Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

4Life Direct – opinie

wtorek, 09 maja 2023

Zastanawiasz się nad kupieniem ubezpieczenia na życie za pośrednictwem 4Life Direct? Szukasz opinii o 4Life Direct? Przeczytaj opinie o 4Life Direct, które pochodzą od osób uposażonych.

Jakie w 2023 roku są opinie o 4Life Direct?

Elżbieta, Bydgoszcz
Wszystko było w porządku, świadczenie było wypłacone, syn załatwił wszystko przez komputer, 24 godziny i od razu przyszło odszkodowanie. Dobrze, wszystko funkcjonuje, jest ok. 24 godziny, w jeden dzień wyście to wypłacili, jest w porządku.

Jolanta, Biała Piska
Byłam bardzo zaskoczona, bardzo zadowolona, nie spodziewałam się absolutnie, ze to tak szybko, fajnie pójdzie. Naprawdę jestem pełna podziwu, dziękuję bardzo. Naprawdę jestem bardzo wdzięczna. Pan, do którego udało mi się dodzwonić był bardzo miły, sympatyczny, bardzo dużo mi pomógł. Odszkodowanie trwało bardzo szybko. Byłam bardzo bardzo mile zaskoczona.

Roman, Gołaszewo
Wszystko było w porządku, zadzwoniłem, przebiegło to bezproblemowo, miła obsługa, wszelkie informacje co chciałem to dostałem. Świadczenie zostało wypłacone w ciągu 24 godzin, nie mam zastrzeżeń, bardzo szybko.

Katarzyna, Katowice
Nie mam nic do zarzucenia firmie Waszej, tak jak gdzieś tam były informacje o szybkiej wypłacie bezproblemowej, ja nawet – mimo że wiedziałam, że to tak u Was jest – to byłam bardzo zaskoczona szybkością działania. Procedury same były bezproblemowe, nic skomplikowanego.

Przeczytaj opinie na temat 4Life Direct

Katarzyna, Jawor
Nie było żadnych problemów, jestem bardzo zadowolona, świadczenie zostało wypłacone bez żadnych problemów w dobrym terminie i czasie. Zostałam poinformowana o wszystkim, dowiedziałam się to, co chciałam wiedzieć. Osoba, z którą rozmawiałam była kompetentna, udzieliła mi wszelakich informacji, co tylko chciałam wiedzieć to wiedziałam. Prywatnie to byłam bardzo zaskoczona, bo świadczenie zostało wypłacone w bardzo krótkim czasie i to było dla mnie wielkim zaskoczeniem i bardzo miło mi, że tak to szybko nastąpiło, nie musiałam długo czekać. 

Magdalena, Biedzew
Nie było żadnych problemów, bardzo dobry kontakt, szybka realizacja wypłaty świadczenia. Na początku na infolinię, potem mailowo było załatwiane, wszystko bardzo sprawnie. To było w kilka dni załatwione, nawet byłam w szoku, że tak szybko.

Grażyna, Nowa Ruda
Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bardzo szybko. Ja sama bym sobie nie poradziła, bo wszystko było przez maila, syn mi ściągnął i obyło się bez problemu. Tak wszystko było bardzo przejrzyste, nie mam żadnych zastrzeżeń. Szybciutko, proste pytania, proste odpowiedzi. Było ekspresowo.

Agnieszka, Łączna
Jestem zadowolona, pieniążki wpłynęły w sumie na drugi dzień chyba po złożeniu [4Life Direct: dokumentów] i mogłam wszystko zrealizować.

Masz pytania? Skontaktuj sie z nami pod bezpłatnym numerem infolinii 800 007 750 w godz. 8:00 – 19:00 od poniedziałku do piątku. Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie przez internet, możesz to zrobić TUTAJ.

Zamieszczone opinie pochodzą od osób uposażonych, które otrzymały wypłatę świadczenia z umów ubezpieczenia zawartych za pośrednictwem 4Life Direct Sp. z o.o. Są to autentyczne komentarze, jakie otrzymaliśmy podczas rozmowy telefonicznej z uposażonym. Osoby te wyraziły dobrowolną zgodę na umieszczenie ich komentarzy na naszym blogu

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje