O Nas

John Gammie

John Gammie jest absolwentem Stellenbosch University i University of KwaZulu Natal w Republice Południowej Afryki oraz wykwalifikowanym biegłym rewidentem. Przez wiele lat związany był z sektorem usług finansowych w Wielkiej Brytanii wliczając w to pracę w firmach takich jak Credit Suisse Investment Bank oraz, przez ostatnie 10 lat, Global Insurance Broker Willis. W Global Insurance Broker Willis zajmował się m.in. wdrażaniem międzynarodowych procesów zmiany, zajmował stanowisko zastępcy dyrektora Grupy FP&A oraz CFP Transportu Globalnego. Posiada wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie w komunikacji z zarządami, inwestorami i regulatorami.  Obecnie John jest Członkiem Rady Nadzorczej 4Life Direct Polska. 

Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE