Ochrona Szpitalna- ogólne warunki ubezpieczenia - Strona główna
Oferowane produkty

Ogólne Warunki Ubezpieczenia - Ochrona Szpitalna

Uważamy, że ubezpieczenia powinny być proste i łatwe do zrozumienia dla każdego. Chcemy, aby nasi Klienci dokładnie wiedzieli, co obejmuje ich polisa. Właśnie dlatego Ogólne Warunki Ubezpieczenia oferowane za naszym pośrednictwem są jednymi z najkrótszych i najłatwiejszych do zrozumienia na polskim rynku, a wszystkie informacje są zawsze pisane prostym językiem.

AKTUALNE WARUNKI UBEZPIECZENIA

Od dnia 01.11.2013 r. ubezpieczenie  „Ochrona Szpitalna” oferowane jest za pośrednictwem naszej marki Family Direct. Aby pobrać Ogólne Warunki Ubezpieczenia „Ochrona Szpitalna” odwiedź stronę internetową www.familydirect.pl

ARCHIWUM WARUNKÓW UBEZPIECZENIA

Wszystkie wcześniej obowiązujące wersje Ogólnych Warunków Ubezpieczenia Dzienne Świadczenie Szpitalne oraz ubezpieczenia Ochrona Szpitalna są dostępne do pobrania w naszym Archiwum. Jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek innego dokumentu lub dodatkowej pomocy – skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer 22 354 50 00 lub korzystając z formularza kontaktowego. Zawsze chętnie służymy pomocą.

Proszę poprawić następujące błędy
*
*
*
*
OK

Pobierz dokumenty

Pieniądze z tytułu roszczenia zostały wysłane do mnie na czas. Najbardziej podobało mi się to, że w momencie, gdy wypełniłam wniosek i dostarczyłam akt zgonu, nie musiałam już wysyłać żadnych dodatkowych dokumentów od lekarzy.

Jolanta, 51 lat, Blachownia
Jolanta, 51 lat, Blachownia
Dołącz do nas

4Life Direct na Facebook.com 4Life Direct - Kanał You Tube 4Life Direct G+

4LIFE DIRECT NA ŚWIECIE