koszty codziennej rehabilitacji, leczenia, sprzętu rehabilitacyjnego czy turnusów rehabilitacyjnych w znacznym stopniu przekraczają ich możliwości finansowe.

 


FUNDACJA NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ                                                                                                   

 

W maju 2017 Jarek przekazał pieniądze na Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Swoją nagrodę 1000 zł postanowiłem przekazać Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Czym motywuję swój wybór? Dzieci to mali ludzie, którzy bez pomocy dorosłych nie poradzą sobie z tak poważnymi chorobami jak choroby nowotworowe.

 

 


FUNDACJA ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ                                                                                                   

 

W kwietniu 2017 Marysia przekazała pieniądze na Fundację Zdążyć z Pomocą.

Swoją nagrodę 1000 zł postanowiłam przekazać Zosi - podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Zosia, razem z siostrą bliźniaczką, urodziła się z komplikacjami, które spowodowały mózgowe porażenie dziecięce. Przez to ma duże problemy z rozwojem ruchowym, jedzeniem, przybieraniem na wadze i ogólnym rozwojem. Pomimo tylu przeciwności losu Zosia ma wielką wolę walki i dzielnie ćwiczy od pierwszych dni życia. Mam nadzieję, że moja nagroda chociaż trochę wspomoże ją w codziennej walce.

 

 


HOSPICJUM DZIECIĘCE W WARSZAWIE                                                                                                   

 

W marcu 2017 Marta przekazała  pieniądze na Hospicjum Dziecięce w Warszawie.

Zdecydowałam się przekazać 1000 zł właśnie tej Fundacji, ponieważ Hospicjum pomaga śmiertelnie chorym dzieciom jak najlepiej przeżyć trudne chwile. Dzięki Hospicjum i wolontariuszom żadne dziecko nie odchodzi samotnie. Mam nadzieję, że dzięki tym pieniądzom będzie można zrobić dużo dobrego dla jakiegoś chorego dziecka.

 

 


FUNDACJA ALIVIA                                                                                                   

 

W lutym 2017 Ewelina przekazała pieniądze na pomoc Andrzejowi Mrowiec podopieczny– podopiecznemu Fundacji Alivia.

Zdecydowałam się przekazać 1000 zł na Fundację Alivia, która swoimi działaniami mobilizuje chorych na raka do bycia aktywnym pacjentem. Podopiecznym fundacji jest również Andrzej, który jako lekarz do tej pory sam pomagał innym, a teraz zbiera na nowy lek immunologiczny dający szanse na ustabilizowanie choroby a może nawet całkowite wyleczenie.

 

 


FUNDACJA AVALON                                                                                                   

 

W styczniu 2017 Marta przekazała pieniądze na pomoc Agacie Szczucińskiej – podopiecznej Fundacji Avalon.

Zdecydowałam się na przekazanie 1000 zł właśnie tej fundacji i Agacie, bo jest osobą niesamowicie zdeterminowaną w walce o swoje zdrowie i odzyskanie pełnej sprawności funkcjonowania. Nie znam drugiej tak uśmiechniętej i pozytywnej osoby, która realizuje swoje cele, plany, marzenia, niezależnie od walki z chorobą, jaką ma za sobą.

 

 


LUBELSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI IM. MAŁEGO KSIĘCIA                                                                                                  

 

W grudniu 2016 Marlena przekazała pieniądze na Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie.

Zdecydowałam się właśnie na tą organizację ponieważ sama pochodzę z województwa lubelskiego i chciałam wesprzeć regionalny ośrodek. Obecnie przebywa w nim aż sześćdziesiąt dwoje ciężko chorych dzieci, które znajdują tam całodobową, troskliwą opiekę. Co więcej jest to opieka bezpłatna, opierająca się na rzeszy ludzi o wielkich sercach, którzy pracują tam jako wolontariusze.

 

 


FUNDACJA WWF                                                                                                   

 

W listopadzie 2016 nasz Pracownik Miesiąca zdecydował się wesprzeć Fundację WWF.

Zdecydowałam się przeznaczyć pieniądze właśnie na tą organizację, ponieważ wspierają i pracują nad przywróceniem oraz utrzymaniem ginących gatunków fauny i flory . Najbardziej zależy mi nad utrzymaniem naszych polskich rysi i wilków. Co roku przekazuję również 1% podatku na tą właśnie organizację.

 

 


FUNDACJA "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"                                                                                                  

 

W październiku 2016 nasz Pracownik Miesiąca zdecydował się wesprzeć Fundację "Zdążyć z Pomocą".

Wybór był prosty - zmieniamy świat od własnego podwórka, więc zdecydowałem się przeznaczyć pieniądze na rzecz Wiki – córki Izy, która jest pracownikiem naszej firmy, wiem że będą one dla nich bardzo pomocne. Dzieci najbardziej potrzebują naszego wsparcia. 

 


SERCE DZIECKA                                                                                                                             

                                                                                      

We wrześniu 2016 nasz Pracownik Miesiąca zdecydował się wesprzeć Fundację Serce Dziecka.

Codziennie w Polsce rodzi się 10 dzieci z wadą serca. Ich serca nigdy nie będą takie jak zdrowych dzieci, ale operacje pozwalają im w miarę normalnie funkcjonować. Przekazane pieniądze są przeznaczone m.in. na zakup sprzętu medycznego, badania serca płodu oraz wspieranie podopiecznych fundacji.

 

 

 


FUNDACJA WWF                                                                                                                           

 

W sierpniu 2016 nasz Pracownik Miesiąca zdecydował się wesprzeć Fundację WWF.

Postanowiłem przeznaczyć nagrodę na fundację WWF Polska, która bardzo prężnie pomaga polskim zwierzętom takim jak foki szare, rysie, wilki oraz stara się zachować środowisko naturalne w odpowiedniej równowadze. Prywatnie jestem wielkim miłośnikiem zwierząt i jako człowiek czuję się odpowiedzialny za istoty, które są od nas zależne, dlatego nie pozwólmy im wyginąć. Przeznaczam 1000 zł na odnowienie populacji fok szarych nad morzem Bałtyckim.

 


FUNDACJA "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"                                                                                                  

 

W lipcu 2016 nasz Pracownik Miesiąca zdecydował się wesprzeć Fundację "Zdążyć z Pomocą".

Chciałabym przekazać 1000 zł dla córki naszej koleżanki Izy Zimermman. Iza jest dla nas dużym wsparciem każdego dnia, ale nie zapominajmy, że czasami sama potrzebuje wsparcia. Wiem ile radości sprawia Izie każda chwila spędzona z Wiką , ale zdaję sobie sprawę jak ciężko jest łączyć zadanie pracującej kobiety i matki opiekującej się chorym dzieckiem. Mam nadzieję, że dzięki tym pieniądzom będzie trochę łatwiej.

 


FUNDACJA "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"                                                                                                   

 

W czerwcu 2016 nasz Pracownik Miesiąca zdecydował się wesprzeć Fundację Zdążyć z pomocą.

Dominik uczęszcza do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim. Jest 10-letnim chłopcem cierpiącym na dystrofię mięśniową, to znaczy, że jego mięśnie stopniowo zanikają. Nie porusza się o własnych siłach, jeździ na wózku inwalidzkim specjalnie dostosowanym do jego potrzeb. Potrzebuje pieniędzy na rehabilitację niezbędną do prawidłowego funkcjonowania.

 


OSTATNIA SZANSA                                                                                                   

 

W maju 2016 nasz Pracownik Miesiąca zdecydował się wesprzeć Fundację Ostatnia Szansa.

Chciałbym przeznaczyć 1000 zł na rzecz tej organizacji. Zbierają nawet najmniejsze datki i puszki z karmą i każda forma pomocy bardzo się przyda. Za tą nagrodę będą mogli choćby załatać dziury w dachu. Zwierzęta też potrzebują naszej pomocy, nie tylko ludzie.

 


FUNDACJA RAK'N'ROLL                                                                                                   

 

W kwietniu 2016 nasz Pracownik Miesiąca zdecydował się wesprzeć Fundację Rak'n'Roll

Fundacja działa na rzecz kobiet chorych na nowotwór. Powstała w 2009r. Od samego początku celem było stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku w przestrzeni publicznej.

Przełamywanie tabu związanego z podejściem do raka w Polsce, zarażanie pozytywną energią. Dzięki idei Rak’n’Roll kobiety chore na raka zaczęły walczyć o swoją

 


LUBARTOWSKIE STOWARZYSZENIE HOSPICJUM ŚW. ANNY                                                                                                   

 

W marcu 2016 nasz Pracownik Miesiąca zdecydował się wesprzeć Lubartowskie Stowarzyszenie Hospicjum Św. Anny

Wspieram to stowarzyszenie ponieważ wiem jak bardzo poświęcają się wolontariusze, którzy opiekują się pacjentami. Ponadto jakiś czas temu przebywała tam mama mojej koleżanki i powiedziała jej, że nie wyobrażała sobie, że obcy ludzie mogą dać takie wiele ciepła i pomocy w tych ostatnich dniach. Wydaje mi się, że to najlepszy powód.

Wiem, że stowarzyszenie się rozrasta i potrzebuje mnóstwo wsparcia finansowego, mam nadzieję że te pieniądze choć trochę im pomogą.

 


LKS ZARZECZE – JEZIORO ŻYWIECKIE                                                                                                   

 

W lutym 2016 nasz Pracownik Miesiąca zdecydował się wesprzeć LKS Zarzecze – Jezioro Żywieckie.

Pieniądze z inicjatywy Care4 zdecydowałam się przeznaczyć na LKS Zarzecze – Jezioro Żywieckie. Klub istnieje od 1954 i odegrał ważną rolę w rodzinach moich znajomych – grali w nim ich rodzice, później rówieśnicy, a teraz ich dzieci.

Moim zdaniem warto pomagać klubom sportowym, które już najmłodszych lat uczą dzieci miłości do sportu i wspierają ich rozwój fizyczny.

 


 FUNDACJA "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"                                                                                                   

 

W styczniu 2016 nasz Pracownik Miesiąca zdecydował się wesprzeć Fundację "Zdążyć z Pomocą".

Przewodnią ideą Programu ,,Zdążyć z Pomocą” jest ratowanie zagrożonego życia dzieci, przywracanie im zdrowia, wspieranie ich edukacji, niesienie pomocy w trudnych warunkach materialnych.

Dzieci jak nikt inny potrzebują naszej pomocy. Swoją nagrodę przekazałam na cel szczególny- dla Klaudii, która cierpi na autyzm dziecięcy.  Cieszę się, że mogłam w taki sposób wesprzeć Klaudię i jej rodzinę.

 


 PRACOWNIK ROKU 2015                                                                                                                          

 

W ramach naszej firmowej inicjatywy wspierania Organizacji Pożytku Publicznego nasz Pracownik Roku 2015 miał możliwość przekazania aż 10 000 zł na rzecz wybranych przez siebie organizacji. 

Jestem bardzo szczęśliwy, że jako Pracownik Roku 2015 miałem możliwość wyboru fundacji, na którą 4Life Direct przeznaczyło aż 10 000 zł!
Dzięki tej kwocie  zdecydowałem się wesprzeć  trzy fundacje. Przekazane środki zostały przeznaczone na:

FUNDACJA JAŚ I MAŁGOSIA 
Postanowiłem  przekazać pieniądze na leczenie i  rehabilitację  dla  Adasia Wójcika – u  chłopca została stwierdzona padaczka lekoodporna. 

KRAJOWE TOWARZYSTWO AUTYZM - Oddział w Łodzi  
Postanowiłem przekazać pieniądze na leczenie i rehabilitacje Igora Wojtaszka – chłopca z moich rodzinnych stron.

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
Postanowiłem przekazać pieniądze na leczenie i rehabilitację  dla  Juli Puchacz – urodziła się z wadą genetyczną Prosta Trisomia Chromosomu (Zespół Downa), której towarzyszy wiele schorzeń i dysfunkcji.

 

  FOUR KINGS - WARSZAWSKIE STOWARZYSZENIE RUGBY NA WÓZKACH                                        

 

Nasz Pracownik Miesiąca z grudnia 2015 zdecydował się wesprzeć Klub Four Kings - Warszawskie Stowarzyszenie Rugby na Wózkach.

Celem warszawskiego klubu rugby na wózkach jest promocja sportu ON.  W tym celu klub organizuje wiele eventów i happeningów takich jak mecze pokazowe  w różnych częściach miasta , na targach motoryzacyjnych, w szkołach z okazji dnia dziecka. Klub prowadzi prelekcje w szkołach podstawowych i gimnazjach integrując młodzież szkolna ze środowiskiem ON, szkoli studentów i wolontariuszy z zakresu pomocy ON.

Wybrałam tą Organizację, ponieważ chłopaków z Four Kings znam od trzech lat. Byłam wolontariuszką w ich drużynie, więc wiem doskonale, jak bardzo zasługują na tę pomoc. Codziennie znajdują w sobie wystarczająco dużo siły, żeby wstać i pomimo bólu i ograniczeń ruchowych pójść do pracy, na trening i jeszcze dodatkowo motywować inne osoby niepełnosprawne żeby się nie poddawały. Stowarzyszenie organizuje wiele eventów i happeningów takich jak mecze pokazowe  w różnych częściach miasta , na targach motoryzacyjnych, w szkołach z okazji dnia dziecka czy pokazy typu FLASH MOB np. na Dworcu Centralnym. Prowadzi również prelekcje w szkołach podstawowych i gimnazjach integrując młodzież szkolna ze środowiskiem osób niepełnosprawnych, szkoli studentów i wolontariuszy z zakresu pomocy takim osobom.

 

 FUNDACJA "MAM MARZENIE"                                                                                                             

                                                                                              

W listopadzie 2015 nasz Pracownik Miesiąca zdecydował się wesprzeć Fundację "Mam Marzenie".

Misją Fundacji "Mam Marzenie" jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność Fundacja dostarcza chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Myślę, że warto czasami, mimo pędu życia, zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o bezinteresownej pomocy innym. Fundacja którą wybrałem pomaga spełniać dziecięce marzenia. To wspaniałe uczucie wiedząc, że dzięki pomocy świat chorych maluchów może stać się bardziej kolorowy. 

 
 

 LUBELSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI IM. MAŁEGO KSIĘCIA                                                               

 

 

W październiku 2015 nasz Pracownik Miesiąca zdecydował się wesprzeć Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. 

Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia funkcjonuje od 1997 roku i jest jedynym w Polsce południowo-wschodniej domowym hospicjum dla dzieci. Zostało powołane, aby objąć domową opieką dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi oraz innymi nieuleczalnymi i postępującymi schorzeniami. Aktualnie Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia obejmuje bezpłatną, całodobową domową i stacjonarną opieką 55 dzieci.
 

Wybrałem tę organizację ponieważ myślę, że pomoc dzieciom i ich rodzinom w tak trudnych chwilach jest bardzo ważna. Pomożemy nieuleczalnie chorym dzieciom cieszyć się życiem w otoczeniu najbliższych.

 
 

 

 FUNDACJA "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"                                                                                                               

 

                                                                          

We wrześniu 2015 nasz Pracownik Miesiąca zdecydował się wesprzeć Fundację „Zdążyć z pomocą” – Wiktoria Kowalczyk.

Przewodnią ideą Programu ,,Zdążyć z Pomocą” jest ratowanie zagrożonego życia dzieci, przywracanie im zdrowia, wspieranie ich edukacji, niesienie pomocy w trudnych warunkach materialnych.

Iza  - mama Wiktorii - jest pracownikiem naszej firmy i bardzo się cieszę, że mogę pomóc w ten sposób jej chorej córeczce. Chore dzieci to osoby, które od początku swojego życia mają znacznie trudniejszą sytuację niż osoby zdrowe, dlatego zachęcam wszystkich do wspierania takich dzieci. 

 
 

 

 FUNDACJA EMERYT                                                                                                                                         

 

 

W sierpniu 2015 nasz Pracownik Miesiąca zdecydował się wesprzeć Fundację Emeryt.

Fundacja ,,EMERYT" jest organizacją charytatywną wyodrębnionej grupy społecznej, jaka jest środowisko emerytów i rencistów, apolityczną, neutralną światopoglądowo, powstałą dla pobudzania aktywności seniorów, jej zorganizowania i pożytecznego zagospodarowania w celu niesienia samopomocy i pomocy środowiskowej, jak również występowania w obronie szeroko rozumianego bytu ludzi starszych.

Zdecydowałam się na pomoc tej fundacji, ponieważ zawsze uważałam, że osoby starsze należy aktywizować. Siedzenie samotne w domu nikomu nie robi dobrze.Także mam nadzieję, że dzięki tej kwocie kilku emerytów będzie mogło pozwolić sobie na miłe spędzenie czasu w towarzystwie innych seniorów. 

 
 
 

 

STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "ZROZUMIEĆ ICH ŚWIAT"          

 

 

W lipcu 2015 nasz Pracownik Miesiąca zdecydował się wesprzeć Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Zrozumieć ich świat”.

Celem Stowarzyszenia jest działanie na rzecz wyrównywania szans osób niepełnosprawnych. Stowarzyszenie podejmuje wszelkie działania zmierzające do optymalizacji warunków rozwoju, edukacji osób niepełnosprawnych, w szczególności uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Międzyrzecu Podlaskim.
 
Organizacja, którą wybrałem mieści się w miejscowości, z której pochodzę i wiele rodzin, które znam korzysta z jej pomocy.
Z usług świadczonych przez Ośrodek mogą korzystać dzieci, które z powodu swej niepełnosprawności nie mogą uczęszczać do przedszkola, szkoły o charakterze masowym. Rozpoczęcie kształcenia odpowiednio wcześnie, jak też równoczesne prowadzenie rehabilitacji, znacznie zwiększa szanse osób niepełnosprawnych. 
 
 

 

 KRAJOWE TOWARZYSTWO AUTYZMU - ODDZIAŁ W ŁODZI                                                        

 

 

W czerwcu 2015 nasz Pracownik Miesiąca zdecydował się wesprzeć Krajowe Towarzystwo Autyzmu, Oddział w Łodzi. 

Krajowe Towarzystwo Autyzmu działa na rzecz dzieci i osób dorosłych ze spektrum autyzmu oraz ich rodzin. Od 2004 roku prowadzi Środowiskowy Dom Samopomocy dla dzieci i młodzieży z autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną, gdzie odbywają się zajęcia logopedyczne, psychologiczne, pedagogiczne i rehabilitacje. Klub pod Parasolem oferuje treningi umiejętności społecznych dla wysoko funkcjonującej młodzieży z autyzmem lub Zespołem Aspergera.
 
"Jest to dziecko moich sąsiadów z  moich rodzinnych stron. Korzystając z okazji, że mam taką możliwość postanowiłem im pomóc".  
 

 

 POLSKIE TOWARZYSTWO WALKI Z KALECTWEM - ODDZIAŁ W RZESZOWIE                    

 

      

W maju 2015 nasz Pracownik Miesiąca zdecydował się wesprzeć Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem, Oddział w Rzeszowie. 

"Głównym celem organizacji jest pomoc osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom. Postanowiłam przekazać pieniądze na zakup leku- Interferonu dla Mamy mojego kolegi, która jest chora na stwardnienie rozsiane. Choroba postępuje, ale dzięki lekowi i rehabilitacji da się ten proces opóźniać. W 2013 roku cofnięto jakiekolwiek dofinansowanie do leku ze strony Państwa, tak więc koszty jego zakupu są gigantyczne. Przekazuję pieniądze z nadzieją, że zakup leku pomoże to w walce z tą straszną chorobą".

 

 

 

FUNDACJA POMOCY DZIECIOM ZCHOROBĄ NOWOTWOROWĄ                                                       

 

      

W kwietniu 2015 nasz Pracownik Miesiąca zdecydował się wesprzeć Fundację Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową. 

"Fundacja otacza opieką dzieci chore na nowotwór i ich rodziny z terenu całego kraju. Z jej pomocy każdego roku korzysta kilkaset osób. Choroba nowotworowa jest nie tylko dużym wyzwaniem dla osoby chorej, ale również dla jej najbliższej rodziny. Dlatego bardzo jest ważne aby wspomagać nie tylko osoby chore ale również najbliższe otoczenie osoby chorej".

 

 


 

 FUNDACJA AZYLU POD PSIM ANIOŁEM                                                                                              

 

W marcu 2015 nasz Pracownik Roku 2014 zdecydował się na przekazanie sumy 10 000 zł na rzecz Fundacji Azylu pod Psim Aniołem.

"Jestem bardzo szczęśliwa, że jako pracownik roku miałam możliwość wyboru fundacji, na którą 4Life Direct przeznaczyło aż 10 000 zł! Oczywiście nie mogłam wybrać inaczej - Fundacja Azylu pod Psim Aniołem to najlepsza fundacja jaką znam. Nie ukrywam, że jestem wielką miłośniczką zwierząt i serce mi pęka jeżeli jakiemuś niewinnemu psiakowi dzieje się krzywda. Ta fundacja  niesie pomoc biednym, chorym i porzuconym zwierzętom, dlatego wybrałam właśnie ją, takie wspaniałe inicjatywy trzeba wspierać!"

 


 

 POLSKIE TOWARZYSTWO WALKI Z MUKOWISCYDOZĄ                                                                     

 

W marcu 2015 Pracownik Miesiąca zdecydował się wesprzeć Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą. Celem Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą jest wszechstronne działanie na rzecz osób chorych oraz ich rodzin. Towarzystwo walczy o zmiany w Polskim systemie ochrony zdrowia, wprowadzenie światowych standardów leczenia mukowiscydozy, obniżenie kosztów leczenia oraz refundację najnowocześniejszych leków.

„Zdecydowałem się na wsparcie brata mojej koleżanki, który jest chory na mukowiscydozę i zawsze ze znajomymi pomagamy poprzez rozliczenia PIT czy w innych formach.”

 


 

FUNDACJA "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"

 

W lutym 2015 naszu Pracownik przekazał  pieniądze na Fundację "Zdążyć z pomocą":

"Zdecydowałam się przekazać pieniądze dla  synka mojej przyjaciółki, który jest podopiecznym Fundacji. Kubuś był wyczekiwanym dzieckiem. Mają trudną sytuacje i każda złotówka dla nich jest ważna".
 

 

 FUNDACJA "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"                                                                                                        

 

W styczniu 2015 nasz Pracownik Miesiąca zdecydował się przekazać 1000 zł Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" na rzecz Bartłomieja Kurak.

„Zdecydowałam się na wsparcie Bartusia - podopiecznego fundacji „Zdążyć z Pomocą”. Dzieci jak nikt inny potrzebują wparcia i pomocy. Bartuś choruje na padaczkę, wzmożone napięcie mięśniowe oraz Zespół Aspergera. Jest również diagnozowany pod kątem Dziecięcego Porażenia Mózgowego. Każde środki przekazane na rzecz Bartka są dla niego szansą na normalne życie. Cieszę się, że właśnie w taki sposób dzięki 4LD mogłam wspomóc Bartka i jego rodziców.”

 


 

 WARSZAWSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI                               

 

W grudniu 2014 roku nasz Pracownik przekazał  pieniądze na Warszawskie Hospicjum dla Dzieci:

„Chciałabym wspomóc Fundację Warszawskie Hospicjum dla Dzieci, ponieważ pomaga ona ciężko
chorym dzieciom spędzić najtrudniejsze chwile, tam, gdzie będą czuły się najlepiej tzn. w ich własnych
domach, z kochającą rodziną, w znajomym otoczeniu, wśród ulubionych zabawek. Osobiście przekonałam
się, jak ważne jest takie profesjonalne wsparcie dla chorych dzieci, ale też dla najbliższej rodziny, która bardzo
często nie do końca wie jak sobie poradzić w tych trudnych chwilach.”
 

 

 ZWIĄZEK HARCERSTWA POLSKIEGO                 

 

 

W listopadzie 2014 roku nasz Pracownik przekazał  pieniądze na Związkek Harcerstwa Polskiego:

„Wybrałam tę organizację ponieważ kiedyś sama byłam harcerką. Uważam, że jest to świetna alternatywa na spędzanie wolnego czasu dla osób młodych. Można się wiele nauczyć. Wiem, że są organizowane różnego rodzaju obozy i wyjazdy, niestety nie wszyscy mogą sobie na nie pozwolić. Chciałam właśnie tym osobom pomóc i podarować im wspaniałe wspomnienia na całe życie.”
 

 

 TOWARZYSTWO WALKI Z KALECTWEM                             

 

W październiku  2014 roku nasz Pracownik przekazał  pieniądze na Fundację Dzieciom:

„Postanowiłam przekazać pieniądze na zakup leku – Interferonu – dla Mamy mojego kolegi, która jest chora na stwardnienie rozsiane. Choroba postępuje, ale dzięki lekowi i rehabilitacji da się ten proces opóźniać. W 2013 roku cofnięto jakiekolwiek dofinansowanie do leku ze strony Państwa, tak więc koszty jego zakupu są gigantyczne. Przekazuję pieniądze z nadzieją, że pomoże to mamie mojego kolegi w walce z tą straszną chorobą.”
 

 

 FUNDACJA DZIECIOM PROGRAM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"

                                                                                                  

We wrześniu  2014 roku nasz Pracownik przekazał  pieniądze na Fundację Dzieciom:

Jakiś czas temu otrzymaliśmy maila od rodziców chorej Zuzi z prośbą o pomoc. Dziewczynka choruje na nowotwór złośliwy. Z uwagi na wyróżnienie oraz możliwość przekazania kwoty 1000 zł na wybraną fundację, chciałam tę kwotę przeznaczyć na leczenie chorej dziewczynki, ponieważ uważam, że każda pomoc będzie tutaj nieoceniona.”
 

 


 

 FUNDACJA GAJUSZ                                                                                                

 

W sierpniu  2014 roku nasz Pracownik przekazał  pieniądze na Fundację Gajusz:

„Zdecydowałam sie na wsparcie Fundacji GAJUSZ głównie ze wzgledu na szeroki zakres działań jakie prowadzi ta organizacja. GAJUSZ nie tylko pomaga nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom, ale równiez udziela pomocy psychologicznej na pediatrycznych oddziałach onkologicznych, intensywnej terapii, chirurgii, prowadzi hospicjum domowe dla dzieci, organizuje opiekę paliatywną nad dziećmi w Armenii, ale równiez od 2011 roku fundacja buduje w Łodzi dom dla nieuleczalnie chorych, osieroconych dzieci. ”

 FUNDACJA AVALON                                                                   

 

W lipcu  2014 roku nasz Pracownik przekazał  pieniądze na Fundację Avalon.

„Wybrałam powyzaszą Fundację i konkretną osobę, która jest moją przyjaciółką od 25 lat. W 2010 roku miała zdiagnozowany nowotwór rdzenia kregowego. Guz usunięto, ale nastapił niedowład prawej nogi i zaburzenia czucia w pozostałych kończynach. Aktualnie Agata porusza się już bez kul, jednak po jakimkolwiek wysiłku potrzebna jest rehabilitacja, ciągle walczy z bólem. Jest świetną mamą, zdeterminowaną kobieta i bardzo silną osobą. Cieszę się, że nasze inicjatywy wewnętrzne mogą pomóc w takich sytuacjach, obydwie z Agatą dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie.”


MIEJSKI KLUB SPORTOWY WICHER KOBYŁKA                

 

Pracownik Miesiąca czerwca 2014 postanowiła przekazać 1 000 zł na Miejski Klub Sportowy Wicher Kobyłka.

„Chcę wspierać młodych ludzi, którzy już w młodym wieku znaleźli swoją życiową pasję, dzięki której rozwijają swoje talenty i umiejętności. Sport bowiem kształtuje charakter, uczy wytrwałości, postawy fair play, realizacji określonych celów , życiowej pokory – wszystkie te cechy są bardzo ważne w dorosłym życiu.”


 FUNDACJA WWF POLSKA                                                        

 

W maju  2014 roku nasz Pracownik przekazał  pieniądze na Fundację WWF Polska. 

Od początku swojego istnienia WWF gromadzi fundusze niezbędne do ochrony przyrody oraz promuje edukację i badania, które służyłyby ocaleniu najbardziej zagrożonych gatunków i siedlisk na Ziemi. Zadaniem fundacji jest nie tylko ochrona ginących zwierząt, ale także przeciwdziałanie zniszczeniu środowiska naturalnego.

„Wybrałam tą fundację, ponieważ co roku przekazuje również 1% podatku. Uważam, że trzeba dbać o wszystko co nasze czyli polskie. Nie możemy dopuścić do wyginięcia takich okazów jak Polskie Rysie.”

 

 

 FUNDACJA DZIECIĘCA FANTAZJA                                              

                                                                                                  

W kwietniu 2014 roku nasz Pracownik przekazał  pieniądze na Fundację „Dziecięca Fantazja".

Celem Fundacjijest wnoszenie odrobiny radości w życie nieuleczalnie chorych dzieci poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji.

„Zdecydowałam się przekazać nagrodę Fundacji Dziecięca Fantazja by pomóc dzieciom ciężko chorym. Chcę by chociaż na chwilę zapomniały o chorobie i cierpieniu, żeby mogły się uśmiechnąć. Niestety ich największe marzenie o tym by być zdrowymi w ich sytuacji raczej rzadko się zdarza, a taki mały gest choć trochę zniweluje ból”.


