Poznaj składkę Kup online

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie „Moi Bliscy” zapewni spokój Tobie i Twoim bliskim nawet wtedy, kiedy Ciebie zabraknie.

Szczęśliwa i spokojna o swoją przyszłość pięciosobowa rodzina uśmiecha się do zdjęcia

Ubezpieczenie na życie na prostych zasadach. Bez ankiet medycznych

Nie zadajemy pytań o stan zdrowia, ani nie przeprowadzamy badań medycznych. Wystarczy jedna rozmowa z konsultantem 4Life Direct, podczas której wspólnie znajdziemy najlepszą opcję dla Ciebie oraz zawrzemy umowę bezterminowego ubezpieczenia. Możesz również kupić polisę online – w trzech prostych krokach.

Dożywotnia ochrona

Nawet jeśli zmienisz rodzaj wykonywanej pracy, pracodawcę lub pogorszy się stan Twojego zdrowia, wartość polisy i wysokość składek nie ulegnie zmianie. Ubezpieczyciel nie wypowie Ci umowy jeśli tylko opłacasz składki.

Przez pierwsze 24 miesiące (Okres Pierwszej Ochrony) wysokość świadczenia równa jest 100% wpłaconych do daty śmierci składek (w przypadku wariantu małżeńskiego 50%). Jeśli jednak osoba ubezpieczona poniesie śmierć na skutek nieszczęśliwego wypadku, rodzina otrzyma trzykrotną wartość sumy ubezpieczenia z umowy już od pierwszego dnia trwania umowy.

Niezmienna składka ubezpieczenia do końca życia

Wysokość składki zależy od wieku, wybranej sumy ubezpieczenia i wybranego wariantu. Składka pozostaje niezmienna do końca Twojego życia, a jej wysokość kalkulujemy na bazie wieku ubezpieczonej osoby w chwili, kiedy polisa zaczyna obowiązywać. Im szybciej złożysz wniosek o ubezpieczenie, tym niższa będzie Twoja składka. I nie zmieni się do końca życia. Chyba, że sam się na to zdecydujesz.

Wypłata świadczenia zlecana w ciągu 24 godzin

Dopilnujemy, żeby świadczenie znalazło się w dyspozycji wskazanych w umowie osób najszybciej jak to możliwe.  Tak, by troski o zobowiązania finansowe nie zakłóciły ostatniego pożegnania.

Pewny ubezpieczyciel i prosta umowa ubezpieczeniowa

Umowa ubezpieczenia zawierana jest Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 18, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000025952, kapitał zakładowy 63.500.000 PLN wpłacony w całości, NIP 521-28-87-341, należąca do Grupy Generali, figurującej w Rejestrze Grup Ubezpieczeniowych prowadzonym przez Instytut Nadzoru Ubezpieczeniowego (IVASS) pod nr 26.

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie „Moi Bliscy”

PODSTAWOWE INFORMACJE

Szare jednolite tło

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie „Moi Bliscy”

Poznaj wysokość składki i ubezpiecz się on-line

SPRAWDZAM >>

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]