O Nas

Informacje i opinie o firmie 4Life Direct

Wierzymy, że ubezpieczenie na życie jest jednym z najważniejszych podarunków, jakie możesz zapewnić swojej rodzinie. Właśnie dlatego od 2009 roku  pośredniczymy w sprzedaży przystępnych cenowo, wygodnych i zrozumiałych polis na życie, dostępnych we współczesnym świecie. Dzięki tym doświadczeniom staliśmy się jednym z wiodących pośredników ubezpieczeniowych w Europie, prowadzących bezpośrednią sprzedaż ubezpieczeń na życie Towarzystwa Ubezpieczeń Red Sands, zapewniając naszym Klientom coś, czego nie oferuje nikt inny.

W 4Life Direct współpracujemy bezpośrednio z naszymi Klientami, co sprawia, że ubezpieczenia stają się proste i wygodne. Specjalizujemy się w udostępnianiu łatwych do zrozumienia i przystępnych cenowo ubezpieczeń na życie bezpośrednio wszystkim zainteresowanym osobom, w tym samym czasie utrzymując najwyższy poziom dostępności usług. Właśnie dlatego jesteśmy dumni z otrzymywania bardzo wysokich wyników za jakość oferowanych za naszym pośrednictwem produktów i doskonałą obsługę Klientów oraz z przyznanego nam godła Firmy Przyjaznej Klientowi, które otrzymujemy systematycznie od 2010 roku. 

Oto niektóre z wyników niezależnego badania satysfakcji i opinii Klientów, przeprowadzonego w ramach programu Firma Przyjazna Klientowi:

  • Najsilniejszą stroną 4Life Direct w zakresie współpracy są pracownicy firmy, postrzegani przez niemal wszystkich klientów jako uprzejmi (99%) i kompetentni (97%).
  • Do najwyżej ocenianych aspektów należy również zaufanie, że firma kieruje się w swoich działaniach dobrem klienta. Pozytywnie ocenia go 97% klientów.
  • Większość klientów uważa również, że 4LifeDirect szybko rozwiązuje zgłaszane sprawy (94%), a firma komunikuje się w jasny sposób (92%).

 

Źródło danych: Wyniki badania certyfikacyjnego "Firma Przyjazna Klientowi 2016"; www.firmaprzyjaznaklientowi.pl


Proszę pamiętać, że ubezpieczenia oferowane za pośrednictwem 4Life Direct sprzedawane są tylko podczas rozmowy telefonicznej. Nasza firma nie posiada przedstawicieli, którzy mogą oferować zakup ubezpieczeń w sprzedaży bezpośredniej, np. w Państwa domach.

Spotkanie z przedstawicielem firmy możliwe jest tylko w siedzibie naszej firmy.

Jeżeli skontaktuje się z Państwem osoba podająca się za przedstawiciela firmy 4Life Direct i proponująca spotkanie w Państwa domu – prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 354 50 00.

 

Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE