Poznaj poziom satysfakcji klientów => 4Life Direct - Strona główna
O Nas

Informacje i opinie o firmie 4Life Direct

Wierzymy, że ubezpieczenie na życie jest jednym z najważniejszych podarunków, jakie możesz zapewnić swojej rodzinie. Właśnie dlatego od ponad 25 lat doskonalimy ofertę najbardziej przystępnych cenowo, wygodnych i zrozumiałych polis na życie, dostępnych we współczesnym świecie. Dzięki tym doświadczeniom staliśmy się jednym z wiodących pośredników ubezpieczeniowych w Europie, prowadzących bezpośrednią sprzedaż ubezpieczeń na życie Towarzystwa Ubezpieczeń Red Sands, zapewniając naszym Klientom coś, czego nie oferuje nikt inny.

W 4Life Direct współpracujemy bezpośrednio z naszymi Klientami, co sprawia, że ubezpieczenia stają się proste i wygodne. Specjalizujemy się w udostępnianiu łatwych do zrozumienia i przystępnych cenowo ubezpieczeń na życie bezpośrednio wszystkim zainteresowanym osobom, w tym samym czasie utrzymując najwyższy poziom dostępności usług. Właśnie dlatego jesteśmy dumni z otrzymywania bardzo wysokich wyników za jakość oferowanych za naszym pośrednictwem produktów i doskonałą obsługę Klientów oraz z przyznanego nam godła Firmy Przyjaznej Klientowi, które otrzymaliśmy po raz czwarty z rzędu.

Oto niektóre z wyników niezależnego badania satysfakcji i opinii Klientów, przeprowadzonego w ramach programu Firma Przyjazna Klientowi:

  • 96% ankietowanych określiło ofertę 4Life Direct jako „atrakcyjną” i odpowiadającą ich potrzebom.
  • 66%  naszych Klientów jest „ambasadorami” lub „rzecznikami” marki: są Klienci, którzy w aktywny sposób polecają naszą ofertę innym osobom.
  • 95% naszych Klientów czuło się bezpiecznie kupując oferowane za naszym pośrednictwem usługi.
  • 95% oceniło nasze reklamy jako wyróżniające się w pozytywny sposób spośród innych reklam dotyczących ubezpieczeń.

Jednak nie tylko nasi Klienci mają o nas tak wyjątkowo pozytywną opinię. W ostatnim czasie zostaliśmy wybrani najlepszym call center na świecie przez międzynarodowe stowarzyszenie Contact Center World. Jesteśmy pierwszą polską firmą, która kiedykolwiek otrzymała to wyróżnienie.


Proszę pamiętać, że ubezpieczenia oferowane za pośrednictwem 4Life Direct sprzedawane są tylko podczas rozmowy telefonicznej. Nasza firma nie posiada przedstawicieli, którzy mogą oferować zakup ubezpieczeń w sprzedaży bezpośredniej, np. w Państwa domach.

Spotkanie z przedstawicielem firmy możliwe jest tylko w siedzibie naszej firmy.

Jeżeli skontaktuje się z Państwem osoba podająca się za przedstawiciela firmy 4Life Direct i proponująca spotkanie w Państwa domu – prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 356 15 63.

 

Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*
*
OK

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE