O Nas

Kariera w 4Life Direct

4Life Direct to jeden z najszybciej rozwijających się pośredników ubezpieczeniowych w Europie. To co nas wyróżnia, to pasja z jaką pracujemy, dynamika działania i innowacyjne podejście. Praca z 4Life Direct to niepowtarzalna szansa na rozwój osobisty i zawodowy na szczeblu międzynarodowym. 

Grupa 4Life Direct rozszerzyła swoją działalność na Europę w 2009 roku i obecnie posiada biura w Polsce, Grecji, na Węgrzech, w Czechach i Słowacji. Dzięki zaangażowaniu i skupieniu się na rozwoju mamy godną pozazdroszczenia reputację za formę prowadzenia naszej działalności i zostaliśmy uznani za światowych liderów  w sprzedaży direct.

 

Aby dowiedzieć się więcej o rekrutacji w 4Life Direct odwiedź naszą stronę www.kariera.4lifedirect.pl

 

Chcesz poznać nasze akturalne oferty pracy?

Odwiedź nasz profil pracodawcy

Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE