Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Co obejmuje polisa „Twoja ochrona”?

poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Ubezpieczenie na życie „Twoja ochrona” dostępne za pośrednictwem 4Life Direct może zapewnić wsparcie finansowe Twoim bliskim, na wypadek Twojej śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Z polisą „Twoja ochrona” możesz ubezpieczyć swoje życie na 5 lat. Po upływie tego czasu masz możliwość przedłużania ubezpieczenia na kolejne 5-letnie okresy, aż do ukończenia 80. roku życia.

Ubezpieczenie „Twoja ochrona” oferowane za pośrednictwem 4Life Direct może być pomocne dla Twoich bliskich. Ponieważ życie jest nieprzewidywalne, warto podjąć wszelkie możliwe kroki, by zapewnić bezpieczeństwo finansowe swoim najbliższym. Jeśli masz w swoim życiu kogoś, kto jest na Twoim utrzymaniu, rozważ zakup ubezpieczenia na życie.

Polisa „Twoja ochrona” – 4Life Direct

Za pośrednictwem 4Life Direct można kupić różne rodzaje ubezpieczeń na życie, w tym polisę „Twoja ochrona” gdzie jest wypłacana suma ubezpieczenia w przypadku śmierci spowodowanej nieszczęśliwym wypadkiem. Z polisą „Twoja ochrona” możesz ubezpieczyć się na 5 lat, z możliwością późniejszego przedłużania umowy. Wysokość składki jest stała przez cały okres trwania 5-letniej umowy.

Najważniejsze informacje dotyczące polisy „Twoja ochrona”

·         Dla: Kobiet i mężczyzn w wieku 18-69 lat.

·         Suma ubezpieczenia: do 300 000 zł.

·         Dostępne warianty: Indywidualny i małżeński / partnerski

·         Czas trwania: Terminowa – 5 lat.

·         Wysokość składki: Stała przez cały czas obowiązywania 5-letniej umowy.

Jeśli chcesz kupić polisę „Twoja ochrona”, skontaktuj się z 4Life Direct już dzisiaj!

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]