 

 FUNDACJA TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ CENTRUM ZDROWIA DZIECKA 

 

W marcu 2014 roku nasz Pracownik przekazał  pieniądze na Fundację „Towarzystwo Przyjaciół Centrum Zdrowia Dziecka".

Celem Fundacji jest gromadzenie środków finansowych na zakup najnowocześniejszej aparatury i sprzętu medycznego oraz stwarzanie warunków rozwoju naukowego kadry medycznej w oparciu o najlepsze światowe wzorce i najnowsze badania.

„W tej chwili szpital jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej i sam nie upora się z długami.  Każde wsparcie jest mu potrzebne”.


UKS OLIMP GRODKÓW 

                                   

W lutym 2014 roku nasz Pracownik przekazał pieniądze na Uczniowski Klub Sportowy „OLIMP Grodków".

Praca sztabu klubu to rozwój zdolnej młodzieży, która pod okiem trenerów rok rocznie zdobywa liczne trofea. Klub działa od ponad 40 lat. Obecnie prowadzi 9 sekcji w tym 8 to sekcje młodzieżowe.

„Cieszy mnie możliwość wsparcia zdolnej, ambitnej młodzieży realizującej swe sportowe pasje w Uczniowskim Klubie Sportowym >>OLIMP Grodków<<". 


POMORSKA FUNDACJA ROTTKA

 

W lutym 2014 roku zostały przekazane fundusze na konto „Pomorskiej Fundacji Rottka”. Dzięki współpracy z ełckim Stowarzyszeniem Wolontariuszy „Z Pomocą Dla Zwierząt – Ełk” pieniądze z Fundacji między innymi przekazano na ratowanie życia psa Kazika, ełckiego znajdy, który trafił pod opiekę Pani Weterynarz w Ełku. Część pieniędzy przeznaczono na akcję sterylizacyjną kotów w Ełku.

W odpowiedzialności za los zwierząt staramy się pomagać im, zwarzywszy na fakt, że tracą one dom zazwyczaj za sprawą człowieka. Nie bądźmy obojętni.


FUNDACJA ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ
                                                                                                              

W styczniu 2014 roku nasz Pracownik Joanna Domostowicz wsparła Fundację „Zdążyć z Pomocą”.

Przewodnią ideą Programu jest ratowanie zagrożonego życia dzieci, przywracanie im zdrowia, wspieranie ich edukacji, niesienie pomocy w trudnych warunkach materialnych. Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” działa od 1998 roku i ma ponad 23 000 podopiecznych. Jej misję wspiera i promuje Beata Tyszkiewicz jako przewodnicząca Rady Programowej Fundacji.

Podziękowania od Fundacji


SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W JÓZEFOWIE
                                        

W grudniu 2013 roku, juz po raz drugi zorganizowaliśmy w naszej firmie akcję „Wspieramy bezdomne psy w Józefowie".

Dzięki zaangażowaniu naszych Pracowników udało się zebrać najpotrzebniejsze rzeczy, jak: koce, ręczniki, obroże oraz pieniądze, które przeznaczyliśmy na zakup karmy.

W styczniu 2014 roku nasz Pracownik odwiedził Schronisko w Józefowie wręczając Opiekunom zwierząt wszystkie zebrane przez nas podarunki.


SZLACHETNA PACZKA 2013

Pod koniec 2013 roku nasi Pracownicy postanowili zjednoczyć siły i wziąć wspólnie udział w XIII edycji Szlachetnej Paczki organizowanej przez Stowarzyszenie Wiosna. Projekt Szlachetnej Paczki ma charakter ogólnopolski i jak żadna inna akcja charytatywna w Polsce łączy działania setek tysięcy osób.

Dzięki wspólnej inicjatywie udało się nam zebrać  wiele potrzebnych rzeczy dla dwóch rodzin – rodziny Pani Kasi i rodziny Czarka, które wzięliśmy pod swoją opiekę.


OŚRODEK INTERWENCJI KRYZYSOWEJ

Wsparcie Pracowników 4Life Direct w ramach inicjatywy Care4 dla dzieci z Ośrodka Interwencji Kryzysowej, podczas Świąt Bożego Narodzenia w 2012 roku.

 

 

Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE