Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Czy mogę kupić ubezpieczenie na życie bez wykonywania badań lekarskich?

środa, 15 czerwca 2022

Chcesz kupić ubezpieczenie na życie, by  objąć siebie i swoją rodzinę ochroną jaką daje polisa? A może chcesz poznać inne możliwości i znaleźć lepsze ubezpieczenie na życie, niż to, z którego korzystasz obecnie?

Jeśli obawiasz się, że będziesz musiał wykonywać badania lekarskie oraz otrzymywać zaświadczenie od lekarza, by móc zawrzeć umowę ubezpieczenia, przeczytaj o Bezterminowym Ubezpieczeniu na Życie „Moi Bliscy” 

W polisie „Moi Bliscy”, którą możesz kupić za pośrednictwem 4Life Direct, nie są wymagane ankiety medyczne ani badania lekarskie! To oznacza, że po podpisaniu umowy będziesz objęty ochroną bez konieczności przejścia szeregu badań. Unikniesz zatem stresów związanych z wypełnianiem ankiet medycznych. 

Co daje mi ubezpieczenie na życie oferowane za pośrednictwem 4Life Direct?

Polisa ubezpieczeniowa na życie zapewnia ochronę zarówno Tobie, jak i Twojej rodzinie. W przypadku Twojej śmierci uposażeni wskazani w umowie ubezpieczenia otrzymają jednorazową płatność z tego tytułu. Otrzymane środki będą mogli przeznaczyć na dowolny cel – od edukacji po bieżące wydatki na życie. Dzięki ubezpieczeniu na życie Twoja rodzina nie będzie musiała martwić się o te dodatkowe koszty. Zamiast tego, będzie w stanie w pełni skupić się na żałobie, a następnie odbudowie swojego życia.

W Bezterminowym ubezpieczeniu na życie „Moi Bliscy”, które możesz kupić za pośrednictwem 4Life Direct nie pytamy o Twój stan zdrowia i nie przeprowadzamy badań lekarskich. Poniżej znajdziesz listę niektórych z oferowanych za naszym pośrednictwem  polis ubezpieczeniowych na życie:

Terminowe Ubezpieczenie Na Życie „Pomyśl o Przyszłości Bliskich”

Terminowa polisa ubezpieczeniowa na życie („Pomyśl o Przyszłości Bliskich”) oferuje 5-letnią ochronę, którą można przedłużać aż do 80. roku życia. Przez cały 5-letni okres trwania umowy wysokość Twojej miesięcznej składki ubezpieczenia na życie nie ulegnie zmianie. Masz możliwość przedłużania umowy co 5 lat, aż do ukończenia 80. roku życia.

Bezterminowe Ubezpieczenie Na Życie „Moi Bliscy”

Bezterminowa polisa ubezpieczeniowa na życie („Moi Bliscy”) oferuje dożywotnią ochronę. Dzięki niej, nawet jeśli zmienisz rodzaj wykonywanej pracy, pracodawcę lub pogorszy się stan Twojego zdrowia, suma ubezpieczenia ani wysokość składek nie ulegną zmianie. Składka, której wysokość obliczamy na podstawie wieku ubezpieczonej osoby w chwili wejścia polisy w życie, pozostaje taka sama do końca Twojego życia, o ile nie zwiększysz swojej ochrony.

Ubezpieczenie NNW

Co będzie, jeśli zdarzy się wypadek, który uniemożliwi Ci kontynuację pracy zawodowej? Co, jeśli nagle stracisz dochód? Jak utrzymasz siebie i swoją rodzinę?

Dzięki ubezpieczeniu od następstw nieszczęśliwych wypadków 4Life Direct dostaniesz pieniądze, które mogą pomóc w sytuacji  utracenia części h dochodów. Otrzymane środki możesz przeznaczyć np. na opłacenie rachunków za leczenie, zakup sprzętu medycznego lub pokrycie kosztów przystosowania Twojego domu do nowych potrzeb. Jesteś objęty ochroną od pierwszego dnia obowiązywania umowy.

Ochrona Szpitalna

Ubezpieczenie szpitalne pozwoli Ci skupić się wyłącznie na szybkim powrocie do zdrowia. Pieniądze wypłacane z ubezpieczenia można przeznaczyć np. na rehabilitację czy zakup leków. Z pewnością będą bardzo pomocne zwłaszcza jeśli jesteś głównym żywicielem rodziny lub pracujesz na własny rachunek. Konieczność dłuższej hospitalizacji może niestety wiązać się z dodatkowymi problemami finansowymi.

Chcesz kupić ubezpieczenie na życie bez ankiety medycznej oraz badań lekarskich? Skontaktuj się z 4Life Direct już dzisiaj i dowiedz się więcej.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.