Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Czy COVID-19 ma wpływ na moją polisę na życie?

sobota, 24 września 2022

COVID-19 nie ma wpływu na Twoją polisę na życie kupioną za pośrednictwem 4Life Direct. Tak długo, jak będziesz płacić miesięczną składkę, będziesz objęty ochroną, zgodnie z zawartą umową w danej polisie. 

 Pandemia COVID-19 wybuchła w grudniu 2019 roku i od tego czasu dotknęła wiele osób na całym świecie. COVID-19 spowodował, że miliony ludzi ciężko zachorowało. Wielu straciło pracę, a nawet życie. W samej Polsce na COVID-19 zmarło ponad 110 tys. osób.

Jak pandemia wpłynęła na nasze kariery i finanse

Między styczniem 2020 roku a lutym 2021 roku liczba zarejestrowanych osób bezrobotnych wzrosła z 922,197 do 1,099,500. Lockdown sprawił, że polska gospodarka mocno odczuła skutki globalnego spowolnienia gospodarczego.

 Na szczęście wszystko powoli zaczyna wracać do normy. Ograniczenia zostały zniesione i większość ludzi wróciła do pracy.

COVID-19 a Twoje ubezpieczenie na życie

Choć pandemia COVID-19 wpłynęła na nasz świat na wiele różnych sposobów, nie będzie miała wpływu na Twoją polisę na życie kupioną za pośrednictwem 4Life Direct. Tak długo, jak będziesz płacić miesięczną składkę, Twoja ochrona będzie aktywna. Będziesz mieć zagwarantowaną ochronę ubezpieczeniową.

Za pośrednictwem 4Life Direct masz do wyboru wiele różnych rodzajów polis ubezpieczeniowych na życie. Oto niektóre z dostępnych za naszym pośrednictwem ubezpieczeń:

Bezterminowe Ubezpieczenie Na Życie „Moi Bliscy”

Bezterminowa polisa ubezpieczeniowa na życie („Moi Bliscy”). Dzięki tej polisie nawet jeśli zmienisz rodzaj wykonywanej pracy, pracodawcę lub pogorszy się stan Twojego zdrowia, wartość Twojego ubezpieczenia ani wysokość składek nie ulegną zmianie. Składka, której wysokość obliczamy na podstawie wieku ubezpieczonej osoby w chwili wejścia polisy w życie, pozostaje taka sama do końca Twojego życia.

Terminowe Ubezpieczenie Na Życie „Pomyśl o przyszłości bliskich”

Terminowa polisa ubezpieczeniowa na życie („Pomyśl o przyszłości bliskich”) Przez cały 5-letni okres trwania umowy wysokość Twojej miesięcznej składki ubezpieczenia na życie nie ulegnie zmianie. Umowa zawierana jest na okres 5 lat.

Ochrona Szpitalna

Ubezpieczenie szpitalne pozwoli Ci skupić się wyłącznie na szybkim powrocie do zdrowia. Dzięki Ochronie szpitalnej za pośrednictwem 4Life Direct nie musisz martwić się o swój dochód ani bezpieczeństwo finansowe na wypadek pobytu w szpitalu. Zwłaszcza jeśli jesteś głównym żywicielem rodziny lub pracujesz na własny rachunek, konieczność dłuższej hospitalizacji może wiązać się z dodatkowymi problemami finansowymi.

Ubezpieczenie NNW

Co będzie, jeśli zdarzy się wypadek, który uniemożliwi Ci kontynuację pracy zawodowej? Co, jeśli nagle stracisz dochód? Jak utrzymasz siebie i swoją rodzinę? Dzięki ubezpieczeniu od następstw nieszczęśliwych wypadków, dostaniesz pieniądze, które mogą pomóc w opłacie niezbędnych rachunków. Otrzymane środki możesz przeznaczyć np. na opłacenie rachunków za leczenie, zakup sprzętu medycznego lub pokrycie kosztów przystosowania Twojego domu do nowych potrzeb. Jesteś objęty ochroną od pierwszego dnia obowiązywania umowy.

 COVID-19 nie ma żadnego wpływu na Twoją polisę na życie kupioną za pośrednictwem 4Life Direct. Aby dowiedzieć się więcej na temat ubezpieczeń na życie lub kupić polisę, skontaktuj się z 4Life Direct już dzisiaj!

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.