Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną


Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Walentynki – co oznaczają one dla Ciebie?

miłość para

W te Walentynki chcielibyśmy zadać Ci jedno z najważniejszych pytań - co oznacza dla Ciebie MIŁOŚĆ?

W pierwszej chwili odpowiedź na to pytanie może wydawać się trudna - jako osoba dojrzała wiekiem na przestrzeni lat na pewno doświadczyłeś różnych rodzajów miłości - od nastoletnich zauroczeń, które przeżywałeś w szkole, przez motyle w brzuchu, które czułeś patrząc pierwszy raz na swojego partnera życiowego, aż po bezwarunkową miłość, którą czuje rodzic do dziecka.

Walentynki – doskonały czas na refleksję

Walentynki to najlepszy czas na to, aby zatrzymać się na chwilę i zastanowić się nad osobami, które kochamy najbardziej i nad tym w jaki sposób okazujemy im uczucia przez pozostałą część roku.

Chcielibyśmy zachęcić Cię, abyś w tym dniu zastanowił się jakim rodzajem miłości darzysz swojego partnera, w jaki sposób pokazujesz mu swoje zaangażowanie w waszym wspólnym życiu codziennym?

Prawdziwa miłość w dojrzałym wieku

Podarowanie bliskiej osobie kwiatów lub czekoladek w Walentynki będzie na pewno miłym gestem, jednak jako osoba w wieku dojrzałym wiesz, że prawdziwa miłość to coś więcej – to poczucie bezpieczeństwa, wzajemny szacunek i gotowość na zrobienie wszystkiego co mogłoby uszczęśliwić bliskie nam osoby – nie tylko w ten jeden dzień, ale przez cały rok!

Wraz z wiekiem zmieniają się nie tylko nasze wartości i obowiązki, którym musimy sprostać, zmienia się również sposób w jaki okazujemy swoje uczucia – może właśnie dlatego warto zostawić tradycyjne prezenty walentynkowe dla młodszych pokoleń  i skupić się na innych sposobach, które pokażą naszym bliskim jak ważni są dla nas.

Jesteśmy tylko firmą ubezpieczeniową?

Być może zastanawiasz się jakie kwalifikacje mamy do tego, aby poruszać tak ważne i osobiste kwestie – przecież jesteśmy tylko firmą ubezpieczeniową.

Masz rację, jednak gdy zastanowisz się nad tym trochę głębiej, dostrzeżesz, że wszystko co robimy w 4Life Direct skupione jest wokół jednego, najważniejszego dla nas zagadnienia – jest to właśnie miłość do bliskich nam osób i chęć zapewnienia im poczucia bezpieczeństwa.

Przykłady prawdziwej miłości

Jako firma ubezpieczeniowa codziennie doświadczamy przykładów „prawdziwej” miłości. Jest nim kobieta, która postanawia zabezpieczyć swoją rodzinę decydując się na zakup ubezpieczenia na życie oraz mężczyzna, który chcą mieć pewność, że jego rodzina nie pozostanie bez środków do życia w razi gdyby stało się coś nieoczekiwanego, kupuje ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Tym co kieruje każdą z tych osób jest zawsze miłość do najbliższych i chęć zapewniania bezpieczeństwa tym, których kochamy najbardziej.

Czy masz tyle szczęścia co my?

W naszej pracy mamy to szczęście, że codziennie doświadczamy takich przejawów miłości, które są odzwierciedleniem tego co robimy i tego na bazie jakich wartości powstała nasza firma. Jest to właśnie ugruntowana, długoterminowa i bezwarunkowa miłość , która jest podstawą wszystkich udanych związków i relacji, które budujesz ze swoimi najbliższymi.

I jest to również rodzaj miłości, który jest nam najbliższy w nadchodzące Walentynki.