Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Co to jest Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie?

czwartek, 28 lipca 2022

Bezterminowe Ubezpieczenie na życie jest rodzajem ubezpieczenia na życie, które zapewnia ochronę do końca życia ubezpieczonego. Oznacza to, że osoba ubezpieczona jest objęta ubezpieczeniem, tak długo jak opłacane są składki. Bezterminowe ubezpieczenie na życie różni się od terminowego ubezpieczenia na życie. Terminowe ubezpieczenie na życie obejmuje osobę ubezpieczoną tylko przez określony czas, np. 5, 10 lat lub trwa do określonego wieku.

Bezterminowe Ubezpieczenie na życie jest bardzo ważne, ponieważ zapewnia świadczenie na wypadek śmierci. Tak długo jak opłacane są składki, uposażeni mają prawo do otrzymania wypłaty po śmierci ubezpieczonego. Inne polisy zapewniają świadczenie z tytułu śmierci wtedy, gdy ubezpieczony umrze w określonym czasie tj. w trakcie obowiązywania umowy ubezpieczenia.

Dlaczego warto kupić Bezterminowe ubezpieczenie na życie?

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie jest ważne dla każdego, komu zależy na ochronie swojej rodziny.

Jednym z powodów, dla których warto kupić Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie jest stabilność, poczucie komfortu i spokoju, jakie można dzięki niemu uzyskać. Świadomość, że Twoi bliscy będą mieli zapewnione środki w przypadku Twojej śmierci pozwala zyskać  poczucie bezpieczeństwa. Jest to szczególnie ważne, jeśli z naszych dochodów utrzymywanie są wszyscy członkowie gospodarstwa domowego.

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie zapewnia szereg korzyści dla posiadaczy polisy i ich rodzin.

Jakie są korzyści z Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie?

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie przynosi wiele korzyści. Oto część z nich:

  • nie zostanie wypowiedziane – tak, Twoje ubezpieczenie nie zostanie wypowiedziane. Będzie trwało tak długo jak będziesz płacił składki. Twoja polisa będzie ważna aż do momentu śmierci.
  • stałe składki – Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie zapewnia również stałe składki. Dzięki temu nie będziesz musiał się martwić o wzrost składek wraz z wiekiem.
  • wypłata świadczenia – Twoi bliscy otrzymają wypłatę świadczenia. Jeżeli tylko wszystkie wymagane składki będą opłacane, Twoi bliscy dostaną świadczenie w tej wysokości, w jakiej zostało ono ustalone zgodnie z zawartą umową.

Ile kosztuje Bezterminowe ubezpieczenie na życie?

Koszt Bezterminowego ubezpieczenia na życie różni się w zależności od różnych czynników. Niektóre z tych czynników to wiek i wybrana suma ubezpieczenia.

Młodsze osoby częściej mogą liczyć na niższe składki. Suma Ubezpieczenia,  którą wybierzemy,  ma wpływ na  wysokość składki ubezpieczenia na życie. Im wyższa suma ochrony, tym wyższe będą składki. Ważne jest, aby przy zakupie bezterminowego ubezpieczenia na życie określić, jak wysoka ochrona jest nam potrzebna. Chcesz mieć pewność, że Twoi bliscy będą zabezpieczeni w zakresie wszystkich swoich potrzeb finansowych, gdy Ciebie zabraknie.

Składka za bezterminowe ubezpieczenie na życie może się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb. Aby dowiedzieć się, ile kosztuje polisa na  życie, należy porozmawiać z 4Life Direct. Jeden z naszych konsultantów przedstawi Ci indywidualną wycenę.

Czy mogę kupić Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie, jeśli mam problemy zdrowotne?

Tak, można kupić Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie, nawet jeśli ma się problemy zdrowotne. Stan zdrowia czasami rzeczywiście może być przeszkodą w zakupie ubezpieczenia, ale nie jest tak w przypadku Bezterminowego ubezpieczenia na życie “Moi Bliscy” oferowanego za pośrednictwem 4Life Direct Sp. z o.o. Ułatwiamy osobom cierpiącym na przewlekłe schorzenia zawarcie umowy ubezpieczenia na życie. Możesz zakupić Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie bez okazywania wyników badań medycznych.

Jak sprawdzić, czy potrzebujesz Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie?

Podjęcie postanowienia o zakupie ubezpieczenia na życie jest ważną decyzją. Ubezpieczenie na życie może zapewnić bezpieczeństwo finansowe i ochronę dla Twoich bliskich. Chociaż ubezpieczenie na życie jest dodatkowym wydatkiem w Twoim budżecie, to jednak jest ono potrzebne.

Ważnym czynnikiem, który należy rozważyć przed zakupem ubezpieczenia na życie, jest nasza sytuacja finansowa. Czy masz osoby na utrzymaniu, które zależą od Twoich dochodów, np. współmałżonka? Czy w przypadku Twojej śmierci Twoi bliscy byliby w stanie utrzymać swój standard życia bez Twojego dochodu? Jeśli odpowiedź brzmi „nie”, to warto rozważyć zakup ubezpieczenia na życie, które pomoże Ci zadbać o ich bezpieczeństwo finansowe.

Kolejnym czynnikiem, który należy rozważyć jest obecny poziom zadłużenia. Czy masz kredyt hipoteczny, samochodowy lub inne znaczące długi? Ubezpieczenie na życie może pomóc chronić Twoich bliskich przed ciężarem spłacania tych długów. Gdy nie będzie już Państwa w pobliżu, zwykle lepiej nie zostawiać swoich długów komuś innemu. Ubezpieczenie na życie może zapewnić spokój i stabilność finansową Twojej rodzinie.

Czy masz dzieci, którym musisz zapewnić byt i przyszłość? Jeśli chcesz zabezpieczyć przyszłe potrzeby finansowe swoich dzieci, to warto rozważyć kupienie ubezpieczenia na życie.

Decyzja o zakupie ubezpieczenia na życie jest indywidualna i zależy od okoliczności. Zawsze warto porozmawiać z kimś, kto może wesprzeć Cię w podjęciu tej decyzji. 4Life Direct pomoże Ci w uzyskaniu przystępnego ubezpieczenia na życie.

Jak działa Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie oferowane za pośrednictwem 4Life Direct?

Ubezpieczenie na życie bez ankiet medycznych.

W 4Life Direct sprawiamy, że zakup ubezpieczenia na życie jest prosty. Nasi konsultanci pomogą Ci znaleźć najlepszą polisę dla Ciebie. Nie musisz przedstawiać wyników żadnych badań medycznych.

Z bezterminowym ubezpieczeniem na życie zawartym za pośrednictwem 4Life Direct, Twoja suma ubezpieczenia i składki nie ulegną zmianie. Nawet jeśli pogorszy się Twój stan zdrowia lub zmienisz pracę, Twoje składki pozostaną takie same. Tak długo jak będziesz płacić składki, Twoja umowa będzie obowiązywać.

Przez pierwsze 24 miesiące wysokość świadczenia równa jest 100% wpłaconych do daty śmierci ubezpieczonego składek (w przypadku wariantu małżeńskiego 50%). Jeśli jednak osoba ubezpieczona poniesie śmierć na skutek nieszczęśliwego wypadku, rodzina otrzyma trzykrotną wartość sumy ubezpieczenia.

W przypadku Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie zapewniane są  stałe składki ubezpieczeniowe. Opłacana przez Ciebie składka zależy od Twojego wieku, wybranej sumy ubezpieczenia oraz wybranego wariantu polisy. Składka jest obliczana na podstawie Twojego wieku w momencie zawierania umowy. Składka pozostanie taka sama do końca życia, chyba że zdecydujesz się na zmianę wysokości wypłacanej ochrony. Im wcześniej kupisz polisę, tym niższa będzie składka.

Rozumiemy, że utrata bliskiej osoby może być trudna. Dlatego staramy się, aby proces wypłaty świadczeń przebiegał jak najsprawniej. W przypadku zgłoszenia roszczenia zapewniamy, że zlecenie wypłaty świadczenia następuje w ciągu 24 godzin (dni robocze) od zaakceptowania dokumentów. Naszym celem jest złagodzenie wszelkich niepokojów finansowych w tym trudnym  czasie.

Jak kupić Bezterminowe ubezpieczenie na życie?

Proces zakupu Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie za naszym pośrednictwem jest prosty. Wystarczy, że skontaktujesz się z 4Life Direct już dziś. Przeprowadzimy Cię przez ten proces i zbadamy wszystkie Twoje potrzeby. Będziesz mógł być pewien, że wybrałeś polisę na życie, która będzie najlepsza dla Ciebie i Twojej rodziny.

Złóż wniosek online

Ułatwiliśmy proces uzyskania wyceny ubezpieczenia na życie. Kliknij tutaj i wypełnij formularz kontaktowy. Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Zadzwoń do nas już dziś!

Jeśli wolisz do nas zadzwonić, to możesz to zrobić pod bezpłatnym numerem: 800 007 750. Godziny pracy naszego biura: Od poniedziałku do piątku 8:00 – 19:00.

Skontaktuj się z 4Life Direct już dziś, aby ubezpieczyć się na życie.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.