O Nas

Akredytacja i wyróżnienia

Zdobyliśmy godną pozazdroszczenia reputację za sposób, w jaki prowadzimy naszą działalność oraz za innowacyjne produkty oferowane za naszym pośrednictwem. Dowodem tego są liczne nagrody, które zdobyliśmy.

4Life Direct Sp. z o.o. jest agentem ubezpieczeniowym zarejestrowanym w rejestrze pośredników ubezpieczeniowych KNF.

Dane Agenta w Rejestrze Agentów Ubezpieczeniowych

Informacje o ubezpieczycielu Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited

Informacja o ubezpieczycielu Red Sands Insurance Company (Europe) Limited

Pełnomocnictwo – Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited

Pełnomocnictwo – Red Sands Insurance Company (Europe) Limited
 

 

 Wyróżnienia


Najlepsze call center w Europie i na świecie
W 2012 roku 4Life Direct została wyróżniona dwoma złotymi medalami Contact Center World Awards w kategoriach „Best Sales Campaign” i „Best Direct Response Campaign”. 4Life Direct to pierwsza polska firma, która zdobyła tą prestiżową nagrodę przyznawaną przez The Global Association for Contact Center Best Practices & Networking.

http://www.contactcenterworld.com/


          

Firma Przyjazna Klientowi
Od roku 2010 4Life Direct co roku otrzymuje godło Firmy Przyjaznej Klientowi za stosowanie najlepszych praktyk w zakresie działań zorientowanych na stałe podnoszenie poziomu zarządzania obsługą Klienta oraz za skuteczność realizowania założeń polityki zarządzania relacjami z Klientem.

http://firmaprzyjaznaklientowi.pl/


 
Rzetelna Firma
Od 2013 roku uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.
 

http://rzetelnafirma.pl/

 


Jakość Roku 2011
W 2011 roku firma 4Life Direct otrzymała nagrodę Jakość Roku za wysoką jakość obsługi Klienta.

http://www.jakoscroku.pl/

 


 

Laur Konsumenta

4Life Direct została wyróżniona Laurem Konsumenta w kategorii „Odkrycie Roku 2011”. Wyróżnienie to stanowi dla nas wyjątkową wartość, ponieważ o jego przyznaniu decydują sami Konsumenci.

http://laur-konsumenta.pl/


 

Złota Mowa Reklamowa

W grudniu 2015 Dział Marketingu naszej firmy otrzymał wyróżnienie od Telewizji Polskiej w kategorii "Złota Mowa Reklamowa - Reklamodawca" w uznaniu za wybitną postawę w kształtowaniu kultury komunikacji za pośrednictwem reklam emitowanych na antenach TVP, za dużą wrażliwość i kreatywność językową, a także poszanowanie zasad i tradycji języka polskiego. 

Zobacz wyróżnienie

 

 

 

Akredytacje


 
 

         
Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych 
i Finansowych

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych [zobacz certyfikat] i przestrzegamy również Kodeksu Etyki tej organizacji [zobacz kodeks].

http://www.posrednicy.org.pl


 

 

Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB

Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB [zobacz certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB] i stosujemy się do wytyczonych przez tę organizację standardów.

http://www.smb.pl/


 

Zaktualizowano: 21 sierpnia 2018

Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE