O Nas

Arthur Goldberg

Arthur Goldberg jest dyplomowanym księgowym i członkiem Instytutu Dyplomowanych Księgowych Anglii i Walii (Institute of Chartered Accountants for England) oraz Instytutu Dyplomowanych Księgowych RPA (South African Institute of Chartered Accountants). Jako Menadżer Audytu w firmie Ernst & Young, wyspecjalizował się w audycie instytucji finansowych, początkowo pracując w wielu brytyjskich firmach finansowych z sektora ubezpieczeń. Z 20-letnim stażem w branży usług finansowych, zdobył wartościowe doświadczenie poprzez tworzenie i zarządzanie wieloma niszowymi firmami ubezpieczeniowymi w Wielkiej Brytanii i w centralnej i wschodniej Europie, które odniosły ogromny sukces. Arthur Goldberg dołączył do Zarządu 4Life Direct w Polsce w 2008 roku pełniąc czołową rolę w zapewnianiu dostępu do produktów ubezpieczeniowych od europejskich towarzystw ubezpieczeń, w tym Grupy Red Sands. Obecnie Arthur Goldberg jest Członkiem Rady Nadzorczej 4Life Direct.

Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE