Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

4Life Direct reklama

czwartek, 03 marca 2022

Czy wiesz, że w reklamach 4Life Direct występują osoby, które otrzymały wypłatę świadczenia z tytułu ubezpieczenia na życie „Moi Bliscy”? W kampanii reklamowej dotyczącej ubezpieczenia na życie „Moi Bliscy” można posłuchać wypowiedzi i opinii o ubezpieczeniu Moi Bliscy.

4Life Direct co to za firma

4Life Direct sp. z o.o. to firma będąca częścią grupy 4Life Direct International, której główna siedziba znajduje się w Londynie. Polski oddział 4Life Direct ma biuro w Warszawie przy ul. Chmielnej 132/134. Firma 4Life Direct pośredniczy w sprzedaży m.in. Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie „Moi Bliscy”, w którym  ochrony udziela Towarzystwo Ubezpieczeń Generali Życie S.A.

4Life Direct reklama

W najnowszej kampanii reklamowej dotyczącej ubezpieczenia na życie „Moi Bliscy”, którą możemy zobaczyć w telewizji na takich kanałach jak Polsat, TVP czy TVN, wystąpiły osoby, które były uposażone w polisach zawartych za pośrednictwem 4Life Direct Sp. z o.o. Opinie o 4Life Direct, które usłyszeć można w reklamach są osobistymi wypowiedziami danych osób. Co mówią uposażeni?

Opinia na temat 4Life Direct. Wypowiedź Piotra: Ubezpieczenie zawarliśmy w taki sposób, że to my – czyli ja i moja żona, opłacaliśmy składki za moją mamę. Procedura jest bardzo uproszczona, nie trzeba nigdzie chodzić, nie trzeba się z nikim spotykać, dokumenty są dostarczane do domu. Po śmierci mamy wniosek został przyjęty w sposób bardzo sprawny bez zbędnych pytań i formalności i pieniądze tego samego dnia trafiły na moje konto, co pozwoliło mi pokryć wszelkie wydatki pośmiertne i zająć się tak naprawdę żałobą, pożegnaniem mamy, a nie tym, by myśleć skąd wziąć pieniądze na pochowanie. Te koszty nawet w sytuacji, gdy mieliśmy grób rodzinny, były niemałe. Pieniądze, które otrzymaliśmy jako wypłatę świadczenia z ubezpieczenia na życie posłużyły nam tak dokładnie mówiąc na spełnienie życzeń mamy jakie wyraziła przed śmiercią. Pogrzeb mógł być dokładnie taki jaki sobie życzyła. Firma 4Life Direct spełniła swoje obietnice, spełniła wszystko to, na co liczyłem zawierając umowę ubezpieczenia na życie, bardzo pomogła mi w trudnych chwilach po śmierci mojej mamy.

4Life Direct opinie. Wypowiedź Ewy:  Z mężem byliśmy już w takim wieku takim konkretnym, że trzeba było się zabezpieczyć. Po śmierci męża skontaktowałam się telefonicznie pod wskazany numer telefonu i w ciągu trzech ni otrzymałam wypłatę odszkodowania. Pieniądze z wypłaty posłużyły przede wszystkim na opłaty związane z pogrzebem bowiem 4 tys. zł zasiłku pogrzebowego to właściwie trumnę można za to kupić tak szczerze mówiąc i w związku z tym wszystkie inne opłaty, które trzeba ponieść, a wiadomo, że są to spore opłaty, to to mnie uratowało. Ja nie musiałam pożyczki żadnej brać na te opłaty. Jestem zachwycona sposobem i szybkością wypłaty odszkodowania. Przekonałam się to sama na własnej skórze, także naprawdę jest to firma spełniająca swoje obowiązki bardzo dobrze.

Ubezpieczenie Moi Bliscy reklama

Za pośrednictwem firmy można kupić polisę Moi Bliscy, będącą ważną ochroną, dzięki której można zapewnić bezpieczeństwo finansowe rodzinie w przyszłości. Takie ubezpieczenie można zawrzeć bez względu na stan zdrowia, a suma ubezpieczenia może sięgnąć nawet 150 000 zł. W reklamie ubezpieczenia na życie Moi Bliscy, uposażeni mówią m.in. o tym jak działa ubezpieczenie na życie, jak szybko otrzymali wypłatę świadczenia i jak przebiegał cały proces. W takim ubezpieczeniu warto podkreślić, że zlecenie wypłaty świadczenia następuje w ciągu 24 godzin od dostarczenia i zaakceptowania dokumentów (dni robocze), dzięki czemu rodzina może otrzymać szybko pieniądze na konto czy za pośrednictwem poczty. Tak szybka wypłata może pozwolić na pokrycie bieżących i przyszłych wydatków czy też opłacenie rachunków związanych z ostatnim pożegnaniem.

Reklama ubezpieczenia na życie

Jak powstała reklama 4Life Direct Sp. z o.o., w której mowa jest o Bezterminowym Ubezpieczeniu na Życie „Moi Bliscy”? W materiałach reklamowych dotyczących ubezpieczenia Moi Bliscy wystąpiły osoby, które były uposażone przez ubezpieczonego i otrzymały wypłatę świadczenia z tytułu polisy na życie. Są to osoby, które same przygotowały wypowiedzi i nie miały gotowego scenariusza. Jak działa ubezpieczenie na życie można się dowiedzieć m.in. właśnie z reklam 4Life Direct i prawdziwych opinii o firmie i danym ubezpieczeniu. Jest to polisa, w której suma ubezpieczenia może wynieść nawet 50 000 zł, a wypłata świadczenia w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku aż 150 000 zł.

Ubezpieczenie na życie od kiedy obowiązuje

Bezterminowe Ubezpieczenie na życie zawierane za pośrednictwem 4Life Direct jest ochroną, która działa już od pierwszego dnia wskazanej na polisie i trwa do końca życia, o ile opłacane są składki. Jest to ubezpieczenie bez karencji, w którym przez pierwsze 24 miesiące wypłata świadczenia ogranicza się do wysokości wpłaconych na danego ubezpieczonego składek. Po tym okresie wypłata świadczenia jest w wysokości wybranej sumy ubezpieczenia – zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniu? Konsultanci 4Life Direct odpowiedzą na każde pytanie dotyczące polisy. Zachęcamy do kontaktu pod bezpłatnym numerem infolinii: 800 007 750 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.