O Nas

O 4Life Direct

W 4Life Direct chcemy, abyś czuł się w pełni zadowolony, pewny swoich praw i abyś od pierwszego kontaktu z nami, do momentu wypłaty świadczenia miał pełną kontrolę. Jesteśmy dumni z tego, że działamy inaczej niż inne firmy ubezpieczeniowe. Osiągamy to dzięki trzem podstawowym zasadom, które określają to, kim jesteśmy i przyświecają nam we wszystkich naszych działaniach.

Wszystko, co robimy jest zawsze proste, wygodne i przystępne.

 

1. Proste

Nie używamy niezrozumiałego języka prawniczego. Pracujemy z przekonaniem, że ubezpieczenia powinny być proste i łatwe do zrozumienia dla każdego. Chcemy, aby nasi Klienci mieli pełną świadomość tego, co obejmuje ich polisa. Właśnie dlatego nasze Ogólne Warunki Ubezpieczenia są jednymi z najkrótszych i najłatwiejszych do zrozumienia na polskim rynku, a wszystkie informacje są zawsze pisane prostym językiem.

 

2. Wygodne

Od momentu kiedy po raz pierwszy skontaktujesz się z 4Life Direct, załatwiasz wszystko bezpośrednio z nami, od zakupienia polisy po zgłoszenie swojego roszczenia o wypłatę. Oferujemy unikalne i wygodne usługi w świecie ubezpieczeń i zależy nam na bezpośrednich relacjach z naszymi Klientami.

 

3. Przystępne

Wierzymy, że masz prawo do ubezpieczenia w cenie, która odpowiada możliwościom Twojego budżetu. Oferujemy polisy dostępne dla każdego, niezależnie od dochodów, wykonywanego zawodu czy stanu zdrowia. Zaoferujemy Ci tylko te ubezpieczenia, z których zalet możesz w pełni skorzystać i zawsze wywiązujemy się z naszych obietnic. Traktujemy wszystkich naszych Klientów, pracowników i dostawców z troską i szacunkiem, na który zasługują.

 

Możesz nam zaufać

4Life Direct podlega przepisom prawa polskiego oraz nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego. Otrzymaliśmy szereg nagród za nasze osiągnięcia, w tym dwa złote medale za najlepsze call center w Europie – jesteśmy pierwszą polską firmą, która otrzymała to prestiżowe wyróżnienie. Odkąd zaczęliśmy naszą działalność w Europie w 2009 roku, świadczymy nasze usługi dziesiątkom tysięcy osób, poszukujących łatwych do zrozumienia i przystępnych cenowo ubezpieczeń. Niezależne badania satysfakcji naszych Klientów wykazały, że 96% naszych Klientów ocenia współpracę z nami pozytywnie bądź bardzo pozytywnie.

Będziemy zaszczyceni, jeśli powitamy Cię w gronie naszych Klientów

Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE