Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

5 powodów, dla których warto kupić Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie „Moi Bliscy”

piątek, 04 lutego 2022

Chcesz kupić polisę na życie, jednak wciąż nie wiesz, którą ofertę wybrać? Dowiedz się, dlaczego Bezterminowe ubezpieczenie na życie Moi Bliscy to najlepszy wybór.

Rozważasz zakup ubezpieczenia na życie i wciąż się wahasz, którą polisę kupić? Poznaj powody, dla których warto wybrać bezterminową polisę na życie „Moi Bliscy”

1. Zapewnienie bezpieczeństwa finansowego

Martwisz się o przyszłość bliskich – czy będą mieli pieniądze na lekarstwa, opłacenie rachunków, czynszu, edukacji dzieci, rat kredytu czy kosztów pogrzebu? By zyskać spokój o to, że po Twojej śmierci rodzina otrzyma wsparcie finansowe, warto ubezpieczyć życie. Taka polisa daje gwarancję wypłaty zgodnie w warunkami umowy. Bliscy mogą otrzymać nawet do 150 000 zł.

2. Możliwość wsparcia finansowego rodziny i przyjaciół

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo nie tylko rodzinę, ale również przyjaciół, znajomych, a nawet bliską Twojemu sercu fundację, możesz te osoby lub instytucje wpisać na listę uposażonych. To od Ciebie zależy, kogo, w jakim stopniu i ile osób będziesz chciał uposażyć do otrzymania świadczenia.

3. Ubezpieczenie bez względu na stan zdrowia

Niewątpliwie ogromną zaletą ubezpieczenia na życie Moi Bliscy jest możliwość zawarcia umowy bez względu na stan zdrowia. Co to oznacza? By się ubezpieczyć, nie trzeba jechać do lekarza w celu otrzymania zaświadczenia o stanie zdrowia, ani wypełniać ankiet medycznych.

Do ubezpieczenia mogą przystąpić zatem osoby, które mają stwierdzone takie choroby jak m.in. cukrzyca, Covid-19, czy nowotwór. Co więcej – owe choroby nie mają wpływu na wypłatę świadczenia. Na zawarcie umowy i wypłatę świadczenia nie mają wpływu również przyjęte szczepienia.

5 powodów, dla których warto kupić Bezterminowe Ubezpieczenie Moi Bliscy

4. Pewny ubezpieczyciel i szybka wypłata pieniędzy

Wypłata świadczenia zlecana zostaje w ciągu 24 godzin od dostarczenia i zaakceptowania kompletu dokumentów, jakie wymagane są przez Ubezpieczyciela. Dzięki temu, rodzina będzie mogła opłacić np. koszty pogrzebu, bez konieczności brania pożyczek.

Ubezpieczycielem w Bezterminowym Ubezpieczeniu na Życie Moi Bliscy jest Towarzystwo Ubezpieczeń Generali Życie S.A., które istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Generali Polska jest częścią Grupy Generali, która działa na świecie od ponad 185 lat i jest jedną z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych

5. Bezterminowa ochrona

Polisa na życie Moi Bliscy to ochrona, której ubezpieczyciel nie może wypowiedzieć z względu np. na wiek czy stan zdrowia. To oznacza, że ochrona obowiązuje:

do momentu wystąpienia zdarzenia, na wypadek którego wykupiona jest polisa (śmierć ubezpieczonego),
przez cały okres opłacania składek.

Dzięki temu masz pewność, że Twoja ochrona będzie obowiązywać do końca życia.

Ubezpiecz się bez wychodzenia z domu – online lub skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod bezpłatny numer infolinii 800 007 750.


Chcesz być na bieżąco z aktualnościami? Polub nas na Facebooku.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje