Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

BusinessWoman Awards 2023 dla Dyrektor Generalnej Katarzyny Jedynak

wtorek, 14 marca 2023

BusinessWoman Awards to program, w którym nagradzane są kobiety odnoszące sukces w biznesie. Wyróżniane są silne osobowości sukcesu, które swoją działalnością, precyzją i konsekwencją podejmowanych decyzji w znacznym stopniu przyczyniają się do sukcesu prowadzonych przez siebie firm.

Miło jest nam poinformować, że nominowana i nagrodzona została w tym programie nasza Dyrektor Generalna – Katarzyna Jedynak, której przyznano tytuł BusinessWoman Awards 2023. ?

Jest to kolejne wyróżnienie dla naszej charyzmatycznej liderki, gdyż w 2021 roku została zaproszona do współtworzenia książki „50 osobistości biznesu. Od serca dla serca”.

❓𝗝𝗲𝘀𝘁𝗲𝘀́ 𝗞𝗼𝗯𝗶𝗲𝘁𝗮̨ 𝗦𝘂𝗸𝗰𝗲𝘀𝘂. 𝗣𝗿𝗼𝘀𝘇𝗲̨ 𝗼𝗽𝗼𝘄𝗶𝗲𝗱𝘇, 𝗷𝗮𝗸 𝗴𝗼 𝗼𝘀𝗶𝗮̨𝗴𝗻𝗲̨ł𝗮𝘀́? 𝗝𝗮𝗸𝗶 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗧𝘄𝗼𝗶𝗺 𝘇𝗱𝗮𝗻𝗶𝗲𝗺 𝗽𝗿𝘇𝗲𝗽𝗶𝘀 𝗻𝗮 𝘀𝘂𝗸𝗰𝗲𝘀 𝘄 𝗯𝗶𝘇𝗻𝗲𝘀𝗶𝗲?

? 𝗞𝗮𝘁𝗮𝗿𝘇𝘆𝗻𝗮 𝗝𝗲𝗱𝘆𝗻𝗮𝗸: Dla mnie najważniejsze to zawsze pozostawać sobą i postępować zgodnie z własnym systemem wartości. Niezależnie czy w domu, czy w pracy. Dzisiaj nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie moja rodzina, ich codzienne wsparcie, miłość i motywacja. A jednocześnie mam to szczęście, że w pracy otaczają mnie ludzi pełni pasji, młodzi duchem, zaangażowani, pracowici i nastawieni na wspólne działanie i osiąganie sukcesów. Tak więc mój sukces to sukces wielu ludzi. Najważniejsze, że my kobiety nie musimy dzisiaj rezygnować z czegokolwiek. Potrafimy realizować się jako matki i żony, a przy tym odnosić spektakularne sukcesu zawodowe. Wystarczy, abyśmy miały marzenia i stawiały sobie wysoko poprzeczkę a następnie konsekwentnie i z odwagą dążyły do ich realizacji. Dla mnie każda porażka to nowe wyzwanie – do zmiany działania, do rozwoju i szukania nowych rozwiązań. Nie wolno się poddawać.

❓𝗗𝗹𝗮𝗰𝘇𝗲𝗴𝗼 𝘄𝘇𝗶𝗲̨ł𝗮𝘀́ 𝘂𝗱𝘇𝗶𝗮ł 𝘄 𝗽𝗿𝗼𝗷𝗲𝗸𝗰𝗶𝗲 𝗕𝘂𝘀𝗶𝗻𝗲𝘀𝘀𝘄𝗼𝗺𝗮𝗻 𝗔𝘄𝗮𝗿𝗱𝘀? 𝗖𝘇𝘆 𝗶 𝗷𝗮𝗸 𝘁𝗲𝗴𝗼 𝘁𝘆𝗽𝘂 𝘁𝘆𝘁𝘂ł𝘆 𝗽𝗼𝗺𝗮𝗴𝗮𝗷𝗮̨ 𝘄 𝗯𝗶𝘇𝗻𝗲𝘀𝗶𝗲?

? 𝗞𝗮𝘁𝗮𝗿𝘇𝘆𝗻𝗮 𝗝𝗲𝗱𝘆𝗻𝗮𝗸: Jestem niezwykle wdzięczna za nominację i wyróżnienie w programie BusinessWoman Awards 2023. Jest to dla swoiste podziękowanie za moją pasję i ciężką pracę. A jednocześnie jest potwierdzeniem, że można z sukcesem łączyć życie zawodowe i prywatne. Ale nie byłoby mnie tutaj dzisiaj, gdyby nie wyjątkowi ludzie, którzy mnie na co dzień otaczają i mają olbrzymi wkład w ten sukces. I to właśnie im – mojej rodzinie i współpracownikom 4Life Direct chciałabym zadedykować tą nagrodę. Taki event jest niezwykle istotny dla nas kobiet. Spotkałam wiele cudownych kobiet, które odniosły sukces na wielu płaszczyznach życia zawodowego i to cudowne, że dzielą się z nami swoim doświadczeniem, wiedzą i swoimi sukcesami. Stanowią dla mnie i ma nadzieję dla wielu innych kobiet prawdziwą inspirację do dalszego działania, do walki, do osiągania kolejnych sukcesów.

✨ Uroczystość wręczenia certyfikatów i statuetek BusinessWoman Awards odbyła się 8 marca w hotelu Sound Garden Hotel podczas wydarzenia dla kobiet biznesu „Women’s Day Summit”. W trakcie eventu nie zabrakło prelekcji i wykładów, które poprowadziły takie osobistości jak Kinga Czarnota, Martyna Guba- Inspiruję do ZMIAN. Biznes & Rozwój Katarzyna Toczek czy Ewelina Rydzyńska. Cały event poprowadził Conrado Moreno-Oficjalna Strona, znany polsko-hiszpański konferansjer. Podczas wydarzenia nie zabrakło również takich gości jak Gosia Leitner czy Katarzyna Miller.

Rozmowa z Katarzyną Jedynak – laureatką BusinessWoman Awards 2023

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.