Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. 5 powodów, dla których warto kupić Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków.

wtorek, 16 stycznia 2024

Zasypane śniegiem chodniki, lód na drogach. Wystarczy chwila nieuwagi, a można niefortunnie się przewrócić podczas spaceru lub wpaść w poślizg na drodze. W życiu nie brakuje nieprzewidywalnych sytuacji, które mogą radykalnie zmienić naszą rzeczywistość. Niezależnie od stopnia aktywności fizycznej, rodzaju wykonywanej pracy czy intensywności w podróżach – zawsze istnieje ryzyko nieszczęśliwego wypadku. Właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na zakup Ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Dlaczego warto posiadać tego rodzaju polisę?

1. Ochrona Finansowa

Jeśli w wyniku nieszczęśliwego wypadku doznasz złamania kości, niepełnosprawności czy hospitalizacji będącej wynikiem uszkodzenia ciała, to otrzymasz wypłatę świadczenia zgodnie z tabelą świadczeń zawartą w ogólnych warunkach ubezpieczenia. Koszty związane z leczeniem i rehabilitacją mogą być ogromne. Świadczenie z ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków może pomóc w pokryciu tych wydatków, zapewniając Ci ochronę finansową w trudnym okresie.

2. Pokrycie dodatkowych kosztów medycznych

Leczenie urazów po wypadkach może objąć dodatkowe kosztowne procedury medyczne, rehabilitację, a także zakup leków. Wypłacone świadczenie może pomóc w pokryciu wydatków, które pojawią się w następstwie nieszczęśliwego wypadku.

3. Wsparcie w codziennym życiu

Utrata zdolności do pracy, tymczasowa lub stała, może znacząco wpłynąć na nasze codzienne życie. Właśnie tutaj wypłacone świadczenie z ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków może być pomocne, by móc pokryć niezbędne codzienne wydatki, takie jak rachunki czy zakupy.

4. Bezpieczeństwo rodziny

Decydując się na ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, chronisz nie tylko siebie, ale również swoją rodzinę. W przypadku, gdy utracisz zdolność do zarabiania, polisa może pomóc w zabezpieczeniu finansowym Twoich najbliższych, zapewniając im wsparcie finansowe w trudnych chwilach, gdy zdarzy się nieszczęśliwy wypadek, w którym doznasz uszkodzenia ciała.

5. Wysoka dostępność

Na rynku ubezpieczeniowym istnieje wiele różnorodnych ofert z możliwością zawarcia umowy ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków. Różnią się one przede wszystkim:

– wariantami,
– sumą ubezpieczenia,
– wiekiem przystąpienia,
– długością trwania polisy,
– zakresem ochrony.

Za pośrednictwem 4Life Direct Sp. z o.o. można kupić polisę od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, w której:

– ochrona jest terminowa i trwa 5 lat. Umowę można przedłużać na kolejne 5-letnie okresy, aż do ukończenia 80 roku życia,
nie ma karencji,
– ubezpieczyć można siebie, a także swojego partnera lub współmałżonka,
– umowę można zawrzeć od 18 do 70 roku życia,
– suma ubezpieczenia wynosi aż do 100 000 zł.

Dzięki polisie możesz zadbać o własne i rodziny bezpieczeństwo finansowe. Skontaktuj się z 4Life Direct Sp. z o.o. już dziś i porozmawiaj z konsultantem.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.