Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

KOGO

WSPIERAMY

Program Care4 został stworzony po to, aby w bezpośredni sposób zmieniać na lepsze życie lokalnych społeczności oraz miejsc, w których żyją nasi Klienci i Pracownicy.

Ks. Mieczysław Maliński

Zaangażowanie w sprawy innych

Działalność społeczna to wartościowy element, który kształtuje człowieka. W 4Life Direct wspierane są postawy odpowiedzialności za otaczające nas życie i świat. Program Care4 4Life Direct w Polsce wystartował w 2012 roku. Od tego czasu firma inspiruje pracowników jak angażować się w działania z zakresu odpowiedzialności społecznej. To, co robimy, pokazuje, kim jesteśmy.

Działalność charytatywna pracowników

Uznanie to jedna z podstawowych wartości 4Life Direct. Raz na miesiąc wybierany jest Pracownik Miesiąca, który w dowód uznania otrzymuje m.in. 1 tys. zł. Z kolei osoba, która otrzymuje tytuł Pracownika Roku do dyspozycji ma aż 10 tysięcy złotych. Zwycięzca ma możliwość wskazania organizacji charytatywnej bliskiej swemu sercu. Do tej pory w ten sposób pomoc otrzymało kilkanaście fundacji. Podzielono się z nimi nie tylko pieniędzmi, ale i czasem, i zaangażowaniem, i uśmiechem.

Pomoc dzieciom, zwierzętom, środowisku

W 4Life Direct nie narzuca się pracownikom wyboru komu nieść pomoc. Ważne jest wykształcenie postawy pełnej odpowiedzialności za innych. Oferowanie ubezpieczeń, szczególnie tych na życie, wymaga od konsultantów niezwykłej empatii. Szacunek dla rozmówcy, troska o spokój jego i bliskich mu osób  sprawiają, że na pozór zwykła rozmowa przez telefon zamienia się w spotkanie z dobrym znajomym.

Komu pomógł zespół 4Life Direct