Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

4Life Direct – opinie klientów

środa, 27 kwietnia 2022

Czy wiesz, jakie są opinie klientów na temat 4Life Direct? Co mówią uposażeni o wypłacie świadczenia? Jakie mają zdanie w 2022 roku?

Poznaj prawdziwe opinie osób, które odebrały świadczenie z tytułu polisy na życie zawartej za pośrednictwem 4Life Direct.

Opinie o 4Life Direct

Edyta, 53 lata, Kalisz
Nie było żadnych problemów, praktycznie z dnia na dzień pieniążki były na koncie, a wiadomo, że w takim momencie są potrzebne. Pogrzeb mimo wszystko kosztuje. Wszystko poszło błyskawicznie, bez najmniejszych problemów. Nie było żadnych problemów, żadnych trudności, wszystko miałam bardzo dokładnie, jasno wytłumaczone co powinnam zrobić, jak powinnam zrobić, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Ewa, 40 lat, Poznań
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Zdziwiłam się, że pieniążki są już na koncie w momencie kiedy one wpłynęły. Nie było żadnych problemów i wątpliwości co do polisy i wypłaty świadczenia.

Aleksander, 57 lat, Warszawa
Procedura jasna, przyjemna, biorąc pod uwagę okoliczności. Konsultant w porządku.

Jadwiga, 73 lata, Góra
Tak jak się reklamujecie, tak wszystko przebiegło, wszystko było w porządku. Wysłałam dokumenty i zaraz wpłynęły pieniążki na konto.

Zbigniew, 48 lat, Koszalin
Bardzo dobrze, cały przebieg był pozytywny, wypłata była bardzo szybko. Mailowo wysłane, wszystko było bardzo szybko – Dla mnie było wszystko w porządku.

Sabina, 43 lata, Bytom
Zostałam poinformowana o wszystkim bardzo sprawnie, nie było żadnego problemu z wypełnianiem wniosku, zdziwiłam się, że bardzo szybko wypłata, byłam zadowolona byłam zdzwiona, że wszystko tak szybko i sprawnie poszło.

Aneta, 47 lat, Bądzyń
Bardzo sprawnie, dostałyśmy z siostrą po połowie i byłyśmy zaskoczone, że tak szybko przyszła ta wypłata, co było potrzebne oczywiście. Wszystko było jasne, wszystko przebiegło bardzo sprawnie.

Opinie o 4Life Direct

4Life Direct opinie

Ewa, 63 lata, Radlin
Jesteśmy bardzo zadowoleni, profesjonalna obsługa, przy takich zdarzeniach to naprawdę, profesjonalizm. Jestem zadowolona.

Łukasz, 38 lat, Sulechów
Wszystko przebiegło bardzo szybko, jestem bardzo zadowolony, dobry kontakt, wszystko rzeczowo wyjaśnione.

Krzysztof, 47 lat, Ozorków
Świadczenie zostało szybko wypłacone, wszystko było czytelnie, nie było problemów. Moim zdaniem ubezpieczenia są ważne.

Małgorzata, 46 lat, Radziejów
Szybko, sprawnie, wszystko było ok. Dodzwoniłam się, powiedziałam o co chodzi, wszystko sprawnie mi wytłumaczono, problemów żadnych nie miałam. Zostałam bardzo dobrze obsłużona, dlatego postanowiłam kontynuować ubezpieczenie dalej.

Mirosława, 47 lat, Przeginia
Nie było żadnych problemów, jestem jak najbardziej zadowolona. Zadzwoniłam, Pani wyjaśniła wszystko jak mam uzupełnić. Jak najbardziej pozytywnie. Jak złożyłam wniosek to szybciutko były pieniądze. Nie było żadnych zastrzeżeń, jak najbardziej pozytywnie.

Irena, 65 lat, Ruda Śląska
Bardzo szybka interwencja i wszystko było bardzo szybko załatwione, wszystko zrozumiałe, bardzo fajnie było załatwione. Bardzo miłe panie, z którymi rozmawiałam.

Lucyna, 59 lat, Mstów
Wszystko było sprawnie, jestem zadowolona. Wręcz byłam zaskoczona szybkością załatwienia wszystkiego.

Maria, 59 lat, Warszawa
Ja byłam przygotowana i Państwo też. Sprawnie, bez problemu. Dostałam zgodnie z umową w następnym dniu.

Krystyna, 61 lat, Łódź
Wszystko jest w najlepszym porządku, bardzo szybko wpłynęła wypłata, jestem pozytywnie zaskoczona, wszystko było w najlepszym porządku. To co było postanowione było załatwione, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Opinie klientów w reklamach

Prawdziwe opinie o 4Life Direct można również zobaczyć w reklamach, gdzie występują osoby, które otrzymały wypłatę świadczenia.


Jesli szukasz ubezpieczenia na życie, skontaktuj się z 4Life Direct. Nasi konsultanci odpowiedzą na każde pytanie dotyczace polisy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje