Dołącz do naszego zespołu!

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie jakości rozmów Konsultantów
  • Współtworzenie strategii jakościowej dla pracowników Zespołów Sprzedażowych oraz Operacyjnych
  • Prowadzenie warsztatów z zakresu obszarów jakościowych
  • Prowadzenie szkoleń produktowych i systemowych
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie szukania usprawnień, optymalizacji procesów mających Monitorować efekty działań szkoleniowych oraz ich wpływ na wyniki KPI
  • Raportowanie bieżących działań
  • Praca na wyznaczonych KPI ilościowych i jakościowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w dziale kontroli jakości
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń jakościowych oraz w pracy onboard
  • Orientacja na cel i determinację w ich realizacji
  • Umiejętność pracy z danymi – analityczne myślenie
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu
  • Umiejętność zarządzania swoim czasem pracy i ustalania priorytetów
  • Znajomość rynku Call Center i Telesprzedaży
  • Znajomość rynku ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • TO ILE ZARABIASZ,
    ZALEŻY OD CIEBIE
  • BONUSY FINANSOWE
  • ELEASTYCZNY GRAFIK
  • PAKIET MEDYCZNY
    MEDICOVER
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • KARTA MULTISPORT
  • WYRÓŻNIENIA I NAGRODY
    DLA NAJLEPSZYCH PRACOWNIKÓW
  • NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA
  • KĄCIK GIER I RELAKSU