Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną


Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Początek roku szkolnego: POZNAJ 4 SPOSOBY ABY SIĘ DO NIEGO DOBRZE PRZYGOTOWAĆ

początek roku szkolnego

Znów nadchodzi ten moment - początek roku szkolnego. Powrót do szkoły po długiej przerwie wakacyjnej może być trudny. Aby go wszystkim ułatwić opracowaliśmy cztery wskazówki, dzięki którym odpowiednio przygotujesz się do tego wyjątkowego dnia.

ZACZYNAJ SWÓJ DZIEŃ WCZEŚNIEJ

Wakacje to czas beztroski dla wszystkich domowników. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Szczególnie dla dzieci powrót do porannego wstawania może okazać się bardzo męczący. Zanim rozpocznie się codzienne wstawanie, porozmawiaj z dzieckiem. Im jest ono młodsze, tym te wyjaśnienia będą musiały być dokładniejsze. Wytłumacz, że za parę dni skończy się wylegiwanie i zacznie powrót do codziennych obowiązków. Dla ciebie to oczywiste, dla dziecko niekoniecznie. Lepiej, żeby nie było zaskoczone. Dobrze jeśli mniej więcej tydzień przed rozpoczęciem roku szkolnego, zaczniecie chodzić spać o rozsądnej porze i wstawać wcześniej.

STWÓRZ LISTĘ RZECZY DO ZROBIENIA

Zrób listę wszystkich rzeczy, które musisz kupić i które musisz zrobić. Pomyśl o takich rzeczach jak: odzież sportowa, torba na książki, pudełka na drugie śniadanie i to czym je wypełnisz. Czy zarezerwowałeś już miejsce w klubach dziecięcych i zajęciach dodatkowych?

PRZEĆWICZ PORANNY ROZKŁAD DNIA

Skorzystaj z listy zadań by upewnić się, że dzieci rano zrobiły wszystko co powinny zrobić. Wraz z wiekiem możesz coraz bardziej na nich polegać i wymagać tego by samodzielnie sprawdzały czy mają wszystko czego potrzebują. Oto przykładowa lista, którą możesz wydrukować i z której możesz skorzystać aby sprawdzić czy uprości ona wasz poranny rozkład dnia: darmowa lista do pobrania.

CIESZ SIĘ OSTATNIMI WOLNYMI DNIAMI Z RODZINĄ

Pamiętaj o tym, by się relaksować i cieszyć ostatnimi dniami wakacji. Dzieci szybko dorastają i ważne jest byś zarezerwował czas na zabawę i rozmowy z nimi. Z chwilą gdy zabrzmi pierwszy dzwonek trochę trudniej będzie Ci wygospodarować na to czas.

Poświęć też kilka minut na to by zapewnić swoim bliskim bezpieczeństwo finansowe gdy Ciebie zabraknie. Aby kupić właściwą polisę ubezpieczeniową musisz wiedzieć jaka kwota zabezpieczy potrzeby osób będących na Twoim utrzymaniu. To, czy potrzebujesz polisy na życie jest kwestią indywidualną, ale jeśli Twój małżonek lub małżonka, dzieci, partner lub inni krewni zależni są od Twoich dochodów aby móc opłacić kredyt hipoteczny lub inne wydatki na życie, wówczas odpowiedź brzmi “tak”.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o polisach ubezpieczeniowych zaprojektowanych by zabezpieczyć przyszłość finansową Twojego dziecka, pozwól nam skontaktować się z Tobą telefonicznie. Po prostu kliknij w przycisk poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak jest to możliwe.