Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną


Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Jako kochający rodzice lub dziadkowie robimy wszystko co w naszej mocy by zapewnić dziecku dobry start w przyszłość. Ubezpieczenie na życie może być bardzo drogie, szczególnie jeśli myślisz o tym by je zakupić w późniejszym etapie życia. Dlatego Polisa na Przyszłość Plus od Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited z siedzibą na Gibraltarze daje przezornym rodzicom i dziadkom możliwość podarowania dziecku ochrony która będzie trwała do progu jego życia. Jest to prosty i przystępny sposób aby wesprzeć Twoje dziecko w przyszłości. Podaruj swojemu dziecku dobry start w życie dzięki temu specjalnemu prezentowi.
mapŚwiadczenie wypłacane z okazji urodzin dziecka*
mapPrzy przystąpieniu do ubezpieczenia nie są wymagane badania lekarskie
mapPolisa dla dzieci w wieku od 6 tygodni do nieukończonych 17 lat
mapNiskie miesięczne składki nie wzrosną nawet jak dziecko osiągnie pełnoletniość
* po ukończeniu 18. roku życia (jeśli w momencie przystępowania do ubezpieczenia dziecko miało mniej niż 10 lat) lub po ukończeniu 25. roku życia (jeśli w momencie przestępowania do ubezpieczenia dziecko miało więcej niż 10 lat) wypłacone świadczenie będzie równa wszystkim składkom wpłaconym przez te lata
Cała dokumentacja produktu, łącznie z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia, znajdują się w  dokumentach do pobrania.
1. Poinformuj nas o śmierci osoby ubezpieczonej Skontaktuj się bezpośrednio z Działem Odszkodowań, a udzielimy Ci wszystkich informacji dotyczących dokumentów niezbędnych do otrzymania świadczenia. Przede wszystkim, podaj nam podstawowe dane dotyczące roszczenia, w tym przyczynę śmierci oraz numer polisy (jeśli go posiadasz). Możesz to zrobić w najwygodniejszy dla siebie sposób – pocztą e-mail, telefonicznie, osobiście lub za pośrednictwem poczty. 2. Wypełnij wniosek i dostarcz nam wymagane dokumenty Podstawą do wypłaty świadczenia jest wniosek. Na wniosku znajdziesz również listę innych wymaganych dokumentów. Wypłata świadczenia zostanie zlecona najpóźniej w ciągu 7 dni robiczych od zaakceptowania kompletu wymaganych dokumentów. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się bezpośrednio z Działem Odszkodowań, a udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Wypłata roszczeń i postępowanie roszczeniowe oparte jest na przepisach prawa i wyżej wymienione wskazówki są jedną z możliwości uzyskania informacji o roszczeniu i krokach jakie należy podjąć, aby świadczenie zostało zapłacone. Kontakt z Działem Odszkodowań 4Life Direct: 4Life Direct sp. z o.o. Dział Odszkodowań ul. Chmielna 132/134 00-805 Warszawa Tel.: 22 354 50 00 e-mail: odszkodowania@4lifedirect.pl   W szczególnych i uzasadnionych przypadkach 4Life Direct działający w imieniu Ubezpieczyciela zastrzega sobie prawo żądania innych dodatkowych informacji i dokumentacji. Wypłata odszkodowań i postępowanie odszkodowawcze oparte jest na przepisach prawa i wyżej wymienione wskazówki są jedną z możliwości uzyskania informacji o odszkodowaniu i krokach jakie należy podjąć, aby świadczenie zostało zapłacone. Umowa ubezpieczenia jest regulowana Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. Reklama ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Umowa Ubezpieczenia zawierana jest z Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited z siedzibą na Gibraltarze. Red Sand Life jest notyfikowany przez KNF zgodnie z właściwymi europejskimi regulacjami ubezpieczeniowymi oraz jest upoważniony do oferowania ochrony ubezpieczeniowej i zawierania umów ubezpieczenia w Polsce.