Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną


Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Niestety, żyjemy w świecie, w którym wypadki zdarzają się każdego dnia. Co roku tysiące ludzi umiera lub staje się niepełnosprawnymi wskutek wypadków. Fakty są takie, że każdego dnia średnio 8 osób w Polsce ginie w wyniku wypadku drogowego*, a wiele więcej zostaje rannych bądź doznaje trwałego kalectwa. Co oznaczałoby dla Ciebie i Twoich bliskich gdybyś w wyniku wypadku stał się niepełnosprawny i nie mógłbyś już dłużej pracować w swoim obecnym zawodzie lub w tym, w którym masz doświadczenie i umiejętności? W jaki sposób utrzymałbyś siebie i swoją rodzinę? Ubezpieczenie NNW zawierane z Red Sands Life Assurance (Europe) Limited z siedzibą na Gibraltarze może Ci w tym pomóc. Dzięki niemu otrzymasz pieniądze, które zastąpią część utraconych przez Ciebie zarobków lub będą mogły posłużyć do opłacenia rachunków za leczenie, zakupu potrzebnego sprzętu medycznego lub pokrycia kosztów adaptacji domu do Twoich potrzeb...lub też do jakichkolwiek innych celów. Świadczenie otrzymasz w przypadku doznanej w wyniku nieszczęśliwego wypadku całkowitej i trwałej niepełnosprawności jak również gdy złamiesz niektóre z kości oraz za pobyt w szpitalu związany z danym uszkodzeniem ciała będący następstwem tego wypadku. Możesz otrzymać aż do 100 000 zł, a suma ta pomoże Tobie i Twoim najbliższym zadbać o Waszą przyszłość.

* „Wypadki drogowe w Polsce w 2017 roku”, Komenda Główna Policji, Warszawa 2017

mapUbezpiecz się na kwotę w wysokości aż do 100 000 zł
mapUmowa jest zawierana na 5 lat z możliwością przedłużenia o każde kolejne 5 lat aż do osiągnięcia 80. roku życia
mapŚwiadczenie jest zlecane do wypłaty w ciągu 7 dni od zaakceptowania kompletu dokumentów
mapMiesięczne składki są przystępne cenowo
mapJeżeli masz od 18 do 70 lat uzyskasz akceptację przystąpienia do ubezpieczenia bez względu na swój stan zdrowia
mapNie wymagamy od Ciebie żadnych badań lekarskich - choroby istniejące przed podpisaniem umowy ubezpieczenia podlegają wykluczeniu z ochrony
Cała dokumentacja produktu, łącznie z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia znajduje się w dokumentach do pobrania.
  1. Poinformuj nas o zdarzeniu ubezpieczeniowym Skontaktuj się bezpośrednio z Działem Odszkodowań, a udzielimy Ci wszystkich informacji dotyczących dokumentów niezbędnych do otrzymania świadczenia. Przede wszystkim, podaj nam podstawowe dane dotyczące odszkodowania, w tym numer polisy. Możesz to zrobić w najwygodniejszy dla siebie sposób – pocztą e-mail, telefonicznie, osobiście lub za pośrednictwem poczty.   2. Wypełnij wniosek i dostarcz nam wymagane dokumenty Podstawą do wypłaty świadczenia jest kompletnie wypełniony wniosek. Na wniosku znajdziesz również listę innych wymaganych dokumentów. Wypłacimy Ci należne świadczenie najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania kompletu wymaganych dokumentów. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się bezpośrednio z Działem Odszkodowań, a udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Wypłata odszkodowań oparta jest na przepisach prawa i wyżej wymienione wskazówki są jedną z możliwości uzyskania informacji o odszkodowaniu i krokach jakie należy podjąć, aby świadczenie zostało zapłacone. Kontakt z Działem Odszkodowań 4Life Direct: 4Life Direct sp. z o.o. Dział Odszkodowań ul. Chmielna 132/134 00-805 Warszawa Tel.: 22 354 50 99 E-mail: odszkodowania@4lifedirect.pl   W szczególnych i uzasadnionych przypadkach 4Life Direct działający w imieniu Ubezpieczyciela zastrzega sobie prawo żądania innych dodatkowych informacji i dokumentacji. Wypłata odszkodowań i postępowanie odszkodowawcze oparte jest na przepisach prawa i wyżej wymienione wskazówki są jedną z możliwości uzyskania informacji o odszkodowaniu i krokach jakie należy podjąć, aby świadczenie zostało zapłacone. Umowa ubezpieczenia jest regulowana Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. Reklama ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Umowa Ubezpieczenia zawierana jest z Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited z siedzibą na Gibraltarze. Red Sand Life jest notyfikowany przez KNF zgodnie z właściwymi europejskimi regulacjami ubezpieczeniowymi oraz jest upoważniony do oferowania ochrony ubezpieczeniowej i zawierania umów ubezpieczenia w Polsce.