O Nas

Michael Thorpe

Michael Thorpe jest wykwalifikowanym aktuariuszem i członkiem Stowarzyszenia Aktuariuszy (Faculty of Actuaries) w Wielkiej Brytanii, który posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wycenie ubezpieczeń na życie i ubezpieczeń zdrowotnych, zdobyte poprzez pełnienie funkcji w kadrze zarządzającej firmy Hollard Insurance Group w RPA i Correlation Risk Partners w Wielkiej Brytanii. Michael Thorpe dołączył do Zarządu 4Life Direct w Polsce w czerwcu 2011 r. obejmując odpowiedzialność za opracowywanie produktów, reasekurację i zarządzanie ryzykiem. Obecnie Michael Thorpe jest Członkiem Rady Nadzorczej 4Life Direct.

 

Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

Nagrody

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE