Halo. Chcę kupić ubezpieczenie na życie i mam pytanie.

Wrodzona przezorność, rozmowa ze znajomymi lub sytuacja, z którą przyszło Ci się zmierzyć. Poczułeś impuls. Postanowiłeś kupić polisę na życie. Ale co dalej? Jak poruszać się w gąszczu ofert i wybrać tę najlepszą dla siebie? Przygotuj się do rozmowy z agentem. Pomożemy zadawać mu pytania.

Dowiedz się więcej

Dlaczego rodzic zajmujący się domem potrzebuje ubezpieczenia na życie?

Praca wykonywana przez rodzica zajmującego się domem nie może być lekceważona przy wyborze wysokości ubezpieczenia na życie. Nie chodzi o to „czy” rodzic zajmujący się domem powinien mieć taką samą, większą czy mniejszą ochronę ubezpieczeniową jak rodzic pracujący zawodowo. Zamiast tego warto ustalić wysokość  ubezpieczenia na życie dla rodzica zajmującego się domem wyceniając jej lub jego wkład  w działanie gospodarstwa domowego.   

Dowiedz się więcej

Jak kupić ubezpieczenie na życie?

Myślisz o zakupie ubezpieczenia na życie? Wiele polskich rodzin już zdecydowało się na taki zakup. Powód, dla którego podjęli taką decyzję jest prawdopodobnie podobny do tego, którym kierujesz się Ty – aby pomóc Twoim bliskim opłacić zobowiązania pozostawione przez Ciebie po śmierci lub zrekompensować im utracone dochody, tak by mogli oni opłacić bieżące wydatki na życie gdy Ciebie zabraknie.

Dowiedz się więcej

Korzyści z Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie

Wyobraź sobie, że nie masz ubezpieczenia samochodowego, a przydarzył Ci się wypadek. To nieprzyjemne i kosztowne zdarzenie. Podobnie rzecz ma się jeśli chodzi o ubezpieczenie mieszkania, które jest niezbędne na okoliczność wypadku. Ubezpieczenie chroni Cię przed tym co niespodziewane.

Dowiedz się więcej

Kilka faktów na temat Bezterminowego Ubezpieczeniowa na Życie

Czy gdyby Ciebie zabrakło Twoja rodzina byłaby w stanie pokryć koszty pogrzebu i spłacić wszystkie zobowiązania, które po sobie zostawiłeś?

Dowiedz się więcej

Co należy rozważyć podczas zakupu ubezpieczenia na życie?

Starsze osoby wiedzą lepiej niż inni, że w życiu niewielu rzeczy można być pewnym. Tak naprawdę, jedyną rzeczą na jakiej seniorzy mogą się oprzeć to spodziewać się niespodziewanego – szczególnie jeśli chodzi o zdrowie i pieniądze. Dlatego jesteśmy to dłużni samym sobie i naszym rodzinom by przygotować się najlepiej jak możemy na to czego powinniśmy się spodziewać, a czego jednocześnie nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczyłeś samochód i mieszkanie? Kup też polisę na życie dla siebie

Wyobraź sobie co by było gdybyś nie ubezpieczył samochodu i zdarzyłby się wypadek. To przerażająca i bardzo kosztowna wizja. Ubezpieczenie chroni Cię przed tym co niespodziewane.

Dowiedz się więcej

Po pierwsze, gratulujemy, że kupiłeś polisę ubezpieczeniową na życie!

W przypadku każdej polisy ubezpieczeniowej na życie musisz wybrać osobę uposażoną. Osoba uposażona to zazwyczaj osoba lub osoby, którym zostanie wypłacone świadczenie z Twojej polisy po Twojej śmierci;  beneficjentem Twojej polisy może być również trust, organizacja charytatywna, świadczenie z polisy może też zostać dołączone do Twojej masy spadkowej.

Dowiedz się więcej

Plastik w oceanach

Plastikowe odpady można znaleźć na każdej plaży na świecie, od zatłoczonych plaż pełnych turystów aż po te na niezamieszkałych tropikalnych wyspach. Nigdzie nie jest bezpiecznie.

Dowiedz się więcej

Ubezpiecz się na każdym etapie Twojego życia

Jeśli masz osoby, które kochasz i które na Tobie polegają, lub gdy masz zobowiązania finansowe wówczas potrzebujesz ubezpieczenia na życie aby ochronić się „na wszelki wypadek” – na każdym etapie Twojego życia. A oto zaledwie kilka z wielu powodów dla których warto wykupić polisę na życie na każdym jego etapie.

Dowiedz się więcej

6 lipca to Międzynarodowy Dzień Pocałunku

W kulturze zachodniej pocałunek jest powszechnym gestem służącym powitaniu, a czasem jest on wręcz oczekiwany. We wszystkich kulturach ludzie witają się by pokazać, że kogoś znają, lubią i szanują. W zależności od okazji oraz kręgu kulturowego powitanie może przybierać formę podania sobie dłoni, uścisku, ukłonu, skinienia głową, potarcia się nosami, pocałunku w usta z ustami zamkniętymi lub pocałunku albo pocałunków w policzek. Całowanie w policzek jest najbardziej popularne w Europie, Ameryce Łacińskiej, jak również jest standardową formą powitania w Europie Łacińskiej.

Dowiedz się więcej

Wskazówki jak żyć bez plastiku

Czy uważasz, że da się żyć bez plastiku? Zastanawiasz się jak to zrobić lub przynajmniej jak zacząć? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu. Oto lista kroków, dzięki której łatwiej Ci będzie zacząć.

Dowiedz się więcej