Poznaj składkę Kup online

Uważamy, że Polacy powinni mieć ubezpieczenie.

Odbierz bezpłatną ochronę z sumą ubezpieczenia 10 000 zł
na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku.
Nie czekaj i zabezpiecz swoich bliskich.

Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Co to jest ubezpieczenie bezterminowe?

czwartek, 28 lipca 2022

Ubezpieczenie bezterminowe jest to ochrona, w której umowa zawierana jest na całe życie. Oznacza to, że osoba ubezpieczona jest objęta ubezpieczeniem do końca życia, o ile składki są opłacane w terminie. Bezterminowe ubezpieczenie na życie różni się od terminowego ubezpieczenia na życie. Terminowe ubezpieczenie na życie obejmuje ochronę tylko na określony czas i po upływie danego terminu ubezpieczenie wygasa. 

Jakie są korzyści z bezterminowego ubezpieczenia?

Ubezpieczenie na całe życie – Dopóki opłacasz składki, Twoja ochrona ubezpieczeniowa będzie trwała do końca Twojego życia.

Składki są stałe i nie ulegają podwyższeniu – Ponieważ ubezpieczenie na całe życie zapewnia stałe składki, nie musisz martwić się o to, że ich wysokość się zmieni. Bez względu na wiek i inflację, wysokość miesięcznych składek jest taka sama, chyba że osoba ubezpieczona sama zawnioskuje o zwiększenie swojej ochrony.

Wysokość świadczenie jest stała – oznacza to, że dopóki wpłacasz wszystkie wymagane składki, Twoi bliscy otrzymają wypłatę świadczenia zgodnie z zawartą umową. Osoby uposażone wiedzą zatem jaka kwota z polisy powinna zostać wypłacona.

Ile kosztuje ubezpieczenie na całe życie?

Koszt polisy na całe życie zależy od wielu czynników, w tym od wybranego wariantu ubezpieczenia, wieku i wybranej sumy ubezpieczenia. Składki w ubezpieczeniu na życie płatne są miesięcznie.

Skontaktuj się z 4Life Direct w aby poznać swoją wysokość składki i dostępne opcje płatności.

Jak kupić ubezpieczenie na całe życie?

Wystarczy skontaktować się z 4Life Direct i porozmawiać z konsultantem. Ubezpieczenie można kupić już podczas jednej rozmowy telefonicznej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje

Wypełnij formularz

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny lub e-mailowy kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]