Dowiedz się więcej o naszej firmie - 4LifeDirect.pl - Strona główna
O Nas

O 4Life Direct

W 4Life Direct chcemy, abyś czuł się w pełni zadowolony, pewny swoich praw i abyś od pierwszego kontaktu z nami, do momentu wypłaty świadczenia miał pełną kontrolę. Jesteśmy dumni z tego, że działamy inaczej niż inne firmy ubezpieczeniowe. Osiągamy to dzięki trzem podstawowym zasadom, które określają to, kim jesteśmy i przyświecają nam we wszystkich naszych działaniach.

Wszystko, co robimy jest zawsze proste, wygodne i przystępne.

 

1. Proste

Nie używamy niezrozumiałego języka prawniczego. Pracujemy z przekonaniem, że ubezpieczenia powinny być proste i łatwe do zrozumienia dla każdego. Chcemy, aby nasi Klienci mieli pełną świadomość tego, co obejmuje ich polisa. Właśnie dlatego nasze Ogólne Warunki Ubezpieczenia są jednymi z najkrótszych i najłatwiejszych do zrozumienia na polskim rynku, a wszystkie informacje są zawsze pisane prostym językiem.

 

2. Wygodne

Od momentu kiedy po raz pierwszy skontaktujesz się z 4Life Direct, załatwiasz wszystko bezpośrednio z nami, od zakupienia polisy po zgłoszenie swojego roszczenia o wypłatę. Oferujemy unikalne i wygodne usługi w świecie ubezpieczeń i zależy nam na bezpośrednich relacjach z naszymi Klientami.

 

3. Przystępne

Wierzymy, że masz prawo do ubezpieczenia w cenie, która odpowiada możliwościom Twojego budżetu. Oferujemy polisy dostępne dla każdego, niezależnie od dochodów, wykonywanego zawodu czy stanu zdrowia. Zaoferujemy Ci tylko te ubezpieczenia, z których zalet możesz w pełni skorzystać i zawsze wywiązujemy się z naszych obietnic. Traktujemy wszystkich naszych Klientów, pracowników i dostawców z troską i szacunkiem, na który zasługują.

 

Możesz nam zaufać

4Life Direct podlega przepisom prawa polskiego oraz nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego. Otrzymaliśmy szereg nagród za nasze osiągnięcia, w tym dwa złote medale za najlepsze call center w Europie – jesteśmy pierwszą polską firmą, która otrzymała to prestiżowe wyróżnienie. Odkąd zaczęliśmy naszą działalność w Europie w 2009 roku, świadczymy nasze usługi dziesiątkom tysięcy osób, poszukujących łatwych do zrozumienia i przystępnych cenowo ubezpieczeń. Niezależne badania satysfakcji naszych Klientów wykazały, że 96% naszych Klientów ocenia współpracę z nami pozytywnie bądź bardzo pozytywnie.

Będziemy zaszczyceni, jeśli powitamy Cię w gronie naszych Klientów

Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*
*
OK
Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie

Wyślij SMS MB pod nr 4244

Dzienne Świadczenie Szpitalne

Wyślij SMS DSS pod nr 4755

Ochrona Wypadkowa

Wyślij SMS OW pod nr 4244

Terminowe Ubezpieczenie na Życie

Wyślij SMS TERM pod nr 4244

Koszt wysłania SMSa jak za zwykłą wiadomość.

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE