Twoja Ochrona – ubezpieczenie bez okresu karencji zapewni Twoim bliskim spokojną finansową przyszłość, kiedy zabrakłoby Ciebie nagle i niespodziewanie.

Przechodzień wchodzi na pasy prosto pod nadjeżdżający szybko samochód

Polisa pomoże Ci zadbać o bezpieczeństwo finansowe bliskich w sytuacji Twojej śmierci na skutek nieszczęśliwego wypadku. Dlatego przezorni klienci lub wyjątkowo narażeni na ryzyko nagłych zdarzeń wybierają Twoją Ochronę.  

Ubezpieczenie bez okresu karencji

Jesteś chroniony od pierwszego dnia wejścia umowy w życie. Twoi bliscy otrzymają pełną sumę ubezpieczenia jeśli Twoja śmierć nastąpiłaby na skutek nieszczęśliwego wypadku. Dopilnujemy wtedy, żeby środki znalazły się w dyspozycji wskazanych w umowie osób najszybciej jak to możliwe. Wypłatę świadczenia zlecamy w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania kompletu dokumentów i zaakceptowania odszkodowania.

Ochrona ubezpieczeniowa na 5 lat, nawet do 80. roku życia

Polisa Twoja Ochrona zawierana jest na 5 lat. Masz możliwość przedłużania jej na każde kolejne 5 lat aż do 80. urodzin. Ubezpieczyciel nie wypowie Ci umowy jeśli tylko opłacasz składki. Nawet jeśli w czasie trwania umowy zmienisz rodzaj wykonywanej pracy, pracodawcę lub pogorszy się stan Twojego zdrowia jesteś chroniony i bezpieczny. Nie zmienia się też wtedy wysokość Twojej składki.

Bezpieczeństwo finansowe rodziny

Umowa ubezpieczenia zawierana jest z Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited z siedzibą na Gibraltarze. Red Sands Life jest notyfikowany przez KNF zgodnie z właściwymi europejskimi regulacjami ubezpieczeniowymi oraz jest upoważniony do oferowania ochrony ubezpieczeniowej i zawierania umów ubezpieczenia w Polsce.

Twoja Ochrona

PODSTAWOWE INFORMACJE

OPINIE

Co mówią o nas klienci

Szare jednolite tło

Ubezpieczenia na przejrzystych zasadach

Szukasz ubezpieczenia na życie lub zdrowie?

Porozmawiaj z naszym konsultantem.
ZAMÓW ROZMOWĘ