Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

4Life Direct – opinie

piątek, 03 grudnia 2021

Szukasz opinii o 4Life Direct? Sprawdź prawdziwe wypowiedzi osób, które otrzymały wypłatę świadczenia z tytułu polisy na życie.

W 4Life Direct dbamy o jak najwyższy poziom obsługi klienta oraz jego zadowolenie. Zależy nam, by każda osoba, która zdecyduje się kupić ubezpieczenie na życie za pośrednictwem 4Life Direct, zyskała spokój o to, że jej najbliżsi otrzymają wsparcie finansowe, gdy ich zabraknie. Zdajemy sobie sprawę, że wybór takiej ochrony jest ważną decyzją, która powinna zostać dokładnie przemyślana i być podjęta w pełni świadomie. Dlatego ważne jest, by wybrać dostosowaną do indywidualnych potrzeb polisę.

Jak zyskać pewność, że po naszym odejściu, bliscy otrzymają wypłatę świadczenia zgodnie z umową? Pomocne mogą być prawdziwe opinie o 4Life Direct. Co o nas mówią uposażeni? Co sądzą o procesie wypłaty świadczenia? Jak nas oceniają? Czy ubezpieczenie na życie jest ważne? Dlaczego warto się ubezpieczyć? Przeczytaj.

Opinie o 4Life Direct

Irena, 72 lata
Wybierając polisę, kierowałam się wyłącznie reklamą telewizyjną. Miałam trochę duszę na ramieniu jak wydarzyła się u mnie w domu tragedia, ale byłam bardzo mile zaskoczona, że tak szybko i tak dokładnie – krok po kroku byłam informowana. Także jestem bardzo mile zaskoczona i zadowolona. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko było tak jak powiedzieliście, wysłałam, zaraz dostałam wiadomość zwrotną, że dostarczono. Nie miałam żadnych problemów, żadnych komplikacji. Byliśmy z mężem już w takim wieku, że żadna inna firma nie chciała już nas ubezpieczyć i dlatego do Was zadzwoniłam i Wy się zgodziliście i tyle na ile mogłam zawrzeć to ubezpieczenie, na tyle zawarłam.
Jesteście wiarygodni.

Monika, 39 lat
Bardzo wszystko sprawnie, jestem bardzo zadowolona, bez problemów, bardzo szybciutko. Wszystko czytelnie, bez niedomówień. Tata chyba z reklamy wybrał to ubezpieczenie. Wypłata szybciutko, była to pierwsza polisa jaka przyszła w ogóle, pierwsze świadczenie. Jestem bardzo zadowolona, bez kruczków, żadnych niedomówień, bez najmniejszych problemów. Nie sądziłam, ale wszystko tak jak w reklamie i w dokumentach.

Barbara, 66 lat
Bardzo dobrze, bardzo sprawnie, bez żadnych kłopotów, przy minimalnym moim nakładzie wysyłając tylko kilka podstawowych dokumentów, świadczenie zaraz było na koncie. Żadnych problemów nie było, jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła obsługa, ludzie bardzo mili. Bez tej polisy nie wiem jakby to wszystko wyglądało, gdyż teraz ten pochówek kosztuje faktycznie ponad 10 000 zł, to jest prawda. Obyło się bez dodatkowych minusów na koncie.

Bronisław, 68 lat
Oceniam bardzo dobrze, wszystko było w porządku, jestem bardzo zadowolony. Rozmowa przyjemna, wszystkie osoby które dzwonią inteligentnie podchodzą do sprawy. Najpierw przyszedł sms, z sms-em poszedłem do banku i pieniądze wypłacili. To było świetnie i szybko załatwione. Jestem zadowolony i kontynuuję sam ubezpieczenie.

Elżbieta, 66 lat
Bardzo prawidłowo, bardzo super, szybko, byłam zachwycona. Jak dzwoniłam do firmy to od razu mi powiedziała co i jak. Po otrzymaniu od was dokumentu, momentalnie dostałam pieniądze na konto. Z kimkolwiek rozmawiam to polecam ubezpieczenie. Żadnych pytań i niejasności. Trochę się obawialiśmy, ale nic takiego nie miało miejsca. W szoku byłam, że tak to wszystko sprawnie poszło.

Tomasz, 49 lat
Naprawdę żadnych uwag, jesteśmy mile zaskoczeni. Żona była sceptyczna, ale po 20 godzinach chyba mieliśmy pieniądze na koncie. Zajmowałem się pogrzebem taty i widziałem, że ludzie piszą głupoty i wyraziłem opinię na innym forum. Wszystko na wysokim poziomie. Czytelność warunków jest ważna i łatwo jest się z nimi zapoznać. OWU było czytelne.

Anna, 67 lat
Jestem zadowolona, nie było problemów. Jestem zaskoczona, bo myślałam, że będę miała problemy a to strach miał wielkie oczy, wyplata była szybko dokonana, byłam zaskoczona szybkością. Obawiałam się wszystkiego, ale z mojej strony same superlatywy. Nie mam żadnych pretensji i obiekcji. Solidna firma.

Maria, 68 lat
Jestem bardzo zadowolona. Tylko zadzwoniłam do was, powiedziałam o numerze polisy, pani powiedziała co mam wysłać i już przed pogrzebem dostałam pieniądze na konto. Przez Internet posyłane dokumenty, dostałam informacje na telefon sms-em, że zostało wypłacone. Jestem na prawdę mile zaskoczona. Tak jak była umowa, tak też się stało. W bardzo krótkim czasie, bez zbędnych formalności, córka ściągnęła z Internetu to co trzeba było wypełnić, poleconym listem to posyłała. Nie było żadnych cudów do zrobienia.

Ewa, 78 lat
Byłam bardzo zadowolona i bardzo mi się przydało, bez zastrzeżeń. Wszystko było tak jak obiecywaliście. Informacje były wyczerpujące, nie było żadnych problemów, dostałam instrukcje na piśmie. Wtedy kiedy najbardziej były mi potrzebne, to wtedy przyszły te pieniądze. Długo przed pogrzebem. Wszystko zdołałam załatwić za pomocą tych pieniędzy.

Violetta, 50 lat
Jak dla mnie było bez problemów, było tak jak powinno się odbyć tak się odbyło. Bardzo mila, sympatyczna obsługa, chociaż nie mieliśmy okazji rozmawiać osobiście, tylko mailowo. Jestem zadowolona.

Katarzyna, 48 lat
Najpierw konsultowałam się telefonicznie jak to należy załatwić, ucieszyłam się że nie trzeba osobiście tylko można zdalnie i wszystko było szybko i jestem bardzo zadowolona. Natychmiastowo było wszystko. Ja kontynuuje ubezpieczenie dla mamy.

Maria, Kwidzyn, 69 lat
Szybko nastąpiła wypłata świadczenia po złożeniu dokumentów. Żadnych problemów.

Joanna, 65 lat
Bardzo sprawnie, szybko, internetowo, nie musiałam nigdzie chodzić i załatwiać i pieniądze wpłynęły na konto. Bardzo szybko to było załatwione.

Danuta, 71 lat
Dobrze było załatwione. Poszłam do banku i Pani mnie poinformowała, że pieniądze wpłynęły. Nie było problemów.

Jak uposażeni oceniają 4Life Direct?

Zapytaliśmy pięćdziesięciu uposażonych (czyli osoby, które otrzymały wypłatę świadczenia), jak oceniają całościowo nasze usługi? W skali od 1 do 10, gdzie 1 to najniższa ocena, a 10 to najwyższa, uposażeni odpowiedzieli:


Dziękujemy za tak wysokie oceny.

Aby porozmawiać z konsultantem 4Life Direct o zakupie polisy ubezpieczeniowej na życie, kliknij tutaj.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje