Etap 1 z 4

Dlaczego warto?

Brak badań lekarskich

Aby przystąpić do ubezpieczenia, nie musisz przechodzić żadnych badań lekarskich ani odpowiadać na pytania dotyczące Twojego stanu zdrowia.

Pewna przyszłość bez wychodzenia z domu

Polisę zapewniającą bezpieczną przyszłość Twojej rodzinie wykupisz bez wychodzenia z domu. Prościej się nie da!

Wypłata świadczenia w 24 godziny

Wypłata świadczenia zostanie zlecona  w ciągu 24 godzin (w dni robocze) po dostarczeniu kompletu dokumentów i zaakceptowaniu odszkodowania.

Ochrona 24/7

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie zapewnia Ci ochronę 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, do końca Twojego życia - pod warunkiem terminowego opłacania składek.

Nasze wartości

Prostota

Umowa ubezpieczeniowa musi być prosta, aby Klienci dokładnie wiedzieli, za co płacą. Współpracujemy wyłącznie z firmami, które oferują przejrzyste warunki oraz zapewniają pełen zakres ochrony.

Wygoda

Rozmawiamy o poważnych sprawach, dlatego chcemy uchronić Klientów od wszelkich zbędnych stresów. Komunikujemy się z nimi bezpośrednio przez telefon, co oznacza, że nie muszą wychodzić z domu, aby zadbać o przyszłość swoich rodzin.

Przystępne ceny

Klienci mają do dyspozycji konkretny budżet, dlatego współpracujemy z firmami oferującymi produkty ubezpieczeniowe z przystępną składką.