Poznaj składkę Kup online

4LIFE DIRECT

O nas

4Life Direct Sp. z o.o. jest częścią
4Life International Group. Grupa ma siedzibę główną w Londynie i jest obecna na rynkach: polskim, czeskim, słowackim i węgierskim. W sumie obsłużyła już ponad 2 miliony klientów. W Polsce biuro otwarto w 2008 roku. Od 2009 roku 4Life Direct Polska pośredniczy w sprzedaży przystępnych cenowo, wygodnych i zrozumiałych polis na życie. Po to, aby Polacy zapewnili swoim rodzinom bezpieczną i spokojną przyszłość.

4LIFE DIRECT

Nasze wartości

Współpracujemy z najlepszymi

Wybieramy partnerów, którzy kierują się takimi samymi zasadami jak my – prostotą, wygodą i przystępnymi cenami. Jesteśmy agentem działającym na rzecz: Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S. A. należące do Grupy Generali, Quantum Leben licencjonowanego przez Liechtenstein Financial Market Authority (FMA) oraz towarzystwa Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited, które jest częścią grupy Red Sands.

Partnerzy biznesowi podają sobie dłonie na koniec negocjacji
ZARZĄD

4Life Direct

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje

Poznaj swoją składkę

Polisa na życie dla osób w wieku 40-85 lat.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny lub e-mailowy kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.